Produkty

Co o nas mówią

Adik Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Dobre ceny, dużo niższe od konkurencji. To już mój drugi zakup w tym sklepie.
Opinia Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Jestem zadowolony z otrzymanego towaru, i informacji jakich udzielono mi przed dokonaniem zakupu.
Krzysiek Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Potwierdzona dostępność produktu, czas realizacji oraz stan faktyczny produktu zgodny z opisem, od zmówienia po dostawę wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo, tak jak należy, jak najbardziej polecam...

Aktualności

Nowe pompy Dambat / Ibo

Polecamy profesjonalne oraz funkcjonalne pompy głębinowe i inne urządzenia pompujące do Twojego domu, ogrodu, sadu czy firmy…

Czytaj dalej
Nowe wentylatory Awenta

Polecamy profesjonalne oraz funkcjonalne wntylatory do każdego domu, mieszkania czy biura.

Czytaj dalej
W piątek (20. 05) przerwa w dostawie prądu! Przepraszamy

Przerwa w dostawie prądu w najbliższy piątek

Czytaj dalej
Świąteczne życzenia

Składamy Państwu serdeczne życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Niech ten wyjątkowy czas napełni Państwa serca otuchą oraz nadzieją! Niech pozwoli przezwyciężyć...

Czytaj dalej

Oświetlenie szynowe

na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 279 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 279 elementów

Szynoprzewody - nowoczesne oświetlenie na szynie do każdego wnętrza!


Oświetlenie szynowe to nowoczesne oświetlenie główne lub dekoracyjne - punktowe do podświetlenia konkretnych elementów. Jest to idealne rozwiązanie do domu, biura, lokalu czy też przestrzeni użyteczności publicznej. Szynoprzewody zapewniają jednocześnie minimalistyczny, jak designerski akcent do pomieszczeń wewnętrznych, pasujący do niemal każdej aranżacji wnętrza. Wielofunkcyjność i uniwersalność, które zapewnia oświetlenie na szynie, czyni je wartym uwagi rozwiązaniem oświetlenia wewnętrznego, eliminując potrzebę stosowania mało estetycznych przewodów. Ten innowacyjny i zarazem energooszczędny system zapewnia nowoczesność i prostotę zarówno w Twojej przestrzeni domowej, jak i miejscu pracy. 

Na czym polega system oświetlenia szynowego LED?

Oświetlenie szynowe LED umożliwia łączenie specjalnych szyn oraz lamp lub reflektorów szynowych w dowolnie wybranym przez nas układzie i długości, dając możliwość indywidulanego dopasowania do metrażu pomieszczenia i naszych potrzeb. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie stworzyć dowolne oświetlenie sufitowe, a nawet ścienne w wybranej przez nas intensywności oraz barwie światła. Do wykonania oświetlenia szynowego niezbędne są szyny, łączniki oraz lampy lub reflektory na szynie. System ten dostępny jest w wersji 1 lub 3 fazowej.

Jednofazowe szyny pozwolą na stworzenie jednotorowego obwodu, dzięki któremu będziemy mieli możliwość sterowania wszystkimi reflektorami lub lampami szynowymi jednocześnie. 

Trójfazowe szyny pozwolą z kolei na stworzenie kilku obwodów, które umożliwią sterowanie wybranymi, niezależnymi reflektorami lub lampami szynowymi. Rozwiązanie to zapewnia większą kontrolę nad oświetleniem.

Lampy i reflektory szynowe - energooszczędne oprawy do szynoprzewodów

Nasz sklep z oświetleniem zapewnia kompletny asortyment do wykonania oświetlenia szynowego w atrakcyjnych cenach. W ofercie posiadamy szynoprzewody w kolorze czarnym oraz białym, które będą pasowały do każdego pomieszczenia (salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju, lokalu, biura, lokalu, sklepu) i aranżacji wnętrza. Do wyboru oferujemy zarówno nowoczesne reflektory szynowe oraz inne oprawy do szynoprzewodów, takie jak specjalne lampy wiszące do szynoprzewodów tzw. sople, które świetnie sprawdzają się np. do oświetlenia stołu jadalnianego lub wyspy kuchennej. W asortymencie posiadamy również energooszczędne żarówki LED w atrakcyjnych cenach! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.