Kolektor słoneczny WEBER SOL ECO 2,0 solar

Przeznaczenie:  Wspomaganie podgrzewu ciepłej wody użytkowej oraz centralnego ogrzewania w dowolnego typu obiektachJeden kolektor przeznaczony jest do podgrzewu maksymalnie 100 litrów wodyPowierzchnia brutto: 2,0 m2

PRODUKT POLSKI

01010002


A

Nowy produkt

1 301,00 zł (brutto)

Dostępny
Dostawa od: 195,57 zł

Czas wysyłki: 3 - 15 dni

Szacowany termin wysyłki: 26 maj - 13 czerwiec 2022 

Kolektor słoneczny płaski 2,0

Gwarancja jakości, certyfikat ISO, polska produkcja

PODSTAWOWE ZALETY

Kolektor słoneczny WEBER SOL ECO 2,0 są wysokoefektywnym urządzeniem, które przeznaczone jest do zamiany promieniowania słonecznego w ciepło. Może być ono wykorzystywane zarówno do podgrzewania wody użytkowej, jak i wspomagania ogrzewania centralnego.

Część kolektora WEBER SOL ECO 2,0 odpowiedzialna za przetwarzanie promieni słonecznych w ciepło, czyli Absorber, został wykonany z najlepszej na rynku powłoki typu TINOX. Powłoka ta stworzone jest z warstwy tytanu odpowiedzialnego za maksymalną absorbcję promieni słonecznych, a także warstwę kwarcu, który zapewnia długą żywotność bez ryzyka obniżenia sprawności całego urządzenia. Rozwiązanie to charakteryzuje się wysokim pochłanianiem promieniowania słonecznego na poziomie minimum 95%, a także niskim poziomem strat. Kolektor słoneczny działa więc z wydajnością na bardzo wysokim poziomie.

Warto także zwrócić uwagę na obudowę zabezpieczeniową wykonaną z powłoki poliestrowej, której minimalna żywotność to 25 lat oraz miedzianego układu rurowego. Dodatkowo najwyższa jakość samego kolektora zapewnia poza użytymi materiałami także technologię produkcyjna, która opiera się na profesjonalnym zapleczu produkcyjnym. Produkt w całości wyprodukowany na terenie Polski.

DANE TECHNICZNE

Typ

Kolektor słoneczny płaski

Przeznaczenie

Podgrzewanie wody użytkowej, wspomaganie centralnego ogrzewania

Wymiary (szer. x dł. x wys.)

106 x 190 x 6 cm

Powierzchnia całkowita

2,0 m2

Powierzchnia absorbera

1,8 m2

Sprawność optyczna

~ 80 %

Absorpcja

> 95 %

Emisja

< 5 %

Waga pustego kolektora

30 kg

Szyba

Szkło solarne, hartowane, gr.4 mm

Absorber

Wysokoselektywny TINOX / SUNSELECT / BLUETEC

Rury absorbera

Miedziane

Układ rur absorbera

Harfa

Połączenie płyty absorbera z rurami

Lut o wysokiej wytrzymałości i przewodności cieplnej

Średnica przyłączy

4 x 18 mm

Izolacja

Wełna mineralna

Typ obudowy

Rama wykonana z jednego odcinka bez zbędnych połączeń naroży. Dodatkowe zabezpieczenie stanowi warstwa poliestrowa zapewniająca długą żywotność sięgającą 25 lat. Dno kolektora aluminiowe.

Kolor obudowy

Szary

Producent

Wyprodukowano w Polsce na zlecenie Polska Ekologa sp. z o.o.

WAŻNE INFORMACJE

Cena nie obejmuje zestawu montażowego przedstawionego poglądowo na zdjęciu.

Pamiętaj, że najwyższe uzyski energetyczne całego systemu solarnego można osiągnąć jedynie poprzez zastosowanie wszystkich podzespołów o najwyższej jakości.

Polski producent, profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dostęp do części zamiennych, kilkunastoletnie doświadczenie oraz profesjonalne doradztwo związane z doborem i eksploatacją są gwarantem bezpiecznego zakupu oraz zadowolenia z wieloletniego i bezawaryjnego użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą.

Specjalne warunki dla firm instalacyjnych.

Klasa dystrybucjiA

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: