Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Żarówki E27 LED

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Żarówki LED E27 z dużym gwintem

Żarówki E27 LED posiadają duży, klasyczny, wkręcany gwint „27”. Stosowane są w większości aktualnie używanych domowych oraz biurowych instalacjach świetlnych, więc bez problemu wpasujecie go w swoje potrzeby oświetlenia pomieszczenia. Żarówki LED E27 na tle konkurencji wyróżniają się natychmiastowym rozświetleniem po zapłonie, przez co idealnie sprawdzają się w korytarzach, pokojach, łazienkach, a także innych pomieszczeniach. 
Żarówka LED z gwintem E27 dostępna jest w zróżnicowanych barwach (od 2700K do 6500K), dzięki czemu dopasujemy oświetlenie do naszych upodobań i potrzeb. Dostępne są również żarówki dekoracyjne LED z gwintem E27, które nie wymagają stosowania oprawy, są same w sobie ozdobą. Warto podkreślić, że żarówki LED z dużym gwintem E27 są bezpieczne, nie zawierają niebezpiecznych związków rtęci i ołowiu oraz emitują niewielkie ilości energii cieplnej.

Do jakich oprawek pasują żarówki E27?

Żarówka E27 stosowana jest w wielu rodzajach opraw wewnętrznych, m.in. w: lampy biurkowe i stołowelampy stojące, podłogowelampy sufitoweżyrandole oraz lampy ścienne.

Jak zamontować żarówkę E27?

Żarówka E27 posiada wkręcany gwint o średnicy równej 27 mm.

Żarówka z gwintem E27 - dlaczego warto ją wybrać?

Żarówki E27 charakteryzują się wysoką żywotnością i trwałością. Wytrzymują do 100 000 godzin i zużywają do 90% mniej energii elektrycznej niż tradycyjny odpowiednik. Jest to mądry wybór do domu, biura lub każdej innej przestrzeni. W zależności od wyboru mocy żarówki, emitują zarówno delikatne jak i mocne światło np. do pracy. Są dostępne także różne możliwości pod względem ściemniania, zmieniania barw RGB lub połączenia z systemem SMART HOME. Co więcej, żarówki z trzonkiem E27 pasują do szerokiej gamy różnych opraw, są dostępne w różnych formach i kształcie, dlatego są wartym uwagi wyborem. Polecamy także sprawdzić żarówki E14 z małym gwintemżarówki E40.