Klimatyzator ścienny HEIKO BRISA 5,0 kW

Indeks 05010105
Stan: Nowy
Marka HEIKO

Przeznaczenie:  Klimatyzator ścienny w wersji split HEIKO  BRISA JS050-C2 / JZ050-C2 o mocy 5,0 kW to produkt przeznaczony do chłodzenia oraz grzania pomieszczeń. Cechuje się wysoką wydajnością oraz kompaktowym, estetycznym wyglądem. Możliwość sterowania przez łączność wifi oraz przy pomocy pilota.

2 922,00 zł
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3 - 6 dni
calendar_today Planowana wysyłka: 4 - 7 czerwiec 2023 
local_shipping Najtańsza dostawa: 148,83 zł

Klimatyzacja HEIKO BRISA JS050-C2 / JZ050-C2 typu split o mocy 5,0 kW (wifi + pilot)

ISTOTNE INFORMACJE

Klimatyzator marki HEIKO to urządzenie typu SPLIT składające się z dwóch podstawowych elementów – jednostki wewnętrznej oraz jednostki zewnętrznej. Te niezwykle proste w obsłudze, kompaktowe urządzenia posiadające nowoczesny design pasujący do każdego wnętrza. Są doskonałym wyborem do biura, mieszkania czy domu.

Proponowany klimatyzator ścienny HEIKO z serii Brisa JS050-C2 / JZ050-C2 o mocy 5,0 kW został wykonany zgodnie z nowoczesną technologią, a zastosowane podczas produkcji rozwiązania sprawiają, że produkt w inteligentny sposób kieruje przepływem powietrza. Podczas trybu ogrzewania prowadnice powietrza skierowane są w dół, odwrotnie jest w przypadku chłodzenia, dając w ten sposób wysokie poczucie komfortu podczas użytkowania. Klimatyzacja HEIKO z serii Brisa 5,0 kW to urządzenie przyjazne dla środowiska, dzięki użytemu czynnikowi chłodniczemu R32. Dlatego, eksploatacja klimatyzatora nie generuje wysokich kosztów.

Klimatyzator HEIKO podczas pracy w trybie TURBO, w ekspresowym tempie dopasuje pomieszczenie do preferowanych przez nas warunków. Warto zaznaczyć, że konstrukcja całego systemu, jak i części składowe, gwarantują cichą pracę urządzenia. 

Klimatyzacje HEIKO z serii Brisa są niedrogimi urządzeniami produkowanymi z wysokiej jakości podzespołów, jak sprężarka HIGHLY. Dedykowany model może pracować w zakresie temperatur 16°C - 30°C oraz w wysokiej klasie energetycznej (aż A++). Zostały także wyposażone w możliwość sterowania ruchem żaluzji w poziomie lub pionie z pozycji pilota i intuicyjnej aplikacji Wi-Fi, którą należy zainstalować na telefon (Intelligent Air). Urządzenia są również wyposażone w system kierowania powietrza SMART usprawniający chłodzenie i grzanie. Natomiast tryb SLEEP zapewnia w nocy komfortowy sen podczas pracy.

Producent udziela 5 lat gwarancji na klimatyzację i części zamienne oraz robociznę dla systemów Split i Mulit Split. Warunkiem obowiązywania gwarancji jest systematyczne dokonywanie płatnych przeglądów technicznych urządzeń, co najmniej 2 razy w każdym roku obowiązywania gwarancji. Szczegółowe dane techniczne produktu załączone w plikach do pobrania.

Klimatyzator Heiko Brisa o mocy chłodzenia 5,0 kW zalecany jest do pomieszczeń o powierzchni do 50 m2 - idealny wybór do domów, biur lub mniejszych lokali użytkowych typu sklepy, apteki, salony usługowe.

TRYBY PRACY KLIMATYZATORA HEIKO BRISTA


 • TURBO - zapewnia pełną moc urządzenia
 • SLEEP - zapewnia komfortowy sen
 • AUTOMATYCZNY - zapewnia chłodzenie, grzanie, osuszanie wentylatora


  WYMIARY J. WEWNĘTRZNEJ  Klimatyzator ścienny HEIKO Brista Split - wymiary schemat

  PODSTAWOWE ZALETY  Piórko

  Cicha praca

  Strzałka do góry

  Wysoka energooszczędność

  Klimatyzator

  Kontrola przepływu powietrza

  Klimatyzator 2

  Przepływ powietrza Smart

  Wi-Fi

  Sterowanie Wi-Fi

  Pilot

  Pilot w zestawie

  Czynnik R32

  Ekologiczny czynnik chłodniczy

  5 lat gwarancji

  5 lat gwarancji

  SPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

  Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

  UWAGA


  Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

  Typ split - Zakup urządzeń przez osoby fizyczne

  Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html


  Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)


  Typ split - Zakup urządzeń przez firmy instalacyjne

  Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepła typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego aktywnego numeru certyfikatu F-Gaz który wystawiony jest dane identyczne z danymi kupującego umieszczonymi w zamówieniu (fakturze sprzedaży).

  Typ split - Zakup urządzeń przez firmy nie posiadające certyfikatu F-Gaz

  Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego oświadczenia, że urządzenia przeznaczone są do dalszej odsprzedaży.

  Klasa dystrybucji
  E
  Typ klimatyzatora
  Heiko Brisa ścienny (SPLIT)
  Model (j. wew. / j. zew)
  JS050-C2 / JZ050-C2
  Moc urzadzenia
  5,0 kW
  Maksymalna powierzchnia chłodzenia
  do 50 m²
  Kolor
  Biały
  EAN
  6924362794855
  Klasa energetyczna
  A++
  Sterowanie WiFi
  Tak, aplikacja - Intelligent Air (Android, iOS)
  Czynnik chłodniczy
  R 32
  Jonizator
  Nie
  Lampa UV
  Nie
  Sterownik bezprzewodowy
  Tak (Pilot YR-HAC01)
  Szerokość jedn. wew.
  1008 mm
  Waga (j. wew. / j. zew)
  11,6 kg / 32,7 kg
  Zakres pracy (chłodzenie) Min - Max (zewn.)
  -10°C ~ 43°C
  Zakres pracy (grzanie) Min - Max (zewn.)
  -15°C ~ 24°C
  Zasilanie f/V/Hz
  1/220-240/50
  Gwarancja
  5 lat

  Zobacz także