Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Żarówki E14 LED

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Żarówki LED E14 z małym gwintem

Żarówki E14 LED to tzw. żarówki z małym gwintem, powszechnie stosowane do wielu różnych opraw wewnętrznych. Uważane są za źródło światła z wieloma możliwościami. W zależności na jaki model żarówki z gwintem E14 się zdecydujemy, zagwarantują nam one zróżnicowane barwy (od 2700K do 6500K), co równa się temu, iż dopasują się do upodobań każdego z nas, oferując oświetlenie o barwie ciepłej, dziennej - neutralnej lub zimnej. Dostępne są również żarówki dekoracyjne LED z gwintem E14, które nie potrzebują stosowania oprawy. Żarówki LED z cienkim gwintem E14 są bezpieczne, nie zawierają niebezpiecznych związków rtęci i ołowiu oraz emitują niewielkie ilości energii cieplnej.

Do jakich oprawek pasują żarówki E14?

Żarówka LED E14 pasuje do wielu różnych opraw, głównie stosowana w: lampy biurkowe i stołowe, lampy stojące, podłogowe, lampy sufitoweżyrandole oraz kinkiety ścienne.

Jak zamontować żarówkę E14?

Żarówka E14 posiada wkręcany gwint o średnicy równej 14 mm.

Żarówka z gwintem E14 - dlaczego warto ją wybrać?

Żarówki LED E14 są przede wszystkim energooszczędne, ekologiczne, bezpieczne i długożywotne. W zależności od wyboru mocy żarówki, emitują zarówno delikatne jak i mocne światło. Są dostępne również różne możliwości pod względem ściemniania, zmieniania barw RGB lub połączenia z systemem SMART HOME. Ponadto, żarówki z trzonkiem E14 pasują do szerokiej gamy różnych opraw, są dostępne w różnych formach i kształcie, dlatego są wartym uwagi wyborem. Polecamy także sprawdzić żarówki E27 i żarówki E40 z dużym gwintem.