Zasobnik emaliowany z 1 wężownicą 750 l WEBER W1 750

Indeks 01010064
Stan: Nowy
Marka WEBER

Przeznaczenie: Pionowy zasobnik c.w.u. o pojemności 750 l. z podwójną warstwą emalii, anodą magnezową i 1 wężownicą w izolacji termicznej gr. 100 mm, która zabezpieczona jest płaszczem typu skay. Jest to pewne, sprawne i przede wszystkim trwałe rozwiązanie w zakresie podgrzewu i magazynowania wody użytkowej w każdego typu obiektach.

POSIADA ATEST PZH

10 209,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 1-3 dni robocze
calendar_today Planowana wysyłka: 20 - 22 kwiecień 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 435,30 zł

Loading...

Zasobnik c.w.u. pionowy z 1 wężownicą 750 l

GŁÓWNE ZALETY

Emaliowany zasobnik c.w.u. w orientacji pionowej o pojemności 750 l z 1 wężownicą marki WEBER. Charakteryzuje się najwyższą sprawnością oraz estetycznym wyglądem. 

Wysokiej klasy podwójna warstwa emalii oraz anoda magnezowa stanowią maksymalne zabezpieczenie zasobnika przed korozją wydłużając maksymalnie jego żywotność.

Wężownica o wysokiej wydajności zastosowana w zasobniku WEBER W1 750 umożliwia podłączenie takich źródeł ciepła jak: kotły c.o., pompy ciepła, systemy solarne, itp.

Króciec przyłączeniowy grzałki elektrycznej umieszczony w połowie wysokości zasobnika, zapewnia ekonomiczny podgrzew wody w ilości wymaganej do chwilowego zużycia. Rozwiązanie to eliminuje niepotrzebny podgrzew całego zasobnika przy użyciu energii elektrycznej, tak jak w większości rozwiązań dostępnych na rynku.

Manualny termometr gwarantuje odczyt temperatury bez konieczności stosowania dodatkowych urządzeń.

Otwór rewizyjny w dolnej części zasobnika WEBER W1 750 l umożliwia regularne czyszczenie jego wnętrza, co jest szczególnie wskazane w przypadku wody o niskiej jakości. Gwarancja na produkt wynosi 4 lata.

Izolacja termiczna gr. 100 mm z pianki poliuretanowej gwarantuje najwyższy poziom efektywności energetycznej.

Płaszcz PCV zapewnia maksymalną ochronę przed uszkodzeniami oraz estetyczny wygląd, dzięki możliwości łatwego czyszczenia. Standardowo urządzenie wyposażone jest w płaszcz w kolorze szarym lub pomarańczowym w zależności od dostępności.GŁÓWNE PARAMETRY

Zasobnik c.w.u. emaliowany pionowy 750 l z 1 wężownicą WEBER - parametry techniczne tabela
Klasa dystrybucji
D
Producent
WEBER
Model
W1
Pojemność
750l
Ilość wężownic
1
Orientacja
Pionowa

Zobacz także