Nasza internetowa hurtownia poleca produkty z asortymentu podgrzewania wody użytkowej, charakteryzujących się różnym sposobem działania, wydajnością oraz zastosowaniem.

Spośród tych produktów na szczególną uwagę zasługują elektryczne podgrzewacze wody - bojlery, które sprawdzą się tam, gdzie dostęp do gazu jest ograniczony, a zapotrzebowanie na ciepłą wodę zaraz po odkręceniu kranu jest ogromne.

Elektryczne, pojemnościowe podgrzewacze wody w odróżnieniu przepływowych podgrzewaczy wody (również dostępnych w naszym sklepie) charakteryzują się mocą grzałki, jest bowiem o wiele niższa, jak i sposobem podgrzewu wody użytkowej, co wpływa na znikome obciążenia instalacji elektrycznej. Pojemnościowe podgrzewacze wody (bojlery), posiadają grzałki elektryczne oraz termostat, dzięki któremu następuje podgrzew wody według preferencji użytkownika. Izolacja termiczna jest gwarancją, że podgrzewana woda jest chroniona przed wystygnięciem, a to z kolei wpływa na oszczędność energii.

W szerokim asortymencie hurtowni swatt.pl dostępne są podgrzewacze m.in. uznanej marki WEBER w atrakcyjnych cenach, o zróżnicowanej pojemności od 30 l do 100 l, jak i zastosowanego podczas produkcji rodzaju materiału tych zbiorników: emaliowanych lub ze stali nierdzewnej. Polecamy także kompaktowe podgrzewacze o mniejszych gabarytach i pojemności (15 l) w dwóch wersjach: nad-umywalkowej lub pod-umywalkowej.

Polecamy nowe pojemnościowe podgrzewacze elektryczne, których głównymi zaletami są:

  • Łatwa obsługa, zapewniająca komfort użytkowania
  • Jakość, potwierdzona certyfikatami CE
  • Nowoczesny design, przyjazny dla każdego wnętrza

Taka różnorodność dostępnych w naszym sklepie urządzeń pozwoli na swobodne dopasowanie konkretnego podgrzewacza wg. indywidualnych preferencji.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!