W naszym sklepie dysponujemy produktami renomowanej marki USTM, które gwarantują stały i nieograniczony dostęp do czystej oraz bezpiecznej wody. Są to m.in. wydajne filtry do wody.

Proponujemy Korpus narurowy, który jest prostym w działaniu i użytkowaniu urządzeniem, a jego instalacja nie  wymaga skomplikowanych zabiegów. Wystarczy go tylko zamontować na rurze, która doprowadza wodę do domu. W środku korpusu powinien znajdować się wkład filtrujący, który działa na zasadzie ultra dokładnego sita, filtrując wodę przepływającą przez korpus. Filtr narurowy może mieć różne właściwości. W zależności od tego, co dokładnie ma zatrzymywać, dlatego stosuje się różne wkłady do filtrów wody jak np. piankowe, harmonijkowe, sznurkowe,  odżelaziające itp.

Istnieje także możliwość zainstalowania większej ilości korpusów. Najczęściej stosowane korpusy są standardowym rozmiarze 10-ciu cali. Przeźroczysty klosz obudowy korpusów pozwala na łatwą ocenę stopnia zanieczyszczenia wkładu.

Dzięki filtrom skutecznie pozbędziemy się wszelkich zanieczyszczeń mechanicznych, pozbędziemy się także chloru, metali ciężkich oraz związków organicznych. Zainstalowanie korpusu narurowego uzdatni wodę i znacząco podniesie jej czystość, a to sprawi, że domownicy będą mogli korzystać z wody bez obaw o poziom jej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów marki USTM, w których nie tylko znajdziemy uzdatniacze wody, lecz także akcesoria - czyli niezbędne elementy, których zakup usprawni prawidłowe funkcjonowania filtrów do wody.