Klimatyzator ścienny HYUNDAI HOME ELITE SILVER 5,3 kW

Indeks 05010138
Stan: Nowy
Marka HYUNDAI

Przeznaczenie: Klimatyzacja ścienna w wersji split HYUNDAI serii HOME typ HYUNDAI ELITE SILVER HRP-M18ELSI-2/HRP-M18ELSO-2 o mocy 5,3 kW o wysokiej wydajności i komforcie użytkowania. Przeznaczona jest do chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń. Zapewnia możliwość sterowania poprzez Wi-Fi oraz dołączonym do zestawu pilotem.

6 273,00 zł
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3-6 dni roboczych
calendar_today Planowana wysyłka: 4 - 7 czerwiec 2023 
local_shipping Najtańsza dostawa: 148,83 zł

Klimatyzacja HYUNDAI HOME HRP-M18ELSI-2/HRP-M18ELSO-2 ELITE SILVER typu split o mocy 5,3 kW (wifi + pilot)

ISTOTNE INFORMACJE

Klimatyzacja SPLIT w wersji ściennej marki HYUNDAI z linii HOME ELITE SILVER HRP-M18ELSI-2/HRP-M18ELSO-2 w srebrnym kolorze o mocy 5,3 kW z modułem Wi-Fi i pilotem w zestawie jest złożony z dwóch jednostek: wewnętrznego panelu montowanego na ścianie tuż przy suficie oraz z jednostki zewnętrznej instalowanej na zewnątrz budynku, która wyposażona jest w sprężarkę, tzw. skraplacz. Klimatyzator jest wyposażony w jonizator powietrza oraz filtry: jonów srebra i katalityczny, które zadbają o dobrą jakość powietrza w Twoim domu. Na uwagę zasługuje także klasa energetyczna A++. HYUNDAI ELITE SILVER jest wynikiem połączenia zaawansowanej technologii oraz niezwykle ekstremalnej pracy klimatyzatora, którego praca jest wydajna nawet w ekstremalnych warunkach.

Klimatyzatory ścienne HYUNDAI HOME ELITE SILVER 5,3 kW to urządzenia o prostej, ale estetycznej i kompaktowej budowie. Swą popularność zawdzięczają zaawansowanym funkcjom, które szczegółowo są opisane w karcie produktu (pliki do pobrania). Niezwykła stylistyka obudowy jednostki wewnętrznej w srebrnym kolorze, szczególnie panel frontowy w kolorze imitującym szczotkowany metal z pewnością znajdzie wielu odbiorców w każdej aranżacji wnętrza czy to w biurze, czy w domu.

Warto zaznaczyć, że klimatyzatory Hyundai wyposażone są w czynnik chłodniczy R32, czyniąc je przyjaznymi dla środowiska. Konstrukcja całego systemu, jak i części składowe, gwarantują cichą pracę urządzenia. Producent udziela 5 lat gwarancji na dedykowany klimatyzator (szczegółowe warunki gwarancji w plikach do pobrania).


GŁÓWNE ELEMENTY ZESTAWU


 • jednostka wewnętrzna HRP-M18ELSI-2\
 • jednostka zewnętrzna HRP-M18ELSO-2
 • Pilot (w standardzie)
 • Moduł wifi (w standardzie)


   GŁÓWNE FUNKCJE UŻYTKOWE URZĄDZENIA


   • ZDALNA KONTROLA WIFI (STANDARD)

   Klimatyzator Hyundai posiada w standardzie możliwość podłączenia modułu WiFi, dzięki któremu możemy zdalnie regulować temperaturę pracy, włączenie / wyłączenie urządzenia, zmieniać tryby pracy lub ustalać tygodniowy harmonogram działania naszego urządzenia.


   • WYPOSAŻONY W DODATKOWE FILTRY JONÓW SREBRA I KATALITYCZNY + FILTR Z AKTYWNYM WĘGLEM

   Filtr Jonów Srebra zabija bakterie i zapobiega rozwojowi drobnoustrojów takich jak: bakterie, wirusy, grzyby i zarodniki. Poprzez jony srebra są niszczone poprzez wewnętrzną strukturę komórkową mikroorganizmów. Filtr Katalityczny neutralizuje mikroorganizmy, zarazki, przykre zapachy.

   • JONIZACJA POWIETRZA

   Wbudowany generator plazmy uwalnia  jony ujemne, co pozwala na usunięcie z powietrza nieprzyjemnych zapachów, cząsteczek kurzu, dymu i pyłu zmniejszając przy tym elektrostatyczność w pomieszczeniu.

   • ZESTAW GRZAŁEK ARCTIC KIT

   Arctic KIT dzięki zastosowaniu grzałek tacy ociekowej i sprężarki umożliwia  stabilną pracę w trybie grzania przy niskich temperaturach zewnętrznych sięgających nawet -25°C.

