Preparat do czyszczenia klimatyzacji NANOCLEAN AIR GDU MC-8803B - 5L

Przeznaczenie: Biobójczy płyn o szerokim i krótkim czasie działania. Produkt dedykowany do czyszczenia, odgrzybiania oraz dezynfekcji układów wentylacji, klimatyzacji wszystkich budynków mieszkalnych i usługowych. Atestowany i bezpieczny w użytkowaniu, gotowy do użycia. Pojemność 5L.

07010006


J

Nowy produkt

295,00 zł (brutto)

Dostępny
Dostawa od: 15,00 zł

Czas wysyłki: 1-3 dni robocze

Szacowany termin wysyłki: 30 czerwiec - 4 lipiec 2022 

Pompa ciepła - korzystna cena dla instalatorów!

Środek do czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji klimatyzacji NANOCLEAN AIR MC - 8803B GDU - 5L

ISTOTNE INFORMACJE:

NANOCLEAN AIR MC - 8803B GDU to gotowy do użycia preparat przeznaczony do dezynfekcji na poziomie bakteriobójczym, grzybobójczym, drożdżobójczym, wirusobójczym, sporobójczym. Działa w czasie do 15 minut. Dedykowany w szczególności do czyszczenia  układów klimatyzacji i wentylacji w budynkach prywatnych, w sektorze medycznym, spożywczym, przemysłowym, instytucjonalnym oraz w placówkach użyteczności publicznej.

Preparat do czyszczenia klimatyzacji i wentylacji NANOCLEAN AIR GDU MC - 8803B jest atestowany i bezpieczny w użytkowaniu. Pojemność 5 litrów.

ZALETY – KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA:

GOTOWY DO UŻYCIA, wygodny i łatwy w stosowaniu.

PENETRUJE, odspaja od mytej powierzchni i rozpuszcza zabrudzenia.

EKONOMICZNY w użyciu stosowany z wodą od 0.5% do 25%. Najczęściej stosowany w stężeniu 5%.

KOMPATYBILNY – NEUTRALNY dla większości materiałów: tworzywa, tkaniny, większość metali także z aluminium, gumowe uszczelki, powłoki lakiernicze.

BEZPIECZNY dla użytkownika, oparty na innowacyjnej, biodegradowalnej formule bez alkoholu, bez aldehydów, bez chloru i bez substancji toksycznych.

NIEPALNY, niepalny preparat na bazie wodnej eliminuje ryzyko pożaru.

MYJE i CZYŚCI, skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju plamy i zanieczyszczenia organiczne: usuwa pleśń, grzyby, kurz, tłuszcz, olej, tłuste plamy z tapicerki i dywanów, wymioty, odchody, krew, rozkładającą się żywność, odpady organiczne, śmieci, itp.

Aktywna piana preparatu AC-FOAMCLEAN jest bardzo PRZYCZEPNA, nie ścieka z pionowych powierzchni przez 5 minut i umożliwia skuteczniejsze mycie.

SKUTECZNIE DEZYNFEKUJE, najszersze spektrum biobójcze w najkrótszym czasie do 15 minut (bakterie, wirusy, grzyby, spory)

SZYBKIE DZIAŁANIE BIOBÓJCZE, niszczy Legionella Pneumophila w czasie 1 minuty wg EN 1040, EN 1276.

ZAPOBIEGA tworzeniu się grzybów, pleśni i bakterii, ponieważ niszczy spory (przetrwalniki) – nie tylko hamuje rozwój drobnoustrojów, ale również niszczy ich materiał genetyczny.

USUWA PRZYKRY ZAPACH, trwale usuwa nieprzyjemną woń odpadów organicznych, pozostawiając świeży, długotrwały lawendowy zapach. Preparat nie zawiera alkoholu!

BEZPIECZEŃSTWO:

Preparat NANOCLEAN AIR GDU (GOTOWY DO UŻYCIA) jest niepalny, biodegradowalny, stworzony na bazie wodnej. Preparat jest nietoksyczny, nie-rakotwórczy, nie zawiera alergenów i nie jest drażniący. Roztwór roboczy 5% nie jest zaklasyfikowany jako stwarzający zagrożenie zgodnie z rozporządzeniem 1272/2008/WE. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem zapoznać się z kartą charakterystyki TDS.

PARAMETRY TECHNICZNE

Preparat do czyszczenia, odgrzybiania i dezynfekcji klimatyzacji NANOCLEAN AIR GDU MC-8803B 5L - dane techniczne

Klasa dystrybucjiJ

Produkty powiązane