Klimatyzator ścienny HYUNDAI HOME ELITE SILVER 2,6 kW

Przeznaczenie: Klimatyzacja ścienna w wersji split HYUNDAI serii HOME typ HYUNDAI ELITE SILVER HRP-M09ELSI-2/HRP-M09ELSO-2 o mocy 2,6 kW o wysokiej wydajności i komforcie użytkowania. Przeznaczona jest do chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń. Zapewnia możliwość sterowania poprzez Wi-Fi oraz dołączonym do zestawu pilotem.

05010136


X

Nowy produkt

3 920,63 zł (brutto)

Dostępny
Dostawa od: 148,83 zł

Czas wysyłki: 3-6 dni roboczych

Szacowany termin wysyłki: 22 - 25 sierpień 2022 

Klimatyzacja HYUNDAI HOME HRP-M09ELSI-2/HRP-M09ELSO-2 ELITE SILVER typu split o mocy 2,6 kW (wifi + pilot)

ISTOTNE INFORMACJE

Klimatyzator SPLIT w wersji ściennej marki HYUNDAI z linii HOME ELITE SILVER HRP-M09ELSI-2/HRP-M09ELSO-2 w srebrnym kolorze o mocy 2,6 kW z modułem Wi-Fi i pilotem w zestawie jest złożony z dwóch jednostek: wewnętrznego panelu montowanego na ścianie tuż przy suficie oraz z jednostki zewnętrznej instalowanej na zewnątrz budynku, która wyposażona jest w sprężarkę, tzw. skraplacz. Klimatyzator jest wyposażony w jonizator powietrza oraz filtry: jonów srebra i katalityczny, które zadbają o dobrą jakość powietrza w Twoim domu. Na uwagę zasługuje także klasa energetyczna A+++. HYUNDAI ELITE SILVER jest wynikiem połączenia zaawansowanej technologii oraz niezwykle ekstremalnej pracy klimatyzatora, którego praca jest wydajna nawet w ekstremalnych warunkach.

Klimatyzatory ścienne HYUNDAI HOME ELITE SILVER 2,6 kW to urządzenia o prostej, ale estetycznej i kompaktowej budowie. Swą popularność zawdzięczają zaawansowanym funkcjom, które szczegółowo są opisane w karcie produktu (pliki do pobrania). Niezwykła stylistyka obudowy jednostki wewnętrznej w srebrnym kolorze - szczególnie panel frontowy w kolorze imitującym szczotkowany metal, z pewnością znajdzie wielu odbiorców w każdej aranżacji wnętrza czy to w biurze czy w domu.

Warto zaznaczyć, że klimatyzatory Hyundai wyposażone są w czynnik chłodniczy R32, czyniąc je przyjaznymi dla środowiska. Konstrukcja całego systemu, jak i części składowe, gwarantują cichą pracę urządzenia. Producent udziela 5 lat gwarancji na dedykowany klimatyzator (szczegółowe warunki gwarancji w  plikach do pobrania).

GŁÓWNE ELEMENTY ZESTAWU

 • jednostka wewnętrzna HRP-M09ELSI-2
 • jednostka zewnętrzna HRP-M09ELSO-2
 • Pilot (w standardzie)
 • Moduł wifi (w standardzie)

GŁÓWNE FUNKCJE UŻYTKOWE URZĄDZENIA

 • ZDALNA KONTROLA WIFI (STANDARD)

Klimatyzator Hyundai posiada w standardzie możliwość podłączenia modułu WiFi, dzięki któremu możemy zdalnie regulować temperaturę pracy, włączenie / wyłączenie urządzenia, zmieniać tryby pracy lub ustalać tygodniowy harmonogram działania naszego urządzenia.


 • WYPOSAŻONY W DODATKOWE FILTRY JONÓW SREBRA I KATALITYCZNY + FILTR Z AKTYWNYM WĘGLEM

Filtr Jonów Srebra zabija bakterie i zapobiega rozwojowi drobnoustrojów takich jak: bakterie, wirusy, grzyby i zarodniki. Poprzez jony srebra są niszczone poprzez wewnętrzną strukturę komórkową mikroorganizmów. Filtr Katalityczny neutralizuje mikroorganizmy, zarazki, przykre zapachy.

 • JONIZACJA POWIETRZA

Wbudowany generator plazmy uwalnia  jony ujemne, co pozwala na usunięcie z powietrza nieprzyjemnych zapachów, cząsteczek kurzu, dymu i pyłu zmniejszając przy tym elektrostatyczność w pomieszczeniu.

