W związku z powrotem naszych przewoźników do opcji wysyłki za pobraniem, mają już Państwo możliwość składania takich zamówień.
W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą koronawirusa pragniemy poinformować Państwa, że zamówiony towar wysyłamy na bieżąco. Z powodu ograniczeń po stronie firm kurierskich jesteśmy zmuszeni usunąć formę płatności za pobraniem, zamówienia realizowane są po przedpłacie. W trosce o wspólne dobro nie jest możliwy również odbiór osobisty w hurtowni.
Razem z lokalnymi mediami oraz przedsiębiorcami ruszamy z akcją społeczną „Kupuję – ratuję, której celem jest wzajemna pomoc w trudnych czasach pandemii.

Radosnych Świąt Wielkanocy

2020-04-09 12:10:35
Z okazji Świąt Wielkanocy składamy wszystkim Klientom najlepsze życzenia. Niech ten szczególny okres będzie czasem zadumy, wyciszenia, wypoczynku i prawdziwej radości.

Pracujemy zdalnie

2020-03-13 15:09:30
W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą koronawirusa pracujemy zdalnie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub realizacji zamówień za pośrednictwem sklepu internetowego. Wysyłka zamówień będzie miała miejsce po ustabilizowaniu sytuacji i wznowieniu regularnego transportu przez naszych przewoźników.
Showing 1 to 5 of 37 (1 Pages)