Grupa pompowa do C.O. dwudrogowa GPO-S DN 25 z siłownikiem

Przeznaczenie:  Dwudrogowa grupa pompowa przeznaczona jest do instalacji centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego oraz systemów chłodzenia. W zestawie energooszczędna pompa obiegowa WILO RKC 25/6.

09030010


I

Nowy produkt

1 381,00 zł (brutto)

Dostępny
Dostawa od: 15,00 zł

Czas wysyłki: 3-15 dni roboczych

Dwudrogowa grupa pompowa do C.O. GPO-S DN 25 z 3-drogowym zaworem mieszającym i siłownikiem

OGÓLNE INFORMACJE

Dwudrogowa grupa pompowa do C.O.  GPO-S DN 25 z zaworem mieszającym i siłownikiem to urządzenie dedykowane użytkownikom, którzy korzystają z ogrzewania centralnego lub gazowego. Przeznaczona jest do wymuszenia obiegu czynnika roboczego w instalacji ogrzewania grzejnikowego. Grupa pompowa wyposażona jest w energooszczędną pompę obiegową WILO RKC 25/6, dwa zawory kulowe z termometrem trójnik oraz trójdrogowy zawór mieszający wraz z siłownikiem z możliwością nastawy manualnej. Pompa została wyposażona w funkcję regulacji obrotów RKC na pokrętle. Jest również możliwość sterowania prędkością obrotową pompy w zależności od charakterystyki Δp - V.

Grupa spełnia wymagania Rozporządzenia Komisji (UE) Nr 622/2012 w zakresie wymogów ekoprojektu dotyczących pomp cyrkulacyjnych.

GŁÓWNE ZALETY

  • Dwa zawory kulowe odcinające zintegrowane z termometrami oraz zaworami zwrotnymi ułatwiają wizualną obserwację temperatur zasilania i powrotu, jak również ograniczają niepożądaną cyrkulację ciepła w instalacji

  • Trójdrogowy zawór mieszający ułatwia wymuszanie obiegu czynnika roboczego w instalacjach c.o.

  • Urządzenie wykonane w estetycznej izolowanej obudowie ograniczającej do minimum straty ciepła

  • Wysokiej klasy energooszczędna pompa obiegowa WILO RKC 25/6

  • Możliwość ustawienia stałej lub zmiennej prędkości obrotowej pompy (zalecane w przypadku stosowania w instalacji zaworów termostatycznych)

ELEMENTY SKŁADOWE ZESTAWU

  • Dwa zawory kulowe odcinające z termometrami [1]

  • Pompa obiegowa Wilo 15/6 RCK [2]

  • Zawór mieszający trójdrogowy z siłownikiem [3]

  • Izolacja termiczna obudowy [4]

PARAMETRY TECHNICZNE

RODZAJE REGULACJI I FUNKCJE WILO PARA

Zmienna różnica ciśnień ∆p-V (I,II,III)

Zaleca się stosowanie w przypadku instalacji ogrzewania centralnego, wyposażonych w grzejniki z głowicami termostatycznymi. Funkcja ta zapewnia dostosowanie wysokości podnoszenia do chwilowej wielkości przepływu, obniżonej w wyniku działania głowicy termostatycznej grzejnika.

Stała różnica ciśnień ∆p-c (I,II,III)

Zaleca się stosowanie w przypadku instalacji ogrzewania podłogowego. Funkcja ta zapewnia utrzymanie ustawionej wysokości podnoszenia niezależnie od chwilowej wielkości przepływu.

Stała prędkość obrotowa (I,II,III)

Zaleca się stosowanie w przypadku instalacji z niezmiennym oporem przypływu i stałą wielkością przepływu, np. typowe ogrzewanie grzejnikowe bez głowic termostatycznych.

Dwudrogowa grupa pompowa GPO DN 20 WILO - fot. 2

Klasa dystrybucji I

Trusted Shops Reviews

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: