Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Pompy ciepła SPLIT do c.o. + c.w.u. z zasobnikiem

Energooszczędne pompy ciepła typu SPLIT w zestawie z zasobnikiem c.w.u. wiodących producentów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz również pompy ciepła SPLIT bez zasobnika

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Przewód zasilający
Filtruj

Pompy ciepła SPLIT z zasobnikiem wody w zestawie

Pompy ciepła typu SPLIT to urządzenia składające się z dwóch oddzielnych jednostek, które są ze sobą połączone przewodami wypełnionymi czynnikiem chłodniczym. Jednostka wewnętrzna zamontowana jest wewnątrz budynku, zewnętrzna jednostka pompy ciepła split — na zewnątrz. Tutaj istotnym wyposażeniem będzie podstawa pod pompę ciepła. W jednostce zewnętrznej znajduje się parownik, sprężarka, i zawór rozprężny. Z kolei jednostka wewnętrzna pompy ciepła typu split zawiera skraplacz. Z jednostki zewnętrznej transportowany jest rurami chłodniczymi gaz chłodniczy, który trafia na skraplacz, gdzie oddaje ciepło do instalacji.

Zaletą pomp ciepła typu SPLIT jest wytwarzanie mniejszego hałasu na zewnątrz budynku w porównaniu do pompy ciepła MONOBLOK. Jest również bardziej odporna na zamarzanie, gdyż woda nie jest wyprowadzana na zewnątrz budynku. W przypadku pompy ciepła split konieczne jest wygospodarowanie większej powierzchni w kotłowni na montaż jednostki wewnętrznej.

W naszym sklepie Swatt.pl znajdą Państwo energooszczędne i nowoczesne pompy ciepła typu split do c.o. i c.w.u. z zasobnikiem w zestawie, w najlepszych cenach! Dostępne są urządzenia renomowanych marek takich jak: Kaisai, Panasonic, Ariston i wielu innych. 

Przeczytaj też: