Grupa pompowa do C.O. dwudrogowa GPO-M DN 20 z zaworem mieszającym

09030011

I

Nowy produkt

Przeznaczenie:  Dwudrogowa grupa pompowa w zestawie z energooszczędną pompą obiegową przeznaczona jest do instalacji centralnego ogrzewania, ciepła technologicznego oraz systemów chłodzenia.

Więcej szczegółów

Stan: 1000 szt.

Czas wysyłki: 1-3 dni robocze

Masz pytania?

Zapytaj specjalistę

890,00 zł (brutto)

Najtańsza dostawa: 15,00 zł

Więcej informacji

Grupa pompowa dwudrogowa GPO-M DN 20 z 3-drogowym zaworem mieszającym  do ogrzewania centralnego

OGÓLNE INFORMACJE

Dwudrogowa grupa pompowa z trójdrogowym zaworem mieszającym to urządzenie, które służy do wymuszenia obiegu czynnika roboczego w instalacjach centralnego ogrzewania. Dedykowana jest wszystkim użytkownikom korzystającym z ogrzewania centralnego oraz gazowego. Wyposażona jest ona w dwa zawory kulowe z termometrami, energooszczędną pompę obiegową WILO RKC 15/6, trójnik oraz trójdrogowy zawór mieszający z możliwością nastawy manualnej. Pompa ulepszona została w funkcję ustawienia stałej prędkości poprzez zmianę regulacji obrotów RKC na pokrętle. Istnieje również możliwość sterowania prędkością obrotową pompy w zależności od charakterystyki Δp - V.

Grupa spełnia wymagania Rozporządzenia Komisji (UE) Nr 622/2012 w zakresie wymogów ekoprojektu dotyczących pomp cyrkulacyjnych.

GŁÓWNE ZALETY

  • Dwa zawory kulowe odcinające zintegrowane z termometrami oraz zaworami zwrotnymi ułatwiają wizualną obserwację temperatur zasilania i powrotu, jak również ograniczają niepożądaną cyrkulację ciepła w instalacji

  • Trójdrogowy zawór mieszający ułatwia wymuszanie obiegu czynnika roboczego w instalacjach c.o.

  • Urządzenie wykonane w estetycznej izolowanej obudowie ograniczającej do minimum straty ciepła

  • Wysokiej klasy energooszczędna pompa obiegowa WILO RKC 15/6

  • Możliwość ustawienia stałej lub zmiennej prędkości obrotowej pompy (zalecane w przypadku stosowania w instalacji zaworów termostatycznych)

ELEMENTY SKŁADOWE ZESTAWU

  • Dwa zawory kulowe odcinające z termometrami [1]

  • Pompa obiegowa Wilo 15/6 RCK [2]

  • Trójdrogowy zawór mieszający [3]

  • Izolacja termiczna obudowy [4]

PARAMETRY TECHNICZNE

RODZAJE REGULACJI I FUNKCJE WILO PARA

Zmienna różnica ciśnień ∆p-V (I,II,III)

Zaleca się stosowanie w przypadku instalacji ogrzewania centralnego, wyposażonych w grzejniki z głowicami termostatycznymi. Funkcja ta zapewnia dostosowanie wysokości podnoszenia do chwilowej wielkości przepływu, obniżonej w wyniku działania głowicy termostatycznej grzejnika.

Stała różnica ciśnień ∆p-c (I,II,III)

Zaleca się stosowanie w przypadku instalacji ogrzewania podłogowego. Funkcja ta zapewnia utrzymanie ustawionej wysokości podnoszenia niezależnie od chwilowej wielkości przepływu.

Stała prędkość obrotowa (I,II,III)

Zaleca się stosowanie w przypadku instalacji z niezmiennym oporem przypływu i stałą wielkością przepływu, np. typowe ogrzewanie grzejnikowe bez głowic termostatycznych.

Dwudrogowa grupa pompowa GPO DN 20 WILO - fot. 2

Trusted Shops Reviews

Produkty powiązane