Klimatyzator ścienny HYUNDAI HOME REVOLUTION 2,6 kW

Indeks 05010120
Stan: Nowy
Marka HYUNDAI

Przeznaczenie:  Klimatyzacja ścienna w wersji split HYUNDAI serii HOME typ REVOLUTION HRP-M09RI/HRP-M09RO-2 o mocy 2,6 kW; umożliwia chłodzenie i grzanie pomieszczeń. Charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz kompaktowym, estetycznym wyglądem. Możliwość sterowania przez łączność Wi-Fi oraz przy pomocy pilota, zapewni komfort użytkowania na najwyższym poziomie.

2 560,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3-6 dni roboczych
calendar_today Planowana wysyłka: 31 maj - 3 czerwiec 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 171,15 zł

Loading...

Klimatyzacja HYUNDAI HOME HRP-M09RI/HRP-M09RO-2 REVOLUTION typu split o mocy 2,6 kW (wifi + pilot)

UWAGA! SUPER PROMOCJA!

ISTOTNE INFORMACJE

Klimatyzator ścienny typu SPLIT marki HYUNDAI z linii HOME HRP-M09RI/HRP-M09RO-2 REVOLUTION o mocy 2,6 kW z modułem Wi-Fi i pilotem w zestawie, to urządzenie o kompaktowej i nowoczesnej budowie pasującej do każdego wnętrza. Klimatyzator jest również wyposażony w jonizator powietrza oraz filtry: jonów srebra i katalityczny, które zadbają o jakość powietrza w Twoim domu.

Klimatyzacja ścienna marki Hyundai z linii HOME REVOLUTION jest przede wszystkim prosta i intuicyjna w obsłudze. Jest doskonałym oraz niezwykle popularnym klimatyzatorem, który możemy spotkać praktycznie w każdym miejscu użyteczności publicznej, restauracjach, biurach, stacjach paliw, jak i w domach czy mieszkaniach.

Proponowany klimatyzator ścienny złożony jest z dwóch jednostek: wewnętrznego panelu montowanego na ścianie tuż przy suficie oraz z wyposażonej w sprężarkę jednostki zewnętrznej tzw. skraplacza, którą instaluje się na zewnątrz budynku. Swą popularność klimatyzator ścienny HYUNDAI z serii HOME REVOLUTION zawdzięcza zaawansowanym funkcjom, które szczegółowo są opisane w karcie produktu (pliki do pobrania). Biała barwa jednostki tworzy w pełni atrakcyjny panel o klasycznym wyglądzie. Dlatego model ten idealnie wkomponuje się do każdego pomieszczenia, zapewniając przy tym wysoki poziom komfortu użytkowania.

Warto zaznaczyć, że klimatyzatory Hyundai wyposażone są w czynnik chłodniczy R32, czyniąc je przyjaznymi dla środowiska. Co więcej, eksploatacja klimatyzatora nie generuje wysokich kosztów. Podczas pracy w ekspresowym tempie dopasuje pomieszczenie do preferowanych przez nas warunków. Natomiast konstrukcja całego systemu, jak i części składowe, gwarantują cichą pracę urządzenia. Klimatyzacja Hyundai wykonana z wysokiej jakości podzespołów, jak sprężarka. Może pracować w zakresie temperatur 15°C - 30°C oraz w wysokiej klasie energetycznej (aż A++).

GŁÓWNE ELEMENTY ZESTAWU

 • jednostka wewnętrzna HRP-M09RI
 • jednostka zewnętrzna HRP-M09RO-2
 • Pilot (w standardzie)
 • Moduł wifi (w standardzie)


   GŁÓWNE FUNKCJE UŻYTKOWE URZĄDZENIA

   • ZDALNA KONTROLA WIFI (STANDARD)


   W standardowym wyposażeniu klimatyzator ścienny HYUNDAI z linii HOME REVOLUTION posiada możliwość podłączenia modułu WiFi. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zdalnie sterować temperaturą, zmieniać tryby pracy, włączać i wyłączać urządzenie, a nawet ustalić tygodniowy harmonogram działania klimatyzatora. Sterowanie odbywa się za pośrednictwem aplikacji NetHome PLUS, którą można zainstalować na urządzeniach opartych na oprogramowaniu Android lub iOS.

   • WYPOSAŻONY W DODATKOWE FILTRY JONÓW SREBRA I KATALITYCZNY


   Klimatyzator HYUNDAI HOME REVOLUTION został wyposażony w dwa dodatkowe filtry z jonami srebra i katalityczny, które zapewnią jeszcze lepszą jakość powietrza. Filtr jonów srebra zabija bakterie oraz zapobiega rozwojowi drobnoustrojów. Bakterie, wirusy, grzyby, czy zarodniki poprzez jony srebra są niszczone poprzez wewnętrzną strukturę komórkową mikroorganizmów. Z kolei filtr katalityczny neutralizuje mikroorganizmy, zarazki i przykre zapachy z powietrza. Zaleca się, aby co 3-4 miesiące umieścić w miejscu nasłonecznionym na 6-8 godzin.

   • UTRZYMANIE TEMPERATURY


   Funkcja ta pozwala na utrzymanie w pomieszczeniu, w czasie okresu zimowego stałej temperatury +8°C, dzięki automatycznej kontroli pracy klimatyzatora.

   • CICHA PRACA (TRYB QUIET)


   Nowoczesna konstrukcja silników wentylatora DC oraz ulepszone wygłuszenie jednostki wewnętrznej klimatyzatora HOME REVOLUTION sprawiają, że praca urządzenia jest w zasadzie nie słyszalna. Funkcja QUIET obniża głośność pracy klimatyzatora nawet do 21 dB(A) tworząc idealne warunki w sypialni czy też pokoju dziecka, nie zakłócając spokojnego snu Twoich bliskich.

