Pompa ciepła LG Therma V 16 kW SPLIT, INWERTER, 3 fazowa

01020160

Nowy produkt

Przeznaczenie: Pompa ciepła LG o mocy 16 kW o zaawansowanej technologii wykorzystanych w niej podzespołów,  jest gwarancją efektywności pracy urządzenia oraz komfortu użytkowania. Urządzenie oszczędne w użytkowaniu. Ma zastosowanie nie tylko w nowych domach,  można nim zastąpić również stary kocioł. 

Więcej szczegółów

Czas wysyłki: 3-6 dni roboczych

Masz pytania?

Zapytaj specjalistę

18 536,00 zł (brutto)

Najtańsza dostawa: 150,00 zł

Więcej informacji

Pompa ciepła - korzystna cena dla instalatorów!

Pompa ciepła powietrze - woda LG Therma V 16 kW typu split inverter (HN1639 NK3 + HU163 U33), 3 fazowa

ISTOTNE INFORMACJE

Pompy ciepła powietrze - woda LG THERMA V 16 kW SPLIT INWERTER zostały stworzone przy zastosowaniu zaawansowanych i innowacyjnych technologii w celu dostarczenia klientowi racjonalnych korzyści, takich jak energooszczędność, inteligentne sterowanie oraz intuicyjna obsługa.

Firma LG posiada szeroką wiedzę w stosowaniu technologii inwerterowej. Jej nowoczesne podzespoły, takie jak sprężarka, wymiennik ciepła i silnik wentylatora, zapewniają doskonałą efektywność energetyczną. Inteligentny i nowatorski system zarządzania ciepłem pozwala na osiągnięcie maksymalnych oszczędności.

Pompa ciepła Therma V Split R410A to generacja pomp ciepła firmy LG przeznaczonych do ogrzewania, chłodzenia i produkcji ciepłej wody użytkowej. Pompy tego typu cechuje wysoka wydajność grzewcza nawet w niskiej temperaturze, szeroki zakres działania oraz obniżony poziom hałasu.

W Pompie ciepła Therma V typu Split od LG, jednostki wewnętrzna i zewnętrzna stanowią 2 oddzielne podzespoły połączone ze sobą przewodami wypełnionymi czynnikiem chłodniczym. Elementy po stronie wodnej, jak płytowy wymiennik ciepła, naczynie wzbiorcze czy pompa wody znajdują się w jednostce wewnętrznej. Ponadto, wszystkie przewody wodne związane z ogrzewaniem znajdują się wewnątrz budynku. To wszystko sprawia, że układ jest w 100 % zabezpieczony przed zamarznięciem w przypadku braku energii elektrycznej. Pompa ciepła zamienia energię  z powietrza w ciepło do celów użytkowych. Zużycie energii do wytworzenia niezbędnego ciepła w porównaniu do kotłów wykorzystujących zwykłe paliwa kopalne, gaz czy olej wynosi ¼, a pozostałe ¾ pobierane  jest z energii odnawialnej.

Dzięki pompie ciepła Therma V odchodzą w zapomnienie takie obowiązki jak dostarczanie opału, żmudne rozpalanie, ciągłe ładowanie pieca oraz nieustanne kontrolowanie temperatury i ilości zużytego paliwa. Intuicyjny  panel sterujący, pozwala nie tylko korygować bieżące ustawienia, ale również programować pracę pompy na cały tydzień.

Ponadto, kompaktowa budowa, antykorozyjna powłoka wymiennika oraz funkcje zorientowane na użytkownika, świadczą o wysokiej jakości, trwałości i niezawodności użytkowania.
Po włączeniu trybu pracy antybakteryjnej, pompa THERMA V raz na tydzień automatycznie podgrzewa wodę w zbiorniku do temperatury 80°C w celu dezynfekcji i sterylizacji zbiornika niszcząc bakterię Legionella.

Pompa Ciepła LG Therma V 16 kW, jako jedna z nielicznych na rynku, posiada w standardowym wyposażeniu grzałki elektryczne dużej mocy, które bez problemu uzupełnią niedobór ciepła w budynku w przypadku ewentualnej awarii pompy lub też drastycznie niskich temperatur powietrza zewnętrznego.

Każdy zestaw LG THERMA V SPLIT zawiera następujące główne elementy:


 •     Sprężarka
 •     Wentylator - parownik
 •     Zawór rozprężny
 •     Płytowy wymiennik ciepła - skraplacz
 •     Grzałka zapasowa
 •     Pompa obiegowa
 •     Naczynie wzbiorcze
 •     Jednostka wewnętrzna
 •     Jednostka zewnętrzna
 •     Sterownik
 •     Moduł WiFi - dodatkowo płatne

GŁÓWNE ZALETY LG THERMA V

Temperatura

Szybkie osiąganie żądanej temperatury

Wydajność przy niskiej temperaturze

Doskonała wydajność nawet przy bardzo niskich temperaturach otoczenia

65 st.C

Odpowiedni poziom dogrzewania dostarczonej  wody o temp. do 57°C

Wysoka wydajność

Wysoka wydajność przy wykorzystaniu najnowszej technologii dla sprężarek

WiFi SmartThinQ

Inteligentne rozwiązanie, wykorzystujące łączność WiFi poprzez LG Smart ThinQTM(opcjonalnie, dodatkowo płatne)

Klasa A+++

Klasa energetyczna A+++ zgodna z normami UE

Funkcja sterylizacji i dezynfekcji

Funkcja sterylizacji oraz dezynfekcji pompy

Nowoczesny sterownik

Nowoczesny sterownik

Grzałka elektryczna

Grzałka elektryczna dużej mocy 3+3+3 kW

Antykorozja

Antykorozyjna powłoka wymiennika

Gwarancja

Gwarancja 3 lata

PARAMETRY TECHNICZNE

Dane techniczne pompy ciepła powietrze woda LG Therma V split inwerter 16 kW - tabela 1

Dane techniczne pompy ciepła powietrze woda LG Therma V split inwerter 16 kW - tabela 2

SEZONOWA EFEKTYWNOSC ENERGETYCZNA

seznowoa efektywność energetyczna pompy ciepła powietrze woda LG Therma V split inwerter 16 kW

Opinie

Brak komentarzy.

Napisz opinię

Pompa ciepła LG Therma V 16 kW SPLIT, INWERTER, 3 fazowa

Pompa ciepła LG Therma V 16 kW SPLIT, INWERTER, 3 fazowa

Przeznaczenie: Pompa ciepła LG o mocy 16 kW o zaawansowanej technologii wykorzystanych w niej podzespołów,  jest gwarancją efektywności pracy urządzenia oraz komfortu użytkowania. Urządzenie oszczędne w użytkowaniu. Ma zastosowanie nie tylko w nowych domach,  można nim zastąpić również stary kocioł. 

Produkty powiązane