Klimatyzator ścienny Heiko Qira 2,5 kW

Indeks 05010206
Stan: Nowy
Marka HEIKO

Przeznaczenie:  Klimatyzator ścienny w wersji split HEIKO  QIRA JS025-QW2/JZ025-Q2 o mocy 2,5 kW jest urządzeniem przeznaczonym do chłodzenia oraz grzania pomieszczeń. Produkt cechuje wysoka wydajność oraz kompaktowy, estetyczny wygląd i wbudowany jonizator. Możliwość sterowania przez łączność wi-fi oraz przy pomocy pilota.

2 597,76 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3 - 7 dni
calendar_today Planowana wysyłka: 21 - 25 maj 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 171,15 zł

Loading...

Klimatyzacja HEIKO QIRA JS025-QW2 / JZ025-Q2 typu split o mocy 2,5 kW (wifi + pilot), kolor białyISTOTNE INFORMACJEKlimatyzator split marki HEIKO z linii QIRA JS025-QW2 / JZ025-Q2 o mocy 2,5 kW to urządzenie składające się z dwóch podstawowych elementów – jednostki wewnętrznej oraz jednostki zewnętrznej. Jest niezwykle prosty w obsłudze, posiada kompaktowe wymiary i nowoczesny design pasujący do każdego wnętrza. To doskonały wybór zarówno do biura, mieszkania i domu.

Klimatyzator HEIKO Qira JS025-QW2 / JZ025-Q2 o mocy 2,5 kW został wykonany zgodnie z nowoczesną technologią, a zastosowane podczas produkcji rozwiązania sprawiają, że produkt w inteligentny sposób kieruje przepływem powietrza. Podczas trybu ogrzewania prowadnice powietrza skierowane są w dół, odwrotnie jest w przypadku chłodzenia, dając w ten sposób wysokie poczucie komfortu podczas użytkowania.

Serię QIRA charakteryzuje wysoka klasa energetyczna chłodzenia oceniona na A++. Urządzenie można wykorzystywać także w celu dogrzewania pomieszczeń. Z powodzeniem będzie działał w temperaturze zewnętrznej wynoszącej -10-43°C (w trybie chłodzenia) oraz -15-24°C (w trybie grzania).

Klimatyzacja HEIKO z serii Qira to niedrogie urządzenie produkowane z wysokiej jakości podzespołów, takie jak sprężarka HIGHLY. Klimatyzatory te zostały także wyposażone w możliwość sterowania ruchem żaluzji w poziomie lub pionie z pozycji pilota i intuicyjnej aplikacji Wi-Fi, którą należy zainstalować na telefon (Intelligent Air). Urządzenia są również wyposażone w system kierowania powietrza SMART usprawniający chłodzenie i grzanie. Natomiast tryb SLEEP zapewnia w nocy komfortowy sen podczas pracy.

Największym atutem klimatyzatora ściennego w wersji split Heiko Qira JS025-QW2 / JZ025-Q2 o mocy 2,5 kW jest wyposażenie go w jonizator powietrza. Ta unikatowa funkcja sprawia, że urządzenie wytwarza jony dodatnie przyciągające bakterie, kurz, wirusy i zarodniki, które mogą prowadzić do różnych dolegliwości. Za sprawą jonów ujemnych wszystkie te zanieczyszczenia opadają na podłogę, przez co nie trafią do płuc ludzi i zwierząt. Działanie jonizatora zatem wpływa na poprawienie jakości powietrza w pomieszczeniu i zmniejsza ryzyko wystąpienie infekcji czy alergii. Funkcja jonizacji świetnie radzi sobie także z neutralizowaniem nieprzyjemnych zapachów.

Producent udziela 5 lat gwarancji na urządzenie i części zamienne oraz robociznę dla systemów Split i Mulit Split. Warunkiem obowiązywania gwarancji jest systematyczne dokonywanie płatnych przeglądów technicznych urządzeń, co najmniej 2 razy w każdym roku obowiązywania gwarancji. Szczegółowe dane techniczne produktu załączone w zakładce pliki do pobrania oraz dane techniczne.

Klimatyzator Heiko Qira o mocy chłodzenia 2,5 kW zalecany jest do pomieszczeń o powierzchni do 27 m2 - idealny wybór do domów, biur lub mniejszych lokali użytkowych typu sklepy, apteki, salony usługowe.


ELEMENTY ZESTAWU

  • Klimatyzator HEIKO  QIRA JS025-QW2/JZ025-Q2
  • Pilot zdalnego sterowania
  • Moduł WiFi


ZALETYJonizator    
Szybki i łatwy montaż
Automatyczne odszranianie
Hydrofilowa folia
Cicha praca
Wysoka energooszczędność
Kontrola przepływu powietrza
Przepływ powietrza Smart
Sterowanie Wi-Fi
Pilot w zestawie
Ekologiczny czynnik chłodniczy
5 lat gwarancjiSPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

UWAGA


Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

Typ split - Zakup urządzeń przez osoby fizyczne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html


Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)


Typ split - Zakup urządzeń przez firmy instalacyjne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepła typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego aktywnego numeru certyfikatu F-Gaz który wystawiony jest dane identyczne z danymi kupującego umieszczonymi w zamówieniu (fakturze sprzedaży).

Typ split - Zakup urządzeń przez firmy nie posiadające certyfikatu F-Gaz

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego oświadczenia, że urządzenia przeznaczone są do dalszej odsprzedaży.

Klasa dystrybucji
X
Klasa energetyczna
A++ (chłodzenie) / A+ (grzanie)
Zasilanie
1 / 220 - 240 / 50
Kolor
Biały
Typ klimatyzatora
Heiko Qira ścienny (SPLIT)
Model (j. wew. / j. zew)
JS025-QW2 / JZ025-Q2
Moc urządzenia
2,5 kW
Maksymalna powierzchnia chłodzenia
do 27 m²
Sterowanie WiFi
Tak, aplikacja - Intelligent Air (Android, iOS)
Czynnik chłodniczy
R 32
Jonizator
Tak
Lampa UV
Nie
Sterownik bezprzewodowy
Tak (Pilot YR-HAC01)
Zakres pracy (chłodzenie) Min - Max (zewn.)
-10°C ~ 43°C
Zakres pracy (grzanie) Min - Max (zewn.)
-15°C ~ 24°C
Wymiary bez opakowania jedn. wewnętrznej (szer. x gł. x wys)
805 / 200 / 290 mm
Wymiary z opakowaniem jedn. wewnętrznej (szer. x gł. x wys)
874 / 270 / 363 mm
Wymiary bez opakowania jedn. zewnętrznej (szer. x gł. x wys)
700 / 245 / 544 mm
Wymiary z opakowaniem jedn. zewnętrznej (szer. x gł. x wys)
819 / 320 / 585 mm
Waga jedn. wewnętrznej (netto brutto)
8.3 / 10.5 kg
Waga jedn. zewnętrznej (netto brutto)
22.8 / 25.3 kg
Gwarancja
5 lat

Zobacz także