Klimatyzator ścienny HEIKO BRISA 5,0 kW

Przeznaczenie:  Klimatyzator ścienny w wersji split HEIKO  BRISA JS050-C2 / JZ050-C2 o mocy 5,0 kW to produkt przeznaczony do chłodzenia oraz grzania pomieszczeń. Cechuje się wysoką wydajnością oraz kompaktowym, estetycznym wyglądem. Możliwość sterowania przez łączność wifi oraz przy pomocy pilota.

05010105


O

Nowy produkt

3 555,00 zł (brutto)

Oczekiwanie na dostawę
Dostawa od: 148,83 zł

Oczekuje na dostawę

Klimatyzacja HEIKO BRISA JS050-C2 / JZ050-C2 typu split o mocy 5,0 kW (wifi + pilot)

ISTOTNE INFORMACJE

Klimatyzator marki HEIKO to urządzenie typu SPLIT składające się z dwóch podstawowych elementów – jednostki wewnętrznej oraz jednostki zewnętrznej. Te niezwykle proste w obsłudze, kompaktowe urządzenia posiadające nowoczesny design pasujący do każdego wnętrza. Są doskonałym wyborem do biura, mieszkania czy domu.

Proponowany klimatyzator ścienny HEIKO z serii Brisa JS050-C2 / JZ050-C2 o mocy 5,0 kW został wykonany zgodnie z nowoczesną technologią, a zastosowane podczas produkcji rozwiązania sprawiają, że produkt w inteligentny sposób kieruje przepływem powietrza. Podczas trybu ogrzewania prowadnice powietrza skierowane są w dół, odwrotnie jest w przypadku chłodzenia, dając w ten sposób wysokie poczucie komfortu podczas użytkowania. Klimatyzacja HEIKO z serii Brisa 5,0 kW to urządzenie przyjazne dla środowiska, dzięki użytemu czynnikowi chłodniczemu R32. Dlatego, eksploatacja klimatyzatora nie generuje wysokich kosztów.

Klimatyzator HEIKO podczas pracy w trybie TURBO, w ekspresowym tempie dopasuje pomieszczenie do preferowanych przez nas warunków. Warto zaznaczyć, że konstrukcja całego systemu, jak i części składowe, gwarantują cichą pracę urządzenia. 

Klimatyzacje HEIKO z serii Brisa są niedrogimi urządzeniami produkowanymi z wysokiej jakości podzespołów, jak sprężarka HIGHLY. Dedykowany model może pracować w zakresie temperatur 16°C - 30°C oraz w wysokiej klasie energetycznej (aż A++). Zostały także wyposażone w możliwość sterowania ruchem żaluzji w poziomie lub pionie z pozycji pilota i intuicyjnej aplikacji Wi-Fi, którą należy zainstalować na telefon (Intelligent Air). Urządzenia są również wyposażone w system kierowania powietrza SMART usprawniający chłodzenie i grzanie. Natomiast tryb SLEEP zapewnia w nocy komfortowy sen podczas pracy.

Producent udziela 5 lat gwarancji na klimatyzację i części zamienne oraz robociznę dla systemów Split i Mulit Split. Warunkiem obowiązywania gwarancji jest systematyczne dokonywanie płatnych przeglądów technicznych urządzeń, co najmniej 2 razy w każdym roku obowiązywania gwarancji. Szczegółowe dane techniczne produktu załączone w plikach do pobrania.

Klimatyzator Heiko Brisa o mocy chłodzenia 5,0 kW zalecany jest do pomieszczeń o powierzchni do 50 m2 - idealny wybór do domów, biur lub mniejszych lokali użytkowych typu sklepy, apteki, salony usługowe.

TRYBY PRACY KLIMATYZATORA HEIKO BRISTA

  • TURBO - zapewnia pełną moc urządzenia
  • SLEEP - zapewnia komfortowy sen
  • AUTOMATYCZNY - zapewnia chłodzenie, grzanie, osuszanie wentylatora

WYMIARY J. WEWNĘTRZNEJKlimatyzator ścienny HEIKO Brista Split - wymiary schematPODSTAWOWE ZALETY

Piórko

Cicha praca

Strzałka do góry

Wysoka energooszczędność

Klimatyzator

Kontrola przepływu powietrza

Klimatyzator 2

Przepływ powietrza Smart

Wi-Fi

Sterowanie Wi-Fi

Pilot

Pilot w zestawie

Czynnik R32

Ekologiczny czynnik chłodniczy

5 lat gwarancji

5 lat gwarancji

SPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

ZAKUP PRZEZ FIRMĘ

Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego na adres f-gaz@poleko.pl scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. . Wzór umowy dołączony jest jako załącznik do aukcji allegro lub jako plik do pobrania w przypadku oferty na hurtowni swatt. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: https://www.udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html

Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)

Klasa dystrybucjiO
Typ klimatyzatoraHeiko Brisa ścienny (SPLIT)
Model (j. wew. / j. zew)JS050-C2 / JZ050-C2
Moc urzadzenia5,0 kW
Zasilanie f/V/Hz1/220-240/50
JonizatorNie
Lampa UVNie
Sterownik bezprzewodowyTak (Pilot YR-HAC01)
Sterowanie WiFiTak, aplikacja - Intelligent Air (Android, iOS)
KolorBiały
Szerokość jedn. wew.1008 mm
Czynnik chłodniczyR 32
Waga (j. wew. / j. zew)11,6 kg / 32,7 kg
Zakres pracy (chłodzenie) Min - Max (zewn.)-10°C ~ 43°C
Zakres pracy (grzanie) Min - Max (zewn.)-15°C ~ 24°C
Gwarancja5 lat
Klasa energetycznaA++
Maksymalna powierzchnia chłodzeniado 50 m²
EAN6924362794855

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: