Klimatyzator ścienny, klimatyzacja HEIKO 3,6 kW

Przeznaczenie:  Klimatyzator split HEIKO JS035 / JZ035-C1 o mocy 3,6 kW to produkt przeznaczony do chłodzenia oraz grzania pomieszczeń. Cechuje się wysoką wydajnością oraz kompaktowym, estetycznym wyglądem. Urządzenie o klasie energetycznej A++ posiada 5 lat gwarancji.

05010077


O

Nowy produkt

2 352,00 zł (brutto)

Dostępny
Dostawa od: 148,83 zł

Czas wysyłki: 1-3 dni roboczych

Szacowany termin wysyłki: 18 - 22 sierpień 2022 

Klimatyzator naścienny split HEIKO JS035 / JZ035-C1 o mocy 3,6 kW

Klimatyzator ścienny split HEIKO JS036 / JZ036-B1 3,6 kW

GŁÓWNE CECHY

Klimatyzator ścienny HEIKO JS035 / JZ035-C1 w wersji split o mocy 3,6 kW to energooszczędna, estetyczna klimatyzacja posiadająca funkcję chłodzenia oraz grzania.  Dwudrogowa konstrukcja przewodów rurowych oraz udoskonalona płyta montażowa, ułatwiają kalibrację oraz instalację urządzenia w dowolnie wybranym miejscu na ścianie.

Klimatyzator o kompaktowej budowie i nowoczesnym wyglądzie, zaopatrzony jest w pilot, dzięki któremu jest możliwe mobilne i bezproblemowe sterowanie. Dzięki zastosowaniu progresywnej technologii możliwa jest cicha, a zarazem wydajna praca urządzenia. Czynnik chłodniczy R32 oznacza, że produkt jest nieszkodliwy dla  środowiska. Z kolei zainstalowana funkcja Smart, kontroluje przepływ powietrza (w górę podczas chłodzenia, w dół podczas grzania), co chroni przed bezpośrednim nawiewem powietrza na użytkownika.

Klimatyzator split HEIKO JS035 / JZ035-C1 3,6 kW posiada klasę energetyczną A++.

5 LAT GWARANCJI!

PODSTAWOWE FUNKCJE

Piórko

Cicha praca

Zatrzask

Łatwy zatrzask wspornika

Łatwy w naprawie

Łatwa i szybka naprawa silnika

Przewody

2-drogowa konstrukcja przewodów rurowych

Funkcja smart

Przepływ powietrza Smart

Tryb nocny

Komfortowy sen

Funkcja grzania

Grzanie przy -25°C

Funkcja chłodzenia

Chłodzenie przy -15°C


BUDOWA

Budowa klimatyzatora ściennego HEIKO


PARAMETRY TECHNICZNE

Parametry techniczne klimatyzatora ściennego HEIKO

Sprzedaż i montaż urządzeń zawierających F-gazy

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

Sprzedaż i montaż urządzeń zawierających F-gazy

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

Zakup przez firmę:

Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić może każda firma bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup, niezależnie od tego, w jakim celu urządzenie zostało zakupione (montaż lub dalsza sprzedaż bez montażu), o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro, zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami oprócz tych wskazanych powyżej.

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepła typu split na cele dalszej odsprzedaży może zostać zrealizowany dopiero oraz tylko i wyłącznie po przedłożeniu oświadczenia kupującego, w którym deklaruje on, że urządzenie kupuje w celu dalszej odsprzedaży. Wzór oświadczenia dołączany jest jako załącznik do aukcji allegro lub jako plik do pobrania w przypadku oferty na hurtowni swatt. Oświadczenie należy wypełnić, podpisać i wysłać na adres: f-gaz@poleko.pl

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split w celu dokonania montażu klientowi końcowemu, wymaga przesłania w wiadomości do sprzedającego, numeru certyfikatu F-GAZ dla przedsiębiorstw. Sprzedawca weryfikuje przesłany certyfikat na stronie https://www.udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html Po weryfikacji następuje realizacja zamówienia.

Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)

Klasa dystrybucjiO

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: