Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Żarówki G9 LED

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Żarówki LED G9 230V

Idąc z duchem czasu i ewolucji branży oświetleniowej, nasza oferta jest stale aktualizowana i poszerzana o najnowsze i najbardziej opłacalniejsze dla naszego klienta oferty. Jednymi z takich są właśnie żarówki LED G9 - miniaturowe wersje żarówek LED, wyposażone w gwint wtykowy G9, nazywany także trzonkiem sztyftowym. Żarówki G9 są zaprojektowane do pracy przy napięciu sieciowym wynoszącym 230 V. Dzięki ich niewielkim gabarytom idącym w parze z niską mocą znamionową, często używane są w nowoczesnym oświetleniu zarówno domowym jak i w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Do jakich oprawek pasują żarówki G9?

Żarówki G9 to żarówki LED o niewielkich rozmiarach, które znajdują zastosowanie przede wszystkim w nowoczesnych oprawach takich jak żyrandole, lampy sufitowelampki biurkowe oraz oświetlenie dekoracyjne i meblowe np. w sklepach, restauracjach, hotelach i innych obiektach.

Jak zamontować żarówkę G9?

Żarówka G9 LED posiada gwint wtykowy G9 tzw. trzonek sztyftowy wciskany o rozstawie bolców wynoszącym 9 mm. Jest to zamiennik żarówki halogenowej, więc sposób montażu jest także podobny. Żarówkę G9 montujemy poprzez delikatne wciśnięcie jej w oprawę. Niektóre żarówki wymagają także delikatnego przekręcenia. Warto pamiętać, aby nie dotykać / zatłuszczać bolców żarówki, dzięki czemu zwiększymy jej trwałość.

Żarówka z gwintem G9 - dlaczego warto ją wybrać?

Żarówki G9 LED to doskonały wybór dla środowiska. Zużywają ułamek energii elektrycznej, są bezpieczne i dodatkowo działają przez lata (ich żywotność osiąga nawet 30 000 godzin pracy!), są więc świetną inwestycją! Posiadają również szeroki zakres zastosowania i atrakcyjne ceny.