Marki własne

Aktualności

E-faktura

Od dnia 01.09.2020 dokument sprzedaży potwierdzający zaistniałą transakcję pośredniczących ze sobą stron będzie wystawiany w formie elektronicznej i wysłany na Państwa adres...

Czytaj dalej
Ponownie realizujemy wysyłki za pobraniem

W związku z powrotem naszych przewoźników do opcji wysyłki za pobraniem, mają już Państwo możliwość składania takich zamówień.

Czytaj dalej
Wysyłki towaru realizujemy na bieżąco

W związku z zaistniałą sytuacją dotyczącą koronawirusa pragniemy poinformować Państwa, że zamówiony towar wysyłamy na bieżąco. Z powodu ograniczeń po stronie firm kurierskich...

Czytaj dalej
Wspieraj z nami lokalny biznes. Dołącz do akcji „Kupuję-ratuję”.

Razem z lokalnymi mediami oraz przedsiębiorcami ruszamy z akcją społeczną „Kupuję – ratuję, której celem jest wzajemna pomoc w trudnych czasach pandemii.

Czytaj dalej

Pompy ciepła SPLIT do c.o. + c.w.u. - bez zasobnika

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Pompa ciepła SPLIT

Wysokiej jakości, niezawodne pompy ciepła powietrze - woda typu SPLIT firmy Nimbus z serii Plus, przeznaczone do centralnego ogrzewania (c.o.) i podgrzewu wody użytkowej (c.w.u.) - w wersji bez zasobnika. Pompy ciepła SPLIT bez zasobnika można bez problemu podłączyć do niemal każdego typu zasobnika. W ofercie naszej hurtowni posiadamy również zasobniki c.w.u. dedykowane do pomp ciepła. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.