Kolektor słoneczny WEBER SOL STANDARD 2,5 (AMX)

Indeks 01010085
Stan: Nowy
Marka WEBER

Przeznaczenie:  Wspomaganie podgrzewu ciepłej wody użytkowej oraz centralnego ogrzewania, w dowolnego typu obiektachJeden kolektor przeznaczony jest do podgrzewu maksymalnie 120 l. wody. Powierzchnia brutto: 2,5 m2

PRODUKT POLSKI

1 620,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: do 10 dni roboczych
calendar_today Planowana wysyłka: 27 - 29 kwiecień 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 200,00 zł

Loading...

Kolektor słoneczny WEBER SOL STANDARD 2,5

Posiada certyfikat SOLAR KEYMARK umożliwiający skorzystanie z programów dofinansowań (w certyfikacie nazwa wewnętrzna producenta: AMX)


PODSTAWOWE ZALETY

Kolektor słoneczny WEBER SOL STANDARD 2,5 to wysokoefektywne urządzenie przeznaczone do zamiany promieniowania słonecznego w ciepło, które można wykorzystać zarówno do podgrzewu wody użytkowej jak i do wspomagania centralnego ogrzewania.

Absorber, tj. część kolektora odpowiedzialna za przetworzenie promieni słonecznych w ciepło, wykonany został z najlepszej na rynku powłoki typu TINOX (Bluetec/Sunselect), czyli warstwy tytanu odpowiedzialnego za maksymalną absorbcję promieniowania słonecznego oraz warstwy kwarcu zapewniającego długą żywotność bez ryzyka obniżenia sprawności. Zastosowane rozwiązanie charakteryzuje się bardzo wysoką absorbcją promieniowania - min. 95 % oraz bardzo niskim poziomem emisji, tzn. strat, które nie przekraczają 5 %. Dzięki temu, kolektor działa z bardzo wysoką efektywnością nie tylko w okresie letnim.

Obudowa wykonana z wysokogatunkowego aluminium oraz miedziany układ rurowy absorbera zapewniają długą żywotność bez ryzyka uszkodzenia w trakcie wieloletniej eksploatacji.

Wysoką jakość kolektora zapewnia oprócz najwyższej jakości zastosowanych materiałów, zaawansowana technologia produkcji oparta o profesjonalne zaplecze produkcyjne nadzorowane zgodnie z europejskim system kontroli jakości ISO 9001. Produkt jest produkowany w całości w Polsce.

Kolektory słoneczne WEBER SOL STANDARD 2,5 posiadają certyfikat SOLAR KEYMARK umożliwiający ubiegania się o dofinansowanie.

Szczegółowe parametry załączone są w zakładce "pliki do pobrania.

WAŻNE INFORMACJE

Cena nie obejmuje zestawu montażowego przedstawionego poglądowo na zdjęciu. Pamiętaj, że najwyższe uzyski energetyczne całego systemu solarnego można osiągnąć jedynie poprzez zastosowanie wszystkich podzespołów o najwyższej jakości. Polski producent, profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dostęp do części zamiennych, kilkunastoletnie doświadczenie oraz profesjonalne doradztwo związane z doborem i eksploatacją są gwarantem bezpiecznego zakupu oraz zadowolenia z wieloletniego i bezawaryjnego użytkowania.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą. Specjalne warunki dla firm instalacyjnych.

Gwarancja: 6 lat

ZALETY

Ikona: check Niskie koszty zakupu i eksploatacji
Ikona: uszczelki zamienne Całkowita bezobsługowość
Ikona: bakteria Szybki okres zwrotu inwestycji
Klasa dystrybucji
A
Produkt
Kolektor słoneczny (płaski)
Kod produktu
WEBER SOL STANDARD 2,5
Przeznaczenie
Podgrzewanie wody użytkowej, wspomaganie centralnego ogrzewania
Powierzchnia całkowita (brutto)
2,53 m²
Kolor obudowy
Srebrny
Średnica przyłączy
2 x 22 mm
Wymiary
112 x 224 x 9 cm
Waga
38 kg