Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Pompy ciepła SPLIT do c.o. + c.w.u. z zasobnikiem

W tej kategorii dostępne są pompy ciepła typu split w zestawie z zasobnikiem c.w.u. wiodących producentów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również pompy ciepła SPLIT bez zasobnika

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Przewód zasilający
Filtruj

Pompy ciepła z zintegrowanym lub osobnym zasobnikiem wody

Pompy ciepła typu SPLIT to urządzenia składające się z dwóch oddzielnych jednostek, które są ze sobą połączone przewodami wypełnionymi czynnikiem chłodniczym. Jednostka wewnętrzna zamontowana jest wewnątrz budynku, zewnętrzna jednostka - na zewnątrz. W jednostce zewnętrznej znajduje się parownik, sprężarka, i zawór rozprężny. Z kolei jednostka wewnętrzna pompy ciepła typu split zawiera skraplacz. Z jednostki zewnętrznej transportowany jest rurami chłodniczymi gaz chłodniczy, który trafia na skraplacz, gdzie oddaje ciepło do instalacji.

Zaletą splitowych pomp ciepła jest wytwarzanie mniejszego hałasu na zewnątrz budynku w porównaniu do pompy ciepła MONOBLOK. Jest również bardziej odporna na zamarzanie, gdyż woda nie jest wyprowadzana na zewnątrz budynku. W przypadku pompy ciepła split konieczne jest wygospodarowanie większej powierzchni w kotłowni na montaż jednostki wewnętrznej.

W naszym sklepie znajdą Państwo energooszczędne i nowoczesne pompy ciepła do co i cwu typu SPLIT z zintegrowanym zasobnikiem firmy Nimbus z serii Compact lub pompy z oddzielnym zasobnikiem firmy Nimbus z serii Flex, w najlepszych cenach! Nowością w naszej ofercie są niezawodne pompy ciepła SPLIT marki Panasonic zbudowane w oparciu o zaawansowaną technologię. 

Przeczytaj też: