Produkty

Co o nas mówią

Opinia Opineo
Opinia Opineo
Firma podchodzi z powagą i zaangażowaniem do klienta , mimo trudności potrafi wyjść ku zadowoleniu zamawiającego.
Klient Ceneo
Klient Ceneo
Jestem zadowolony z otrzymanego towaru ,i informacji jakich udzielono mi przed dokonaniem zakupu. / Ceneo
Piotr
Piotr
Dobry kontakt z firmą, Fachowe doradztwo . Ceny ok, Polecam innym. / Opineo

Aktualności

W piątek (20. 05) przerwa w dostawie prądu! Przepraszamy

Przerwa w dostawie prądu w najbliższy piątek

Czytaj dalej
Świąteczne życzenia

Składamy Państwu serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą oraz nadzieją! Niech pozwoli przezwyciężyć...

Czytaj dalej
Nowe panele grzewcze na podczerwień, folie grzewcze oraz akcesoria GREENIE !

Polecamy nowoczesne oraz funkcjonalne panele grzewcze na podczerwień do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej
Nowe klimatyzacje HYUNDAI

Polecamy profesjonalną oraz funkcjonalną klimatyzację do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej

Żarówki G9 LED

Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów
Pokazuje 1 - 23 z 23 elementów

Żarówki LED G9 230V

Idąc z duchem czasu i ewolucji branży oświetleniowej, nasza oferta jest stale aktualizowana i poszerzana o najnowsze i najbardziej opłacalniejsze dla naszego klienta oferty. Jednymi z takich są właśnie żarówki LED G9 - miniaturowe wersje żarówek LED, wyposażone w gwint wtykowy G9, nazywany także trzonkiem sztyftowym. Żarówki G9 są zaprojektowane do pracy przy napięciu sieciowym wynoszącym 230 V. Dzięki ich niewielkim gabarytom idącym w parze z niską mocą znamionową, często używane są w nowoczesnym oświetleniu zarówno domowym jak i w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Do jakich oprawek pasują żarówki G9?

Żarówki G9 to żarówki LED o niewielkich rozmiarach, które znajdują zastosowanie przede wszystkim w nowoczesnych oprawach takich jak żyrandole, lampy sufitowelampki biurkowe oraz oświetlenie dekoracyjne i meblowe np. w sklepach, restauracjach, hotelach i innych obiektach.

Jak zamontować żarówkę G9?

Żarówka G9 LED posiada gwint wtykowy G9 tzw. trzonek sztyftowy wciskany o rozstawie bolców wynoszącym 9 mm. Jest to zamiennik żarówki halogenowej, więc sposób montażu jest także podobny. Żarówkę G9 montujemy poprzez delikatne wciśnięcie jej w oprawę. Niektóre żarówki wymagają także delikatnego przekręcenia. Warto pamiętać, aby nie dotykać / zatłuszczać bolców żarówki, dzięki czemu zwiększymy jej trwałość.

Żarówka z gwintem G9 - dlaczego warto ją wybrać?

Żarówki G9 LED to doskonały wybór dla środowiska. Zużywają ułamek energii elektrycznej, są bezpieczne i dodatkowo działają przez lata (ich żywotność osiąga nawet 30 000 godzin pracy!), są więc świetną inwestycją! Posiadają również szeroki zakres zastosowania i atrakcyjne ceny.