Klimatyzator ścienny HEIKO BRISA 2,6 kW

Indeks 05010103
Stan: Nowy
Marka HEIKO

Przeznaczenie:  Klimatyzator ścienny w wersji split HEIKO  BRISA JS025-C2 / JZ025-C2 o mocy 2,6 kW to produkt przeznaczony do chłodzenia oraz grzania pomieszczeń. Cechuje się wysoką wydajnością oraz kompaktowym, estetycznym wyglądem. Możliwość sterowania przez łączność wifi oraz przy pomocy pilota.2 115,60 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3-6 dni roboczych
calendar_today Planowana wysyłka: 21 - 24 maj 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 171,15 zł

Loading...

Klimatyzacja HEIKO BRISA JS025-C2 / JZ025-C2 typu split o mocy 2,6 kW (wifi + pilot)

ISTOTNE INFORMACJE

Klimatyzatory marki HEIKO to urządzenia typu SPLIT składające się z dwóch podstawowych elementów – jednostki wewnętrznej oraz jednostki zewnętrznej. Te niezwykle proste w obsłudze, kompaktowe urządzenia posiadające nowoczesny design pasujący do każdego wnętrza. Są doskonałym wyborem do biura, mieszkania czy domu.

Proponowany klimatyzator ścienny HEIKO z serii Brisa JS025-C2 / JZ025-C2 o mocy 2,6 kW został wykonany zgodnie z nowoczesną technologią, a zastosowane podczas produkcji rozwiązania sprawiają, że produkt w inteligentny sposób kieruje przepływem powietrza. Podczas trybu ogrzewania prowadnice powietrza skierowane są w dół, odwrotnie jest w przypadku chłodzenia, dając w ten sposób wysokie poczucie komfortu podczas użytkowania. Klimatyzacja HEIKO z serii Brisa 2,6 kW to urządzenie przyjazne dla środowiska, dzięki użytemu czynnikowi chłodniczemu R32. Dlatego, eksploatacja klimatyzatora nie generuje wysokich kosztów.

Klimatyzator HEIKO podczas pracy w trybie TURBO, w ekspresowym tempie dopasuje pomieszczenie do preferowanych przez nas warunków. Warto zaznaczyć, że konstrukcja całego systemu, jak i części składowe, gwarantują cichą pracę urządzenia. 

Klimatyzacje HEIKO z serii Brisa są niedrogimi urządzeniami produkowanymi z wysokiej jakości podzespołów, jak sprężarka HIGHLY. Dedykowany model może pracować w zakresie temperatur 16°C - 30°C oraz w wysokiej klasie energetycznej (aż A++). Zostały także wyposażone w możliwość sterowania ruchem żaluzji w poziomie lub pionie z pozycji pilota i intuicyjnej aplikacji Wi-Fi, którą należy zainstalować na telefon (Intelligent Air). Urządzenia są również wyposażone w system kierowania powietrza SMART usprawniający chłodzenie i grzanie. Natomiast tryb SLEEP zapewnia w nocy komfortowy sen podczas pracy.

Producent udziela 5 lat gwarancji na klimatyzację i części zamienne oraz robociznę dla systemów Split i Mulit Split. Warunkiem obowiązywania gwarancji jest systematyczne dokonywanie płatnych przeglądów technicznych urządzeń, co najmniej 2 razy w każdym roku obowiązywania gwarancji. Szczegółowe dane techniczne produktu załączone w plikach do pobrania.

Klimatyzator Heiko Brisa o mocy chłodzenia 2,6 kW zalecany jest do pomieszczeń o powierzchni do 27 m2 - idealny wybór do domów, biur lub mniejszych lokali użytkowych typu sklepy, apteki, salony usługowe.

TRYBY PRACY KLIMATYZATORA HEIKO BRISTA


 • TURBO - zapewnia pełną moc urządzenia
 • SLEEP - zapewnia komfortowy sen
 • AUTOMATYCZNY - zapewnia chłodzenie, grzanie, osuszanie wentylatora


  WYMIARY J. WEWNĘTRZNEJ

  Klimatyzator ścienny HEIKO Brista Split - wymiary schemat  PODSTAWOWE ZALETY


  Piórko

  Cicha praca

  Strzałka do góry

  Wysoka energooszczędność

  Klimatyzator

  Kontrola przepływu powietrza

  Klimatyzator 2

  Przepływ powietrza Smart

  Wi-Fi

  Sterowanie Wi-Fi

  Pilot

  Pilot w zestawie

  Czynnik R32

  Ekologiczny czynnik chłodniczy

  5 lat gwarancji

  5 lat gwarancji  SPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

  Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

  UWAGA


  Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

  Typ split - Zakup urządzeń przez osoby fizyczne

  Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html


  Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)


  Typ split - Zakup urządzeń przez firmy instalacyjne

  Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepła typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego aktywnego numeru certyfikatu F-Gaz który wystawiony jest dane identyczne z danymi kupującego umieszczonymi w zamówieniu (fakturze sprzedaży).

  Typ split - Zakup urządzeń przez firmy nie posiadające certyfikatu F-Gaz

  Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego oświadczenia, że urządzenia przeznaczone są do dalszej odsprzedaży.

  Klasa dystrybucji
  X
  Klasa energetyczna
  A++
  Kolor
  Biały
  Typ klimatyzatora
  Heiko Brisa ścienny (SPLIT)
  Model (j. wew. / j. zew)
  JS025-C2 / JZ025-C2
  Moc urządzenia
  2,6 kW
  Maksymalna powierzchnia chłodzenia
  do 27 m²
  Sterowanie WiFi
  Tak, aplikacja - Intelligent Air (Android, iOS)
  Czynnik chłodniczy
  R 32
  Jonizator
  Nie
  Lampa UV
  Nie
  Sterownik bezprzewodowy
  Tak (Pilot YR-HAC01)
  Szerokość jedn. wew.
  820 mm
  Waga (j. wew. / j. zew)
  8,2 kg / 22,8 kg
  Zakres pracy (chłodzenie) Min - Max (zewn.)
  -10°C ~ 43°C
  Zakres pracy (grzanie) Min - Max (zewn.)
  -15°C ~ 24°C
  Zasilanie f/V/Hz
  1/220-240/50
  Gwarancja
  5 lat
  EAN
  6924362794817

  Zobacz także