Klimatyzator ścienny HYUNDAI HOME SMART EASY 2,6 kW

Indeks 05010139
Stan: Nowy
Marka HYUNDAI

Przeznaczenie: Klimatyzacja ścienna w wersji split HYUNDAI serii HOME typ HYUNDAI SMART EASY HRP-M09SEI/HRP-M09SEO o mocy 2,6 kW o wysokiej wydajności, komforcie użytkowania oraz szybkim dostępem do filtrów, ułatwiającym konserwację urządzenia. Zapewnia chłodzenie i grzanie pomieszczeń oraz łatwe sterowanie poprzez Wi-Fi lub dołączony pilot.

3 137,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3-6 dni roboczych
calendar_today Planowana wysyłka: 23 - 26 czerwiec 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 171,15 zł

Loading...

Klimatyzacja HYUNDAI HOME HRP-M09SEI/HRP-M09SEO SMART EASY typu split o mocy 2,6 kW (wifi + pilot)

ISTOTNE INFORMACJE

Klimatyzator SPLIT w wersji ściennej marki HYUNDAI z linii HOME SMART EASY HRP-M09SEI/HRP-M09SEO w białym kolorze o mocy 2,6 kW z modułem Wi-Fi i pilotem w zestawie składa się z dwóch jednostek: wewnętrznego, białego panelu montowanego na ścianie tuż przy suficie oraz z jednostki zewnętrznej instalowanej na zewnątrz budynku, która wyposażona jest w sprężarkę, tzw. skraplacz. Klimatyzator jest wyposażony w jonizator powietrza oraz filtry: jonów srebra i katalityczny, które zadbają o lepszą jakość powietrza w Twoim domu. 

Klimatyzatory ścienne HYUNDAI HOME SMART EASY 2,6 kW charakteryzują się minimalistyczną, estetyczną i kompaktową budową. Ze względu na zaawansowane funkcje, cieszą się dużą popularnością. Funkcje te zostały opisane w karcie produktu (pliki do pobrania). Wyjątkowość konstrukcji klimatyzatora Smar Easy to nie tylko przyjemny dla oka wygląd jednostki wewnętrznej, ale przede wszystkim szereg funkcji użytkowych, wśród których wyróżnić należy możliwość szybkiego dostępu do filtrów. Dzięki temu konserwację jednostki może wykonać dosłownie każdy użytkownik, któremu zależy na zdrowiu swoim oraz swojej rodziny.

Warto zaznaczyć, że klimatyzatory Hyundai wyposażone są w czynnik chłodniczy R32, czyniąc je przyjaznymi dla środowiska. Konstrukcja całego systemu, jak i części składowe, gwarantują cichą pracę urządzenia. Producent udziela 5 lat gwarancji na dedykowany klimatyzator, licząc od daty montażu i uruchomienia urządzenia klimatyzacyjnego (szczegółowe warunki gwarancji w plikach do pobrania).

GŁÓWNE ELEMENTY ZESTAWU

 • jednostka wewnętrzna HRP-M09SEI
 • jednostka zewnętrzna HRP-M09SEO
 • Pilot (w standardzie)
 • Moduł wifi (w standardzie)

   GŁÓWNE FUNKCJE UŻYTKOWE URZĄDZENIA|

   • ZDALNA KONTROLA WIFI (STANDARD)

   Klimatyzator Hyundai posiada w standardzie możliwość podłączenia modułu WiFi, dzięki któremu możemy zdalnie regulować temperaturę pracy, włączenie / wyłączenie urządzenia, zmieniać tryby pracy lub ustalać tygodniowy harmonogram działania naszego urządzenia.

   • WYPOSAŻONY W DODATKOWE FILTRY JONÓW SREBRA I KATALITYCZNY + FILTR Z AKTYWNYM WĘGLEM

   Filtr Jonów Srebra zabija bakterie i zapobiega rozwojowi drobnoustrojów takich jak: bakterie, wirusy, grzyby i zarodniki. Poprzez jony srebra są niszczone poprzez wewnętrzną strukturę komórkową mikroorganizmów. Filtr Katalityczny neutralizuje mikroorganizmy, zarazki oraz przykre zapachy.

   • JONIZACJA POWIETRZA

   Wbudowany generator plazmy uwalnia jony ujemne, co pozwala na usunięcie z powietrza nieprzyjemnych zapachów, cząsteczek kurzu, dymu i pyłu zmniejszając przy tym elektrostatyczność w pomieszczeniu.

   • SMART - SZYBKA INSTALACJA I KONSERWACJA

   Wszystko to dzięki ulepszonemu terminalowi podłączeń, specjalnej konstrukcji płyty montażowej oraz dużej ilości miejsca na rury i okablowanie.

   • +8°C UTRZYMANIE TEMPERATURY

   Funkcja pozwala na utrzymanie w czasie okresu zimowego w pomieszczeniu stałej temperatury +8°C.

