Termostat gniazdkowy GREENIE T002, manualny

Przeznaczenie:   Termostat gniazdkowy (wtyczkowy) do paneli grzewczych, marki Greenie T002 z niewielkim ekranem LCD z podświetleniem i sterowaniem ręcznym; jest prosty w obsłudze i montażu. Wystarczy włączyć do gniazdka, aby był gotowy do użytku. Dzięki sterownikowi możemy kontrolować temperaturę w pomieszczeniu.

02090206


E

Nowy produkt

GREENIE

149,99 zł (brutto)

Dostępny
Dostawa od: 13,00 zł

Czas wysyłki: 3 - 15 dni

Szacowany termin wysyłki: 2 - 21 czerwiec 2022 

Manualny termostat do gniazdka do paneli grzewczych na podczerwień GREENIE T002 (85 x 86 mm),  biały kolor

ISTOTNE INFORMACJE:

Termostat gniazdkowy GREENIE T002 jest niezbędnym elementem zakupu, jeśli posiadamy panele grzewcze na podczerwień i chcemy w pełni kontrolować temperaturę w pomieszczeniu oraz rachunki za energię.


Bez termostatu zamontowane urządzenie grzewcze na podczerwień wytwarza ciepło w sposób stały. Nie mając  w pełni kontroli nad użytkowaniem systemu grzewczego, nie możemy zmniejszyć rachunków za energię oraz cieszyć się temperaturą w pomieszczeniu taką, jaką lubimy. Stosując sterownik taki jak termostat gniazdkowy (wtyczkowy) GREENIE T002, możemy w pełni kontrolować temperaturę w pomieszczeniu, co z pewnością wpłynie na niższe rachunki, jak i zwiększy komfort użytkowania. Posiada ekran LCD z podświetleniem i sterowaniem ręcznym.

WŁAŚCIWOŚCI I ZASADA DZIAŁANIA TERMOSTATU WTYCZKOWEGO GREENIE T002

Zadaniem termostatu do gniazdka Greenie T002 jest odczyt temperatury  powietrza w pomieszczeniu oraz włączenie lub wyłączenie paneli grzewczych na podczerwień względem ustawionej wysokości temperatury przez użytkownika. Jeżeli wybrane stopnie Celsjusza spadną poniżej oczekiwanej temperatury, termostat włącza ogrzewanie. Jeśli będzie odwrotnie i temperatura wzrośnie, to ogrzewanie się wyłączy.

Termostat gniazdkowy GREENIE T002 jest łatwym w obsłudze produktem, steruje ogrzewaniem wybranego pomieszczenia wpływając na komfort użytkowania, jak i  koszty ogrzewania. Umożliwia samodzielną regulację przyciskami, które są umieszczone na sterowniku oraz wybór temperatury ogrzewania (od 5 – 30 °C).

Produkt posiada 2-letnią gwarancję producenta.

GŁÓWNE CECHY PRODUKTU:

  • Regulacja temperatury manualna
  • Jedno wyjście do sterowania (230 V)
  • Wyposażony w sensor zewnętrzny NTC (długość czujnika zewn. NTC: 3m)
  • Zużycie energii 5W
  • Minimalna histereza 1,0 °C
  • Regulowana histereza 0,5 - 50 °C
  • Zakres temperatury pracy od 5 °C  - 30 °C
  • Wbudowany sensor

Klasa dystrybucjiE
Kod produktuT002
ProducentGreenie
Moc3680 W
Napięcie zasilania230 V
CertyfikatyCE, RoHs
Wymiary85 mm x 86 mm
Klasa szczelnościIP 20

Produkty powiązane