Klimatyzator ścienny Fujitsu Seria LU 3,5 kW split

Indeks 05010042
Stan: Nowy
Marka FUJITSU

Przeznaczenie: Klimatyzator ścienny w wersji split inwerter o mocy chłodzenia 3,5 kW jest idealnym rozwiązaniem dla zapewnienia chłodzenia, ogrzewania lub osuszania powietrza w pomieszczeniach o powierzchni nie przekraczającej 40 m2.

4 450,00 zł
Stawka VAT: 23%
Oczekiwanie na dostawę
local_shipping Najtańsza dostawa: 224,91 zł

Wpisz adres e-mail i kliknij poniższy przycisk, aby otrzymać wiadomość, gdy produkt będzie dostępny.

Klimatyzator Fujitsu LU ASYG-LUCA o mocy 3,5 kW

Klimatyzator ścienny Fujitsu z serii LU ASYG-LUCA o mocy 3,5 kW, to bardzo elegancki klimatyzator split o nowoczesnej i smukłej budowie, który wkomponuje się zarówno w przestrzeń domową jak i biurową. Jego dużą zaletą jest energooszczędność A++ w trybie chłodzenia i A+ w trybie grzania oraz wyjątkowo cicha praca jednostki wewnętrznej - bardzo istotna cecha, gdy klimatyzator ma być zamontowany w sypialni lub w salonie. Ponadto, posiada dodatkową funkcję wyciszenia jednostki zewnętrznej na poziomie 3 dB(A) mniej niż w standardowym trybie pracy urządzenia.

Klimatyzator Fujitsu LU został wyposażony w jonizator usuwający z powietrza nieprzyjemne zapachy oraz filtr polifenolowy, który z kolei oczyszcza powietrze z kurzu, grzybów i innych mikroorganizmów. Do jego dodatkowych zalet zalicza się funkcja automatycznej regulacji strumienia powietrza dostosowująca się do zmian temperatury w pomieszczeniu, cicha praca, automatyczne przełączanie (chodzenie / grzanie), praca w trybie ekonomicznym i w trybie o pełnej mocy oraz program nocny, który stopniowo zmienia temperaturę w pomieszczeniu, aby zapewnić komfortowy sen.

Urządzenie o mocy 3,5 kW jest w dedykowane do pomieszczeń o powierzchni 40 m2.


DANE TECHNICZNE


 • Moc chłodnicza nominalna: 3,5 kW
 • Moc grzewcza nominalna: 4,0 kW
 • Technologia DC Inwerter
 • Filtr jonowy o wydłużonej żywotności
 • Filtr polifenolowy
 • Maksymalna długość instalacji chłodniczej : 20 m
 • Maksymalna wysokość instalacji chłodniczej : 15 m
 • Czynnik chłodniczy R410A
 • Klasa energetyczna "A++"
 • Zalecana temperatura pracy dla trybu chłodzenia: - 10~46°C
 • Zalecana temperatura pracy dla trybu grzania : - 15~24°C


CHARAKTERYSTYKA URZĄDZENIA


 • Tryb pracy: auto, chłodzenie, grzanie, wentylacja
 • Wysokowydajny wentylator napędzany silnikiem DC
 • Funkcja grzania +10°C
 • Innowacyjna konstrukcja wymiennika
 • Wysokie współczynniki SEER / SCOP
 • Proste sterowanie kierunkiem wypływu powietrza z pilota
 • Regulacja siły nawiewu z pilota
 • Programator czasowy: włącz i wyłącz


SPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

UWAGA


Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

Typ split - Zakup urządzeń przez osoby fizyczne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html


Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)


Typ split - Zakup urządzeń przez firmy instalacyjne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepła typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego aktywnego numeru certyfikatu F-Gaz który wystawiony jest dane identyczne z danymi kupującego umieszczonymi w zamówieniu (fakturze sprzedaży).

Typ split - Zakup urządzeń przez firmy nie posiadające certyfikatu F-Gaz

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego oświadczenia, że urządzenia przeznaczone są do dalszej odsprzedaży.

Klasa dystrybucji
A

Zobacz także