Pompa obiegowa / cyrkulacyjna IBO OHI 15-60/130 130 mm, żeliwna

Indeks 09010014
Stan: Nowy
Marka Dambat, IBO

Przeznaczenie: Obiegowa, cyrkulacyjna i bezdławicowa pompa obiegowa IBO z linii OHI, wyposażona w trójstopniową regulację prędkości obrotowej silnika. Przeznaczona jest do wymuszania obiegu w małych oraz średnich obiegach centralnego ogrzewania w budownictwie jednorodzinnym. Urządzenie może pracować tylko w obiegach wodnych.

130,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3 - 15 dni
calendar_today Planowana wysyłka: 22 lipiec - 3 sierpień 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 12,99 zł

Loading...

Pompa obiegowa / cyrkulacyjna do c.o. z żeliwnym korpusem IBO OHI 15-60/130 (rozstaw 130 mm)

ISTOTNE INFORMACJE

Dambat to ceniony powszechnie producent zajmujący się tworzeniem wysokiej klasy urządzeń z zakresu techniki pompowej, które wyróżnia wysoki stopnień niezawodnej oraz wydajnej pracy. 

Proponowana pompa obiegowa / cyrkulacyjna IBO OHI 15-60/130 z żeliwnym korpusem to nieodzowny element nowoczesnego układu grzewczego, którego stosowanie pozwala na szybkie i równomierne rozgrzewanie się grzejników. Poprzez użycie takiej pompy zyskujemy poczucie komfortu cieplnego przy jednocześnie niskich kosztach eksploatacyjnych. Pompa obiegowa do c.o. idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba wymuszenia cyrkulacji wody – czy to w centralnym ogrzewaniu, ogrzewaniu podłogowym oraz w instalacji opartej na panelach słonecznych.

Głównym zadaniem dedykowanej pompy obiegowej (cyrkulacyjnej) serii OHI marki IBO jest wywołanie przepływu cieczy w obiegu instalacji grzewczej. Wymuszenie takiego ruchu pozwala na zastosowanie mniejszych średnic przewodów oraz na swobodniejsze ich rozprowadzenie. Urządzenie odznacza się niskim zużyciem energii, dzięki zautomatyzowanemu sterowaniu różnicą ciśnienia w obiegu. Jest łatwa w montażu i obsłudze.

Cyrkulacyjna pompa obiegowa do c.o. IBO z linii OHI 15-60/130 wyposażona została w silnik 3 biegowy, co ułatwia dostosowanie parametrów pracy w zależności od potrzeb użytkownika. Silnik ten odpowiednio do biegów ma moc 46 W, 63 W, 93 W. Zaawansowane konstrukcje i najwyższej klasy komponenty, wykorzystane podczas procesu produkcji (korpus z żeliwa) jest gwarancją niezawodności oraz długotrwałej, bezpiecznej jej pracy. Wszystkie pompy obiegowe OHI posiadają atest PZH.

Na urządzenie producent udziela gwarancji na okres 24 miesięcy. Zachęcamy do pobrania szczegółowych danych technicznych umieszczonych na karcie produktu w plikach do pobrania.

W szerokiej ofercie naszej hurtowni znaleźć możemy także inne produkty producenta Dambat, takie jak: pompy głębinowe, hydrofory, a także pompy do ścieków i odwodnień, pompy do szamba, pompy do oleju czy pompy obiegowe do instalacji c.o oraz pompy toaletowe. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

ZALETY

Ikona: termometr

Odporność na wysokie temperatury

Ikona: jakość

Najwyższa jakość wykonania, atest PZH

Ikona: strzałki

Uniwersalne zastosowanie

Ikona: uścisk dłoni

2 lata gwarancji

Ikona: głośnik

Cicha praca

Ikona: korpus

Żeliwny korpus

Producent
IBO / DAMBAT
Seria
OHI
Klasa energetyczna
A
Zasilanie
230V ~ / 50Hz
Typ
Bezdławicowa
Maksymalne ciśnienie robocze
0,6 bar
Klasa izolacji
I
Materiał
Wirnik z norylu, korpus z żeliwa
Stopień ochrony
IP44
Maksymalna temperatura cieczy
110°C
Maksymalna wydajność
55 l / min
Silnik
z trójstopniową regulacja prędkości obrotowej
Maksymalne podnoszenie
6 m
Moc zasilania (1 bieg)
46 W
Moc zasilania (2 bieg)
63 W
Moc zasilania (3 bieg)
93 W
Pompa Obiegowa / cyrkulacyjna
15-60/130
Rozstaw króćców przyłączeniowych
130 mm
Średnica / śrubunek
1" / 3/4"
Waga
2 kg
Gwarancja producenta
2 lata

Zobacz także