New products

All new products

News

Show all posts

Zmiękczacze wody

Filter by
Price
Manufacturers
more... less
Filter

Zmiękczacz do wody

Jeżeli twarda woda niszczy instalacje w Twoim domu oraz wszelkie sprzęty AGD, to czas na inwestycję w zmiękczacz do wody. Chlor zawarty w wodzie zostawia także plamy na naczyniach i nie nadaje się do picia. Dzięki zmiękczaczom wody znika problem osadów z kamienia na armaturze oraz zabrudzeń na wannach, prysznicach czy bateriach umywalkowych, które stają się z czasem bardzo trudne lub niemożliwe do usunięcia. Szkodliwe działanie twardej wody w domu można także zauważyć również w czajnikach i ekspresach do kawy, które dość często potrzebują odkamieniania.

Urządzenia, które znajdziecie w naszej ofercie to zmiękczacze wody z przeznaczeniem dla małych oraz bardzo dużych gospodarstw domowych. Wszystkie oferowane w naszej internetowej hurtowni zmiękczacze wody, to nowoczesne urządzenia polskiej marki Weber Aqua produkowane wyłącznie dla naszej hurtowni. Są to urządzenia zautomatyzowane, sterowanie odbywa się za pomocą prostych i czytelnych panelów z wyświetlaczami LCD. Ich niezawodność i funkcjonalność to największa ich zaleta. Wykorzystane podzespoły spełniają surowe normy europejskie ISO. Oferujemy urządzenia o różnej wydajności, przeznaczone do uzdatniania wody dla 1-3 oraz 4-8 osobowych rodzin. Poszczególne modele są sprzedawane z dodatkowym wkładem, filtrami, testerami oraz solą w atrakcyjnej cenie. 

Jak działają nowoczesne zmiękczacze wody?

Innowacyjny zmiękczacz - odkamieniacz wody do domu lub mieszkania inicjuje wymianę jonów magnezu i wapnia, które odpowiadają za dużą twardość wody na jony sodu. Wymiana następuje w warstwie specjalnej żywicy. Nowoczesny, zautomatyzowany odkamieniacz wody do domu i nie tylko gwarantuje lepszy smak napojów, ale też przyczynia się do dłuższej żywotności pralek, zmywarek i odzieży.

W ofercie sklepu swatt.pl znajdą Państwo wysokiej jakości, niezawodne i nowoczesne zmiękczacze wody polskiej marki WEBER AQUA w atrakcyjnych cenach! Dostępne są również filtry do wody. Zachęcamy do zakupów.