Klimatyzator ścienny HEIKO BRISA 7,0 kW

Indeks 05010106
Stan: Nowy
Marka HEIKO

Przeznaczenie:  Klimatyzator ścienny w wersji split HEIKO  BRISA JS070-C2 / JZ070-C1 o mocy 7,0 kW to produkt przeznaczony do chłodzenia oraz grzania pomieszczeń. Cechuje się wysoką wydajnością oraz kompaktowym, estetycznym wyglądem. Możliwość sterowania przez łączność wifi oraz przy pomocy pilota.

3 860,00 zł
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3 - 6 dni
calendar_today Planowana wysyłka: 4 - 7 czerwiec 2023 
local_shipping Najtańsza dostawa: 148,83 zł

Klimatyzacja HEIKO BRISA JS070-C2 / JZ070-C1 typu split o mocy 7,0 kW (wifi + pilot)

ISTOTNE INFORMACJE

Klimatyzatory marki HEIKO to urządzenia typu SPLIT składające się z dwóch podstawowych elementów – jednostki wewnętrznej oraz jednostki zewnętrznej. Te niezwykle proste w obsłudze, kompaktowe urządzenia posiadające nowoczesny design pasujący do każdego wnętrza. Jest doskonałym wyborem jako klimatyzator do mieszkania, domu lub biura.

Proponowana klimatyzacja ścienna HEIKO z serii Brisa JS070-C2 / JZ070-C1 o mocy 7,0 kW została wykonana zgodnie z nowoczesną technologią, a zastosowane podczas produkcji rozwiązania sprawiają, że produkt w inteligentny sposób kieruje przepływem powietrza. Podczas trybu ogrzewania prowadnice powietrza skierowane są w dół, odwrotnie jest w przypadku chłodzenia, dając w ten sposób wysokie poczucie komfortu podczas użytkowania. Klimatyzacja HEIKO z serii Brisa 7,0 kW to urządzenie przyjazne dla środowiska, dzięki użytemu czynnikowi chłodniczemu R32. Dlatego, eksploatacja klimatyzatora nie generuje wysokich kosztów.

Klimatyzator HEIKO podczas pracy w trybie TURBO, w ekspresowym tempie dopasuje pomieszczenie do preferowanych przez nas warunków. Warto zaznaczyć, że konstrukcja całego systemu, jak i części składowe, gwarantują cichą pracę urządzenia. 

Klimatyzacje HEIKO z serii Brisa są niedrogimi urządzeniami produkowanymi z wysokiej jakości podzespołów, jak sprężarka HIGHLY. Dedykowany model może pracować w zakresie temperatur 16°C - 30°C oraz w wysokiej klasie energetycznej (aż A++). Zostały także wyposażone w możliwość sterowania ruchem żaluzji w poziomie lub pionie z pozycji pilota i intuicyjnej aplikacji Wi-Fi, którą należy zainstalować na telefon (Intelligent Air). Urządzenia są również wyposażone w system kierowania powietrza SMART usprawniający chłodzenie i grzanie. Natomiast tryb SLEEP zapewnia w nocy komfortowy sen podczas pracy.

Producent udziela 5 lat gwarancji na klimatyzację i części zamienne oraz robociznę dla systemów Split i Mulit Split. Warunkiem obowiązywania gwarancji jest systematyczne dokonywanie płatnych przeglądów technicznych urządzeń, co najmniej 2 razy w każdym roku obowiązywania gwarancji. Szczegółowe dane techniczne produktu załączone w plikach do pobrania.

Klimatyzator Heiko Brisa o mocy chłodzenia 7,0 kW zalecany jest do pomieszczeń o powierzchni do 70 m2 - idealny wybór do domów, biur lub mniejszych lokali użytkowych typu sklepy, apteki, salony usługowe.

TRYBY PRACY KLIMATYZATORA HEIKO BRISTA


  • TURBO - zapewnia pełną moc urządzenia
  • SLEEP - zapewnia komfortowy sen
  • AUTOMATYCZNY - zapewnia chłodzenie, grzanie, osuszanie wentylatora


WYMIARY J. WEWNĘTRZNEJ


Klimatyzator ścienny HEIKO Brista Split - wymiary schematPODSTAWOWE ZALETY


Piórko

Cicha praca

Strzałka do góry

Wysoka energooszczędność

Klimatyzator

Kontrola przepływu powietrza

Klimatyzator 2

Przepływ powietrza Smart

Wi-Fi

Sterowanie Wi-Fi

Pilot

Pilot w zestawie

Czynnik R32

Ekologiczny czynnik chłodniczy

5 lat gwarancji

5 lat gwarancjiSPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

UWAGA


Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

Typ split - Zakup urządzeń przez osoby fizyczne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html


Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)


Typ split - Zakup urządzeń przez firmy instalacyjne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepła typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego aktywnego numeru certyfikatu F-Gaz który wystawiony jest dane identyczne z danymi kupującego umieszczonymi w zamówieniu (fakturze sprzedaży).

Typ split - Zakup urządzeń przez firmy nie posiadające certyfikatu F-Gaz

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego oświadczenia, że urządzenia przeznaczone są do dalszej odsprzedaży.

Klasa dystrybucji
E
Typ klimatyzatora
Heiko Brisa ścienny (SPLIT)
Model (j. wew. / j. zew)
JS070-C2 / JZ070-C2
Moc urzadzenia
7,0 kW
Maksymalna powierzchnia chłodzenia
do 70 m2
Kolor
Biały
EAN
6924362794879
Klasa energetyczna
A++
Sterowanie WiFi
Tak, aplikacja - Intelligent Air (Android, iOS)
Czynnik chłodniczy
R 32
Jonizator
Nie
Lampa UV
Nie
Sterownik bezprzewodowy
Tak (Pilot YR-HAC01)
Szerokość jedn. wew.
1125 mm
Waga (j. wew. / j. zew)
14 kg / 47,3 kg
Zakres pracy (chłodzenie) Min - Max (zewn.)
-10°C ~ 43°C
Zakres pracy (grzanie) Min - Max (zewn.)
-15°C ~ 24°C
Zasilanie f/V/Hz
1/220-240/50
Gwarancja
5 lat

Zobacz także