   • JEDNOSTKA KOMPATYBILNA Z MULTI SPLIT


   Urządzenie wewnętrzne z daną funkcją może pracować zarówno w wersji standardowej MONO-SPLIT 1 – 1, jak również może być wykorzystane przy konfiguracji z jednostkami zewnętrznymi MULTI.

   • JONIZACJA POWIETRZA


   Wbudowany w klimatyzatorze generator plazmy uwalnia jony ujemne, co pozwala na usunięcie z powietrza nieprzyjemnych zapachów, cząsteczek kurzu, dymu i pyłu zmniejszając przy tym elektrostatyczność w pomieszczeniu.

   • WYDAJNE FILTRY POWIETRZA O DUŻEJ GĘSTOŚCI, FILTRACJA PM2.5


   Główne filtry powietrza o dużej gęstości i działaniu przeciw-pleśniowym, przeciw-grzybiczym, zadbają o najwyższą jakość powietrza w Twoim domu, osiągając poziom filtracji PM 2.5 podczas pracy klimatyzatora.


   Producent udziela 5 lat gwarancji na klimatyzację i części zamienne oraz robociznę dla systemów Split i Mulit Split. Warunkiem obowiązywania gwarancji jest systematyczne dokonywanie płatnych przeglądów technicznych urządzeń, co najmniej 2 razy w każdym roku obowiązywania gwarancji przez pracowników Autoryzowanego Instalatora lub Autoryzowanego Punktu Serwisowego oraz potwierdzone dokumentem zakupu. W przypadku nie wykonania Okresowych Przeglądów Gwarancyjnych, okres gwarancji ulega skróceniu do 12 miesięcy
   od daty uruchomienia Produktu. Szczegółowe dane techniczne produktu załączone zostały w plikach do pobrania.

   Dedykowany klimatyzator Hyundai o mocy chłodzenia 2,6 kW zalecany jest do pomieszczeń o powierzchni do 30 m2, to idealny wybór do domów, biur lub mniejszych lokali użytkowych typu sklepy, apteki, salony usługowe.

   RYSUNEK SCHEMATYCZNY JEDNOSTKI WEWNĘTRZNEJ

   Klimatyzator ścienny HYUNDAI HOME REVOLUTION typu Split - schemat jednostki wewnętrznej


   UWAGA! Różne modele mają inny panel przedni i okno wyświetlacza. Nie wszystkie opisane powyżej wskaźniki są dostępne dla zakupionego klimatyzatora. Sprawdź wewnętrzne okno zakupionego urządzenia. Powyższy rysunek schematyczny służy wyłącznie celom objaśniającym. Rzeczywisty kształt jednostki wewnętrznej może się nieco różnić.


   WYBRANE ZALETY URZĄDZENIA


   Ikona: Klasa A++

   Klasa energetyczna A++

   Ikona: Błyskawica

   Start z niskim poziomem prądu

   Ikona: Wyłączony głośnik

   Cicha praca (tryb Quiet)

   Ikona: Jonizator powietrza

   Jonizacja powietrza

   Ikona: Wi-Fi

   Sterowanie Wi-Fi (standard) + pilot

   Ikona: multi

   Kompatybilne z MULTI

   Ikona: DC

   Silnik DC

   Ikona: Filtr

   Filtr katalityczny oraz jonów srebra

   Ikona: wentylator

   12 biegów wentylatora

   Ikona: temperatura

   Stałe utrzymanie temp.

   Ikona: 5 lat gwarancji

   5 lat gwarancji   SPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

   Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

   UWAGA


   Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

   Typ split - Zakup urządzeń przez osoby fizyczne

   Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html


   Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)


   Typ split - Zakup urządzeń przez firmy instalacyjne

   Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepła typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego aktywnego numeru certyfikatu F-Gaz który wystawiony jest dane identyczne z danymi kupującego umieszczonymi w zamówieniu (fakturze sprzedaży).

   Typ split - Zakup urządzeń przez firmy nie posiadające certyfikatu F-Gaz

   Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego oświadczenia, że urządzenia przeznaczone są do dalszej odsprzedaży.

   Klasa dystrybucji
   X
   Seria
   HOME
   Moc urządzenia
   2,6 kW
   Typ
   REVOLUTION
   Numer modelu j. wewn. / j. zewn.
   HRP-M09RI / HRP-M09RO-2
   Napięcie (V / f / Hz)
   220~240 / 1 / 50
   Kolor
   Biały
   Typ czynnika
   R32
   Waga j. wewn.
   7,6 kg
   Waga j. zewn.
   23,2 kg
   KLIMATYZATOR HYUNDAI
   Ścienny
   Poziom ciśnienia akustycznego (SH / H / M / Q) - j.wewn.
   38.5/32/25/21 dB(A)
   Współczynnik SCOOP
   4,0
   Wymiary j. wewn. (dł. x szer. x wys.)
   805 x 285 x 194
   Wymiary j. zewn. (dł. x szer. x wys.)
   720 x 495 x 270
   Zakres pracy temp. (chłodzenie)
   -15°C~50°C
   Zakres pracy temp.(grzanie)
   -15°C~30°C
   Zalecany do pomieszczeń o powierzchni
   30 m²
   Klasa energetyczna (chłodzenie)
   A++
   Klasa energetyczna (grzanie)
   A+
   poziom hałasu j.zewn.
   55 dB(A)
   sprawność sezonowa SEER
   6,3
   Gwarancja producenta
   5 lat

   Zobacz także