Klimatyzator ścienny HEIKO ARIA 2,6 kW

Indeks 05010107
Stan: Nowy
Marka HEIKO

Przeznaczenie:  Klimatyzacja ścienna w wersji split HEIKO  ARIA JS025-A1 / JZ025-A1 o mocy 2,6 kW; umożliwia chłodzenie i grzanie pomieszczeń oraz jonizację powietrza. Charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz kompaktowym, estetycznym wyglądem. Możliwość sterowania przez łączność Wi-Fi oraz przy pomocy pilota.

3 148,80 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3-6 dni roboczych
calendar_today Planowana wysyłka: 15 - 18 kwiecień 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 171,15 zł

Loading...

Klimatyzator z jonizatorem HEIKO ARIA JS025-A1 / JZ025-A1 typu split o mocy 2,6 kW (wifi + pilot)

ISTOTNE INFORMACJE

Klimatyzacja SPLIT marki HEIKO z linii Aria to urządzenie o kompaktowej i nowoczesnej budowie pasującej do każdego wnętrza. Składa się z dwóch elementów – jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. Jest bardzo prosty i intuicyjny w obsłudze. To doskonały klimatyzator domowy, ale nie tylko. Sprawdzi się także do biura lub innych pomieszczeń  np. użyteczności publicznej. 

Proponowany klimatyzator ścienny HEIKO z serii Aria JS025-A1 / JZ025-A1 o mocy 2,6 kW został wyprodukowany w oparciu o innowacyjne rozwiązania, takie jak inteligentny sposób kierowania przepływem powietrza. Gdy działa tryb ogrzewania, prowadnice powietrza skierowane są w dół, natomiast w przypadku chłodzenia - w górę. Takie rozwiązanie daje użytkownikom wysokie poczucie komfortu. 

Warto zaznaczyć, że posiada czynnik chłodniczy R32, dlatego jest to urządzenie przyjazne dla środowiska. Co więcej, eksploatacja klimatyzatora nie generuje wysokich kosztów. Podczas pracy w trybie TURBO, w ekspresowym tempie dopasuje pomieszczenie do preferowanych przez nas warunków. Natomiast konstrukcja całego systemu, jak i części składowe, gwarantują cichą pracę urządzenia.

Klimatyzacja HEIKO z serii Aria to niedrogie urządzenie, wykonane z wysokiej jakości podzespołów, jak sprężarka PANASONIC. Może pracować w zakresie temperatur 16°C - 30°C oraz w wysokiej klasie energetycznej (aż A+++). Został także wyposażony w możliwość sterowania ruchem żaluzji w poziomie lub pionie z pozycji pilota i intuicyjnej aplikacji Wi-Fi, którą należy zainstalować na telefon (Intelligent Air). Urządzenia są również wyposażone w system kierowania powietrza SMART usprawniający chłodzenie i grzanie. Natomiast tryb SLEEP zapewnia w nocy komfortowy sen podczas pracy.

Klimatyzator ścienny HEIKO Aria wyposażony jest w jonizator powietrza, który odpowiada za wysoki poziom jakości i świeżości powierza. Jonizator przechwytuje szkodliwe dla nas cząsteczki kurzu, bakterii i wirusów. Taka koncepcja minimalizuje ryzyko powstawania alergii oraz infekcji i jest idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z problemem alergii. Dodatkowo klimatyzator serii Aria neutralizuje nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniu.

Producent udziela 5 lat gwarancji na klimatyzację i części zamienne oraz robociznę dla systemów Split i Mulit Split. Warunkiem obowiązywania gwarancji jest systematyczne dokonywanie płatnych przeglądów technicznych urządzeń, co najmniej 2 razy w każdym roku obowiązywania gwarancji. Szczegółowe dane techniczne produktu załączone w plikach do pobrania.

Klimatyzator Heiko Aria o mocy chłodzenia 2,6 kW zalecany jest do pomieszczeń o powierzchni do 27 m2, to idealny wybór do domów, biur lub mniejszych lokali użytkowych typu sklepy, apteki, salony usługowe.


TRYBY PRACY KLIMATYZATORA HEIKO ARIA


  • TURBO - zapewnia pełną moc urządzenia
  • SLEEP - zapewnia komfortowy sen
  • AUTOMATYCZNY - zapewnia chłodzenie, grzanie, osuszanie wentylatora


WYMIARY

Klimatyzator ścienny HEIKO Aria Split - wymiary schemat

PODSTAWOWE ZALETY


Jonizator

Jonizator

Piórko

Cicha praca

Strzałka do góry

Wysoka energooszczędność

Klimatyzator

Kontrola przepływu powietrza

Klimatyzator 2

Przepływ powietrza Smart

Wi-Fi

Sterowanie Wi-Fi

Pilot

Pilot w zestawie

Czynnik R32

Ekologiczny czynnik chłodniczy

5 lat gwarancji

5 lat gwarancjiSPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

UWAGA


Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

Typ split - Zakup urządzeń przez osoby fizyczne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html


Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)


Typ split - Zakup urządzeń przez firmy instalacyjne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepła typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego aktywnego numeru certyfikatu F-Gaz który wystawiony jest dane identyczne z danymi kupującego umieszczonymi w zamówieniu (fakturze sprzedaży).

Typ split - Zakup urządzeń przez firmy nie posiadające certyfikatu F-Gaz

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego oświadczenia, że urządzenia przeznaczone są do dalszej odsprzedaży.

Klasa dystrybucji
X
Klasa energetyczna
A+++
Kolor
Biały
Typ klimatyzatora
Heiko Aria ścienny (MULTI SPLIT)
Model (j. wew. / j. zew)
JS025-A1 / JZ025-A1
Moc urządzenia
2,6 kW
Maksymalna powierzchnia chłodzenia
do 27 m²
Sterowanie WiFi
Tak, aplikacja - Intelligent Air (Android, iOS)
Czynnik chłodniczy
R 32
Jonizator
Tak
Lampa UV
Nie
Sterownik bezprzewodowy
Tak (Pilot YR-HAC01)
Szerokość jedn. wew.
870 mm
Waga (j. wew. / j. zew)
9,5 kg / 29 kg
Zakres pracy (chłodzenie) Min - Max (zewn.)
-20°C ~ 43°C
Zakres pracy (grzanie) Min - Max (zewn.)
-20°C ~ 24°C
Zasilanie f/V/Hz
1/230/50
Gwarancja
5 lat
EAN
6924362793551

Zobacz także