Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Żarówki AR111 LED

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Żarówka LED AR111 12V i 230V

Żarówka AR111 w wersji LED to energooszczędny zamiennik żarówki halogenowej (pobiera nawet do 80-90% mniej energii). Żarówki AR111 są głównie stosowane do oświetlenia punktowego w sklepach, biurach, restauracjach, w galeriach np. do oświetlenia wystaw lub ekspozycji, ale także coraz bardziej popularne w domach. Żarówki AR111 standardowo zasilane są napięciem 12V i 230V. Posiadają średnicę 111 mm i charakteryzują się wąskim kątem świecenia, co pozwala skierować światło w najbardziej potrzebne miejsce. Świetnie sprawdzają się w sufitach podwieszanych, dlatego zyskują coraz większą popularność w zastosowaniu domowym.

Do jakich oprawek pasują żarówki AR111?

Żarówki AR111 możemy zastosować m.in. w: oprawy oświetleniowe, w których źródłem światła jest halogen, czyli lampy sufitowe, wybrane lampy ścienne i kinkiety oraz inne rodzaje oświetlenia wewnętrznego, a nawet zewnętrznego, ale tylko w specjalnie przystosowanych do tego oprawach.

Jak zamontować żarówkę AR111?

Żarówka AR111 posiada mocowanie G53, czyli na wtyk reflektorowy. Posiadają rozstaw nóżek trzonka wynoszący 53 mm, które są dostosowane pod podłączenie przewodów przez wsuwane konektory, ale także przykręcenie skuwek oczkowych.

Żarówka AR111 - dlaczego warto ją wybrać?

Żarówki AR111 to świetny zamiennik żarówek halogenowych. Są o ok. 90% bardziej energooszczędne, ekologiczne, ale też trwalsze i bardziej żywotne od klasycznych żarówek. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór żarówek AR111 LED o napięciu 12V i 230V marki V-TAC. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów i dostępne w różnych temperaturach barwowych do wyboru, więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie!