Klimatyzator ścienny HYUNDAI HOME SMART EASY PRO 3,6 kW

Indeks 05010129
Stan: Nowy
Marka HYUNDAI

Przeznaczenie: Super energooszczędna klimatyzacja ścienna w wersji split HYUNDAI serii HOME typ SMART EASY PRO HRP-M12SEPI/HRP-M12SEPO o mocy 3,6 kW; umożliwia chłodzenie i grzanie pomieszczeń. Charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz kompaktowym, estetycznym wyglądem. Możliwość sterowania przez łączność Wi-Fi oraz przy pomocy pilota, zapewni komfort użytkowania na najwyższym poziomie.

4 809,30 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3-6 dni roboczych
calendar_today Planowana wysyłka: 23 - 26 czerwiec 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 171,15 zł

Loading...

Klimatyzacja HYUNDAI HOME HRP-M12SEPI/HRP-M12SEPO SMART EASY PRO typu split o mocy 3,6 kW (wifi + pilot)

ISTOTNE INFORMACJE

Klimatyzacja ścienna typu SPLIT marki HYUNDAI z linii HOME HRP-M12SEPI/HRP-M12SEPO SMART EASY PRO o mocy 3,6 kW z modułem Wi-Fi i pilotem w zestawie, to urządzenie o estetycznej i kompaktowej budowie pasującej do każdego wnętrza. Klimatyzator jest również wyposażony w jonizator powietrza oraz filtry: jonów srebra i katalityczny, które zadbają o jakość powietrza w Twoim domu.

Klimatyzator HYUNDAI z serii HOME SMART EASY PRO 3,6 kW wyróżnia się tym, że w branży klimatyzacji zastosował nową koncepcję SMART oraz zaawansowane funkcje, które razem tworzą model SMART EASY PRO o największych możliwościach technologicznych porównując go do całej gamy klimatyzatorów HYUNDAI. Wszystko dzięki funkcji „Intelligent Eye”, pozwalającej zaoszczędzić jeszcze więcej energii. Ponadto, cicha praca, jonizacja powietrza oraz zaawansowane filtry to dodatkowy walor, który wpływa na zdrowie i komfort użytkownika. Jest także prosty i intuicyjny w obsłudze. 

Klimatyzator złożony jest z dwóch jednostek: wewnętrznego panelu montowanego na ścianie tuż przy suficie oraz z wyposażonej w sprężarkę jednostki zewnętrznej tzw. skraplacza, którą instaluje się na zewnątrz budynku. Swą popularność klimatyzator ścienny HYUNDAI z serii HOME SMART EASY PRO zawdzięcza zaawansowanym funkcjom, które szczegółowo są opisane w karcie produktu (pliki do pobrania). Biały kolor jednostki wewnętrznej pasuje do każdej aranżacji i stylu wnętrza. Dlatego model ten idealnie wkomponuje się do każdego pomieszczenia, zapewniając przy tym wysoki poziom komfortu użytkowania.

Warto zaznaczyć, że klimatyzatory ścienne split Hyundai wyposażone są w czynnik chłodniczy R32, czyniąc je przyjaznymi dla środowiska. Co więcej, eksploatacja klimatyzatora nie generuje wysokich kosztów. Podczas pracy w ekspresowym tempie dopasuje pomieszczenie do preferowanych przez nas warunków. Natomiast konstrukcja całego systemu, jak i części składowe, gwarantują cichą pracę urządzenia. Klimatyzacja Hyundai wykonana z wysokiej jakości podzespołów, jak sprężarka. Może pracować w zakresie temperatur 15°C - 50°C oraz w wysokiej klasie energetycznej (aż A+++).

GŁÓWNE ELEMENTY ZESTAWU

 • jednostka wewnętrzna HRP-M12SEPI
 • jednostka zewnętrzna HRP-M12SEPO
 • Pilot (w standardzie)
 • Moduł wifi (w standardzie)


GŁÓWNE FUNKCJE UŻYTKOWE URZĄDZENIA

 • FUNKCJA „INTELLIGENT EYE”


Dzięki wbudowanemu czujnikowi podczerwieni, klimatyzator może wykrywać aktywność ludzi w pomieszczeniu, automatycznie zmniejszając pracę urządzenia podczas 30 minutowej nieobecności człowieka oszczędzając w ten sposób energię. Po ponownym wykryciu człowieka, klimatyzator wznowi pracę według wcześniej ustawionych parametrów.

 • ZDALNA KONTROLA WIFI (STANDARD)


W standardowym wyposażeniu klimatyzator ścienny HYUNDAI z linii HOME REVOLUTION posiada możliwość podłączenia modułu WiFi. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zdalnie sterować temperaturą, zmieniać tryby pracy, włączać i wyłączać urządzenie, a nawet ustalić tygodniowy harmonogram działania klimatyzatora. Sterowanie odbywa się za pośrednictwem aplikacji NetHome PLUS, którą można zainstalować na urządzeniach opartych na oprogramowaniu Android lub iOS.

 • WYPOSAŻONY W DODATKOWE FILTRY JONÓW SREBRA I KATALITYCZNY


Klimatyzator HYUNDAI serii HOME został wyposażony w dwa dodatkowe filtry z jonami srebra i katalityczny, które zapewnią jeszcze lepszą jakość powietrza. Filtr jonów srebra zabija bakterie oraz zapobiega rozwojowi drobnoustrojów. Bakterie, wirusy, grzyby, czy zarodniki poprzez jony srebra są niszczone poprzez wewnętrzną strukturę komórkową mikroorganizmów. Z kolei filtr katalityczny neutralizuje mikroorganizmy, zarazki i przykre zapachy z powietrza. Zaleca się, aby co 3-4 miesiące umieścić w miejscu nasłonecznionym na 6-8 godzin.

 • UTRZYMANIE TEMPERATURY (+8°C)


Funkcja ta pozwala na utrzymanie w pomieszczeniu, w czasie okresu zimowego stałej temperatury +8°C, dzięki automatycznej kontroli pracy klimatyzatora.

 • CICHA PRACA ORAZ TRYB QUIET


Nowoczesna konstrukcja silników wentylatora DC oraz ulepszone wygłuszenie jednostki wewnętrznej klimatyzatora serii HOME sprawiają, że praca urządzenia jest w zasadzie nie słyszalna. Funkcja QUIET obniża głośność pracy klimatyzatora nawet do 21 dB(A) tworząc idealne warunki w sypialni czy też pokoju dziecka, nie zakłócając spokojnego snu Twoich bliskich.

 • JEDNOSTKA KOMPATYBILNA Z MULTI SPLIT


Urządzenie wewnętrzne z daną funkcją może pracować zarówno w wersji standardowej MONO-SPLIT 1 – 1, jak również może być wykorzystane przy konfiguracji z jednostkami zewnętrznymi MULTI.

 • JONIZACJA POWIETRZA


Wbudowany w klimatyzatorze generator plazmy uwalnia jony ujemne, co pozwala na usunięcie z powietrza nieprzyjemnych zapachów, cząsteczek kurzu, dymu i pyłu zmniejszając przy tym elektrostatyczność w pomieszczeniu.

 • WYDAJNE FILTRY POWIETRZA O DUŻEJ GĘSTOŚCI, FILTRACJA PM2.5


Główne filtry powietrza o dużej gęstości i działaniu przeciw-pleśniowym, przeciw-grzybiczym, zadbają o najwyższą jakość powietrza w Twoim domu, osiągając poziom filtracji PM 2.5 podczas pracy klimatyzatora.


