Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Oświetlenie punktowe

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Lampy punktowe - lampy spoty i tuby do nowoczesnych wnętrz

Oświetlenie punktowe typu tuby oświetleniowe, reflektory punktowe, czy też ostatnio bardzo popularne lampy punktowe typu spoty i sople wiszące, które są bezpośrednio podwieszane do sufitu, to hit ostatnich lat i trend, który wykorzystuje wielu znanych i uznanych projektantów wnętrz. Lampy punktowe mogą być stosowane jako oświetlenie dodatkowe i dekoracyjne, do punktowego podświetlania elementów aranżacji wnętrz lub jako oświetlenie główne. I tutaj bardzo polecamy rozważyć oświetlenie szynowe zapewniające szerokie możliwości indywidulnego dostosowania do powierzchni pomieszczeń i potrzeb użytkownika.

Lampy punktowe takie jak reflektory, wiszące sople, tuby oświetleniowe czy też sople wiszące mogą być wyposażone w żarówki LED, dzięki temu oświetlenie jest bardziej energooszczędne i łaskawsze dla naszego budżetu domowego. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość wyboru barwy oświetlenia zgodnej z naszymi potrzebami i preferencjami. 

Nasz sklep z oświetleniem zapewnia bogaty wybór oświetlenia punktowego, ale nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą lamp. Z pewnością znajdziesz tutaj rozwiązania spełniające Twoje oczekiwania.