Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Oświetlenie szynowe

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Szynoprzewody - nowoczesne oświetlenie na szynie do każdego wnętrza!


Oświetlenie szynowe to nowoczesne oświetlenie główne lub dekoracyjne - punktowe do podświetlenia konkretnych elementów. Jest to idealne rozwiązanie do domu, biura, lokalu czy też przestrzeni użyteczności publicznej. Szynoprzewody zapewniają jednocześnie minimalistyczny, jak designerski akcent do pomieszczeń wewnętrznych, pasujący do niemal każdej aranżacji wnętrza. Wielofunkcyjność i uniwersalność, które zapewnia oświetlenie na szynie, czyni je wartym uwagi rozwiązaniem oświetlenia wewnętrznego, eliminując potrzebę stosowania mało estetycznych przewodów. Ten innowacyjny i zarazem energooszczędny system zapewnia nowoczesność i prostotę zarówno w Twojej przestrzeni domowej, jak i miejscu pracy. 

Na czym polega system oświetlenia szynowego LED?

Oświetlenie szynowe LED umożliwia łączenie specjalnych szyn oraz lamp lub reflektorów szynowych w dowolnie wybranym przez nas układzie i długości, dając możliwość indywidulanego dopasowania do metrażu pomieszczenia i naszych potrzeb. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie stworzyć dowolne oświetlenie sufitowe, a nawet ścienne w wybranej przez nas intensywności oraz barwie światła. Do wykonania oświetlenia szynowego niezbędne są szyny, łączniki oraz lampy lub reflektory na szynie. System ten dostępny jest w wersji 1 lub 3 fazowej.

Jednofazowe szyny pozwolą na stworzenie jednotorowego obwodu, dzięki któremu będziemy mieli możliwość sterowania wszystkimi reflektorami lub lampami szynowymi jednocześnie. 

Trójfazowe szyny pozwolą z kolei na stworzenie kilku obwodów, które umożliwią sterowanie wybranymi, niezależnymi reflektorami lub lampami szynowymi. Rozwiązanie to zapewnia większą kontrolę nad oświetleniem.

Lampy i reflektory szynowe - energooszczędne oprawy do szynoprzewodów

Nasz sklep z oświetleniem zapewnia kompletny asortyment do wykonania oświetlenia szynowego w atrakcyjnych cenach. W ofercie posiadamy szynoprzewody w kolorze czarnym oraz białym, które będą pasowały do każdego pomieszczenia (salonu, sypialni, kuchni, przedpokoju, lokalu, biura, lokalu, sklepu) i aranżacji wnętrza. Do wyboru oferujemy zarówno nowoczesne reflektory szynowe oraz inne oprawy do szynoprzewodów, takie jak specjalne lampy wiszące do szynoprzewodów tzw. sople, które świetnie sprawdzają się np. do oświetlenia stołu jadalnianego lub wyspy kuchennej. W asortymencie posiadamy również energooszczędne żarówki LED w atrakcyjnych cenach! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.