 • ZESTAW GRZAŁEK ARCTIC KIT

Arctic KIT dzięki zastosowaniu grzałek tacy ociekowej i sprężarki umożliwia  stabilną pracę w trybie grzania przy niskich temperaturach zewnętrznych sięgających nawet -25°C.

 • +8°C UTRZYMANIE TEMPERATURY

Funkcja pozwala na utrzymanie w czasie okresu zimowego w pomieszczeniu stałej temperatury +8°C dzięki automatycznej kontroli pracy klimatyzatora.

 • CICHA PRACA 20dB(A), ORAZ TRYB QUIET

Nowoczesna konstrukcja silników wentylatora DC oraz ulepszone wygłuszenie jednostki wewnętrznej sprawiają, że praca naszego klimatyzatora jest w zasadzie nie słyszalna.

 • JEDNOSTKA KOMPATYBILNA Z MULTI SPLIT

Urządzenie wewnętrzne z daną funkcją może pracować zarówno w wersji standardowej MONO-SPLIT 1 – 1, jak również może być wykorzystane przy konfiguracji z jednostkami zewnętrznymi MULTI.

 • WYDAJNE FILTRY POWIETRZA O DUŻEJ GĘSTOŚCI, FILTRACJA PM2.5

Główne filtry powietrza o dużej gęstości i działaniu przeciw-pleśniowym, przeciw-grzybiczym, zadbają o najwyższą jakość powietrza w Twoim domu osiągając poziom filtracji PM 2.5 podczas pracy klimatyzatora.

Dedykowany klimatyzator Hyundai o mocy chłodzenia 2,6 kW zalecany jest do pomieszczeń o powierzchni do 30 m2, to idealny wybór do domów, biur lub mniejszych lokali użytkowych typu sklepy, apteki, salony usługowe.

RYSUNEK SCHEMATYCZNY JEDNOSTKI WEWNĘTRZNEJ

Klimatyzator ścienny HYUNDAI HOME ELITE SILVER typu Split - schemat jednostki wewnętrznej

UWAGA! Różne modele mają inny panel przedni i okno wyświetlacza. Nie wszystkie opisane powyżej wskaźniki są dostępne dla zakupionego klimatyzatora. Sprawdź wewnętrzne okno zakupionego urządzenia. Powyższy rysunek schematyczny służy wyłącznie celom objaśniającym. Rzeczywisty kształt jednostki wewnętrznej może się nieco różnić.

WYBRANE ZALETY URZĄDZENIA

Ikona: Klasa A+++

Klasa energetyczna A+++

Ikona: Błyskawica

Start z niskim poziomem prądu

Ikona: Wyłączony głośnik

Cicha praca (tryb Quiet)

Ikona: Jonizator powietrza

Jonizacja powietrza

Ikona: Wi-Fi

Sterowanie Wi-Fi (standard) + pilot

Ikona: multi

Kompatybilne z MULTI

Ikona: DC

Silnik DC

Ikona: Filtr

Filtr katalityczny oraz jonów srebra

Ikona: wentylator

12 biegów wentylatora

Ikona: temperatura

Stałe utrzymanie temp.

Ikona: 5 lat gwarancji

5 lat gwarancji

SPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

ZAKUP PRZEZ FIRMĘ

Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego na adres f-gaz@poleko.pl scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. . Wzór umowy dołączony jest jako załącznik do aukcji allegro lub jako plik do pobrania w przypadku oferty na hurtowni swatt. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: https://www.udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html

Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)

Klasa dystrybucjiX
KLIMATYZATOR HYUNDAIŚcienny
SeriaHOME
TypELITE SILVER
Numer modelu j. wewn. / j. zewn.HRP-M09ELSI-2 / HRP-M09ELSO-2
Moc urzadzenia2,6 kW
Napięcie (V / f / Hz)220~240 / 1 / 50
klasa energetyczna (chłodzenie)A+++
klasa energetyczna (grzanie)A++
Zakres pracy temp. (chłodzenie)-15°C~50°C
Zakres pracy temp.(grzanie)-25°C~30°C
Poziom ciśnienia akustycznego ( H / M / L / Q) - j.wewn.36.5/29/24/20 dB(A)
poziom hałasu j.zewn.54 dB(A)
Typ czynnikaR32
Współczynnik SCOOP4,6
sprawność sezonowa SEER9,3
Wymiary j. wewn. (dł. x szer. x wys.)802 x 297 x 189
Wymiary j. zewn. (dł. x szer. x wys.)765 x 555 x 303
Waga j. wewn.8,6 kg
Waga j. zewn.27 kg
KolorBiały z frontem o barwie zacieranego metalu
Zalecany do pomieszczeń o powierzchni30 m²
Gwarancja producenta5 lat

Produkty powiązane