   • CICHA PRACA 20dB(A), ORAZ TRYB QUIET

   Nowoczesna konstrukcja silników wentylatora DC oraz ulepszone wygłuszenie jednostki wewnętrznej sprawiają, że praca naszego klimatyzatora jest w zasadzie nie słyszalna.

   • JEDNOSTKA KOMPATYBILNA Z MULTI SPLIT

   Urządzenie wewnętrzne z daną funkcją może pracować zarówno w wersji standardowej MONO-SPLIT 1 – 1, jak również może być wykorzystane przy konfiguracji z jednostkami zewnętrznymi MULTI.

   • WYDAJNE FILTRY POWIETRZA O DUŻEJ GĘSTOŚCI, FILTRACJA PM2.5

   Główne filtry powietrza o dużej gęstości i działaniu przeciw-pleśniowym, przeciw-grzybiczym, zadbają o najwyższą jakość powietrza w pomieszczeniu osiągając poziom filtracji PM 2.5 podczas pracy klimatyzatora.

   Dedykowany klimatyzator Hyundai o mocy chłodzenia 2,6 kW zalecany jest do pomieszczeń o powierzchni do 30 m2, to idealny wybór do domów, biur lub mniejszych lokali użytkowych typu sklepy, apteki, salony usługowe.

   RYSUNEK SCHEMATYCZNY JEDNOSTKI WEWNĘTRZNEJ


   Klimatyzator ścienny HYUNDAI HOME SMART EASY typu Split - schemat jednostki wewnętrznej


   UWAGA! Różne modele mają inny panel przedni i okno wyświetlacza. Nie wszystkie opisane powyżej wskaźniki są dostępne dla zakupionego klimatyzatora. Sprawdź wewnętrzne okno zakupionego urządzenia. Powyższy rysunek schematyczny służy wyłącznie celom objaśniającym. Rzeczywisty kształt jednostki wewnętrznej może się nieco różnić.


   WYBRANE ZALETY URZĄDZENIA


   Ikona: Klasa A++

   Klasa energetyczna A++

   Ikona: Błyskawica

   Start z niskim poziomem prądu

   Ikona: Wyłączony głośnik

   Cicha praca oraz tryb Quiet

   Ikona: Jonizator powietrza

   Jonizacja powietrza

   Ikona: Wi-Fi

   Sterowanie Wi-Fi (standard) + pilot

   Ikona: multi

   Kompatybilne z MULTI

   Ikona: DC

   Silnik DC

   Ikona: Filtr

   Filtr katalityczny oraz jonów srebra

   Ikona: Szybka konserwacja

   Szybka konserwacja urządzenia

   Ikona: SMART

   SMART - szybka instalacja urządzenia

   Ikona: temperatura

   Stałe utrzymanie temp.

   Ikona: 5 lat gwarancji

   5 lat gwarancji   SPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

   Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

   UWAGA


   Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

   Typ split - Zakup urządzeń przez osoby fizyczne

   Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html


   Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)


   Typ split - Zakup urządzeń przez firmy instalacyjne

   Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepła typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego aktywnego numeru certyfikatu F-Gaz który wystawiony jest dane identyczne z danymi kupującego umieszczonymi w zamówieniu (fakturze sprzedaży).

   Typ split - Zakup urządzeń przez firmy nie posiadające certyfikatu F-Gaz

   Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego oświadczenia, że urządzenia przeznaczone są do dalszej odsprzedaży.

   Klasa dystrybucji
   J
   Seria
   HOME
   Moc urządzenia
   2,6 kW
   Typ
   SMART EASY
   Numer modelu j. wewn. / j. zewn.
   HRP-M09SEI / HRP-M09SEO
   Napięcie (V / f / Hz)
   220~240 / 1 / 50
   Kolor
   Biały
   Typ czynnika
   R32
   Waga j. wewn.
   7,8 kg
   Waga j. zewn.
   27,2 kg
   KLIMATYZATOR HYUNDAI
   Ścienny
   Współczynnik SCOOP
   4,0
   Wymiary j. wewn. (dł. x szer. x wys.)
   717 x 302 x 193
   Wymiary j. zewn. (dł. x szer. x wys.)
   770 x 555 x 300
   Zakres pracy temp. (chłodzenie)
   -15°C~50°C
   Zakres pracy temp.(grzanie)
   -15°C~30°C
   Zalecany do pomieszczeń o powierzchni
   30 m²
   Klasa energetyczna (chłodzenie)
   A++
   Klasa energetyczna (grzanie)
   A+
   poziom hałasu j.zewn.
   55 dB(A)
   sprawność sezonowa SEER
   6,8
   Poziom ciśnienia akustycznego ( H / M / L / Q) - j.wewn.
   41/35/29/20 dB(A)
   Gwarancja producenta
   5 lat

   Zobacz także