Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Żarówki GU10 LED

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Żarówki LED GU10 230V

Wiele osób poszukuje przyjaznego dla środowiska sposobu na oświetlenie swoich domów, ale co jest lepsze niż bycie Eko? Żarówki LED GU10 mogą zaoszczędzić średnio 300 zł na rachunku za energię elektryczną w ciągu roku! Są znacznie bardziej energooszczędne niż klasyczne halogeny. Ponadto, działają nawet 20 razy dłużej niż ich starsze zamienniki. Spraw, aby Twój dom był bezpieczniejszy i bardziej energooszczędny. W ofercie naszego sklepu posiadamy żarówki GU10 czołowych marek. 

Żarówki GU10 standardowo zasilane są napięciem 230V, posiadają moc od 1W do 15W oraz strumień światła od 100 do 1100 lm (lumenów). Są dostępne żarówki w różnych temperaturach barwowych (zimna, neutralna, ciepła), dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Do jakich oprawek pasują żarówki GU10?

Żarówki GU10 możemy zastosować m.in. w oprawach takich jak: lampy sufitowe, oświetlenie punktowelampy natynkowe i inne rodzaje oświetlenia wewnętrznego

Jak zamontować żarówkę GU10?

Żarówki GU10 posiadają mocowanie bagnetowe z 2 pinami z grubszym zakończeniem. Sposób montażu żarówki z gwintem GU10 jest bardzo prosty - umieszczamy żarówkę tak, aby piny weszły w otwory znajdujące się w oprawie, następnie przekręcamy żarówkę o ćwierć obrotu, aby ją zablokować.

Żarówka GU10 - dlaczego warto ją wybrać?

Żarówka GU10 to zamiennik typowego halogenu o tym samym kształcie i gwincie wtykowo-wkręcanym. Dzięki zastosowaniu diod LED, żarówka nie grzeje się i jest wysoce energooszczędna (nawet aż 90% mniejsze zużycie prądu) oraz posiada znacznie dłuższą żywotność. Wszystkie pracują przy napięciu 230 V. Użycie specjalnie zaprojektowanej, szczelnej obudowy uczyniło ją odporniejszą na wilgoć.