   • +8°C UTRZYMANIE TEMPERATURY

   Funkcja pozwala na utrzymanie w czasie okresu zimowego w pomieszczeniu stałej temperatury +8°C dzięki automatycznej kontroli pracy klimatyzatora.

   • CICHA PRACA 20dB(A), ORAZ TRYB QUIET

   Nowoczesna konstrukcja silników wentylatora DC oraz ulepszone wygłuszenie jednostki wewnętrznej sprawiają, że praca naszego klimatyzatora jest w zasadzie nie słyszalna.

   • JEDNOSTKA KOMPATYBILNA Z MULTI SPLIT

   Urządzenie wewnętrzne z daną funkcją może pracować zarówno w wersji standardowej MONO-SPLIT 1 – 1, jak również może być wykorzystane przy konfiguracji z jednostkami zewnętrznymi MULTI.

   • WYDAJNE FILTRY POWIETRZA O DUŻEJ GĘSTOŚCI, FILTRACJA PM2.5

   Główne filtry powietrza o dużej gęstości i działaniu przeciw-pleśniowym, przeciw-grzybiczym, zadbają o najwyższą jakość powietrza w Twoim domu osiągając poziom filtracji PM 2.5 podczas pracy klimatyzatora.

   Dedykowany klimatyzator Hyundai o mocy chłodzenia 5,3 kW zalecany jest do pomieszczeń o powierzchni do 50 m2, to idealny wybór do domów, biur lub mniejszych lokali użytkowych typu sklepy, apteki, salony usługowe.

   RYSUNEK SCHEMATYCZNY JEDNOSTKI WEWNĘTRZNEJ


   Klimatyzator ścienny HYUNDAI HOME ELITE SILVER typu Split - schemat jednostki wewnętrznej

   UWAGA! Różne modele mają inny panel przedni i okno wyświetlacza. Nie wszystkie opisane powyżej wskaźniki są dostępne dla zakupionego klimatyzatora. Sprawdź wewnętrzne okno zakupionego urządzenia. Powyższy rysunek schematyczny służy wyłącznie celom objaśniającym. Rzeczywisty kształt jednostki wewnętrznej może się nieco różnić.


   WYBRANE ZALETY URZĄDZENIA


   Ikona: Klasa A+++

   Klasa energetyczna A++

   Ikona: Błyskawica

   Start z niskim poziomem prądu

   Ikona: Wyłączony głośnik

   Cicha praca (tryb Quiet)

   Ikona: Jonizator powietrza

   Jonizacja powietrza

   Ikona: Wi-Fi

   Sterowanie Wi-Fi (standard) + pilot

   Ikona: multi

   Kompatybilne z MULTI

   Ikona: DC

   Silnik DC

   Ikona: Filtr

   Filtr katalityczny oraz jonów srebra

   Ikona: wentylator

   12 biegów wentylatora

   Ikona: temperatura

   Stałe utrzymanie temp.

   Ikona: 5 lat gwarancji

   5 lat gwarancji   SPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

   Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

   UWAGA


   Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

   Typ split - Zakup urządzeń przez osoby fizyczne

   Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html


   Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)


   Typ split - Zakup urządzeń przez firmy instalacyjne

   Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepła typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego aktywnego numeru certyfikatu F-Gaz który wystawiony jest dane identyczne z danymi kupującego umieszczonymi w zamówieniu (fakturze sprzedaży).

   Typ split - Zakup urządzeń przez firmy nie posiadające certyfikatu F-Gaz

   Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego oświadczenia, że urządzenia przeznaczone są do dalszej odsprzedaży.

   Klasa dystrybucji
   X
   Typ
   ELITE SILVER
   Moc urzadzenia
   5,3 kW
   Seria
   HOME
   Kolor
   Biały z frontem o barwie zacieranego metalu
   Waga j. wewn.
   10,9 kg
   Waga j. zewn.
   33,5 kg
   KLIMATYZATOR HYUNDAI
   Ścienny
   Napięcie (V / f / Hz)
   220~240 / 1 / 50
   Numer modelu j. wewn. / j. zewn.
   HRP-M12ELSI-2 / HRP-M12ELSO-2
   Typ czynnika
   R32
   Współczynnik SCOOP
   4,0
   Wymiary j. wewn. (dł. x szer. x wys.)
   802 x 297 x 189
   Wymiary j. zewn. (dł. x szer. x wys.)
   765 x 555 x 303
   Zakres pracy temp. (chłodzenie)
   -15°C~50°C
   Zakres pracy temp.(grzanie)
   -25°C~30°C
   Zalecany do pomieszczeń o powierzchni
   50 m²
   Klasa energetyczna (chłodzenie)
   A++
   Klasa energetyczna (grzanie)
   A+
   poziom hałasu j.zewn.
   55,5 dB(A)
   sprawność sezonowa SEER
   7,0
   Poziom ciśnienia akustycznego ( H / M / L / Q) - j.wewn.
   43/33.5/28/20 dB(A)
   Gwarancja producenta
   5 lat

   Zobacz także