Producent udziela 5 lat gwarancji na klimatyzację i części zamienne oraz robociznę dla systemów Split i Mulit Split. Warunkiem obowiązywania gwarancji jest systematyczne dokonywanie płatnych przeglądów technicznych urządzeń, co najmniej 2 razy w każdym roku obowiązywania gwarancji przez pracowników Autoryzowanego Instalatora lub Autoryzowanego Punktu Serwisowego oraz potwierdzone dokumentem zakupu. W przypadku nie wykonania Okresowych Przeglądów Gwarancyjnych, okres gwarancji ulega skróceniu do 12 miesięcy
od daty uruchomienia Produktu. Szczegółowe dane techniczne produktu załączone zostały w plikach do pobrania.

Dedykowany klimatyzator Hyundai o mocy chłodzenia 3,6 kW zalecany jest do pomieszczeń o powierzchni do 40 m2, to idealny wybór do domów, biur lub mniejszych lokali użytkowych typu sklepy, apteki, salony usługowe.

RYSUNEK SCHEMATYCZNY JEDNOSTKI WEWNĘTRZNEJ


Klimatyzator ścienny HYUNDAI HOME SMART EASY PRO typu Split - schemat jednostki wewnętrznej

UWAGA! Różne modele mają inny panel przedni i okno wyświetlacza. Nie wszystkie opisane powyżej wskaźniki są dostępne dla zakupionego klimatyzatora. Sprawdź wewnętrzne okno zakupionego urządzenia. Powyższy rysunek schematyczny służy wyłącznie celom objaśniającym. Rzeczywisty kształt jednostki wewnętrznej może się nieco różnić.


WYBRANE ZALETY URZĄDZENIA


Ikona: Klasa A++

Klasa energetyczna A+++

Ikona: Błyskawica

Start z niskim poziomem prądu

Ikona: Wyłączony głośnik

Cicha praca (tryb Quiet)

Ikona: Jonizator powietrza

Jonizacja powietrza

Ikona: Wi-Fi

Sterowanie Wi-Fi (standard) + pilot

Ikona: multi

Kompatybilne z MULTI

Ikona: DC

Silnik DC

Ikona: Filtr

Filtr katalityczny oraz jonów srebra

Ikona: wentylator

12 biegów wentylatora

Ikona: temperatura

Stałe utrzymanie temp.

Ikona: 5 lat gwarancji

5 lat gwarancji

SPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

UWAGA


Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

Typ split - Zakup urządzeń przez osoby fizyczne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html


Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)


Typ split - Zakup urządzeń przez firmy instalacyjne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepła typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego aktywnego numeru certyfikatu F-Gaz który wystawiony jest dane identyczne z danymi kupującego umieszczonymi w zamówieniu (fakturze sprzedaży).

Typ split - Zakup urządzeń przez firmy nie posiadające certyfikatu F-Gaz

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego oświadczenia, że urządzenia przeznaczone są do dalszej odsprzedaży.

Klasa dystrybucji
X
Seria
HOME
Moc urządzenia
3,6 kW
Typ
SMART EASY PRO
Numer modelu j. wewn. / j. zewn.
HRP-M12SEPI/HRP-M12SEPO
Napięcie (V / f / Hz)
220~240 / 1 / 50
Kolor
Biały
Typ czynnika
R32
Waga j. wewn.
10,2 kg
Waga j. zewn.
28,4 kg
KLIMATYZATOR HYUNDAI
Ścienny
Współczynnik SCOOP
4,6
Wymiary j. wewn. (dł. x szer. x wys.)
795 x 295 x 225
Wymiary j. zewn. (dł. x szer. x wys.)
805 x 554 x 330
Zakres pracy temp. (chłodzenie)
-15°C~50°C
Zakres pracy temp.(grzanie)
-30°C~24°C
Zalecany do pomieszczeń o powierzchni
40 m²
Klasa energetyczna (chłodzenie)
A+++
Klasa energetyczna (grzanie)
A++
poziom hałasu j.zewn.
57,5 dB(A)
sprawność sezonowa SEER
8,5
Poziom ciśnienia akustycznego ( H / M / L / Q) - j.wewn.
40/33/22/21 dB(A)
Gwarancja producenta
5 lat

Zobacz także