Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Żarówki G9 LED

Żarówki G9 LED wyposażone są w gwint wtykowy G9 tzw. trzonek sztyftowy i zaprojektowane tak, aby pracować przy napięciu sieciowym 230V. Żarówki G9 to ekologiczny zamiennik znanych żarówek halogenowych. Wytrzymują nawet do 30 000 godzin pracy!

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Żarówki LED G9 230V

Idąc z duchem czasu i ewolucji branży oświetleniowej, nasza oferta jest stale aktualizowana i poszerzana o najnowsze i najbardziej opłacalniejsze dla naszego klienta oferty. Jednymi z takich są właśnie żarówki LED G9 - miniaturowe wersje żarówek LED, wyposażone w gwint wtykowy G9, nazywany także trzonkiem sztyftowym. Żarówki G9 są zaprojektowane do pracy przy napięciu sieciowym wynoszącym 230 V. Dzięki ich niewielkim gabarytom idącym w parze z niską mocą znamionową, często używane są w nowoczesnym oświetleniu zarówno domowym jak i w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Do jakich oprawek pasują żarówki G9?

Żarówki G9 to żarówki LED o niewielkich rozmiarach, które znajdują zastosowanie przede wszystkim w nowoczesnych oprawach takich jak żyrandole, lampy sufitowelampki biurkowe oraz oświetlenie dekoracyjne i meblowe np. w sklepach, restauracjach, hotelach i innych obiektach.

Jak zamontować żarówkę G9?

Żarówka G9 LED posiada gwint wtykowy G9 tzw. trzonek sztyftowy wciskany o rozstawie bolców wynoszącym 9 mm. Jest to zamiennik żarówki halogenowej, więc sposób montażu jest także podobny. Żarówkę G9 montujemy poprzez delikatne wciśnięcie jej w oprawę. Niektóre żarówki wymagają także delikatnego przekręcenia. Warto pamiętać, aby nie dotykać / zatłuszczać bolców żarówki, dzięki czemu zwiększymy jej trwałość.

Żarówka z gwintem G9 - dlaczego warto ją wybrać?

Żarówki G9 LED to doskonały wybór dla środowiska. Zużywają ułamek energii elektrycznej, są bezpieczne i dodatkowo działają przez lata (ich żywotność osiąga nawet 30 000 godzin pracy!), są więc świetną inwestycją! Posiadają również szeroki zakres zastosowania i atrakcyjne ceny.