Zasobnik emaliowany z 2 wężownicami 300 l. WEBER W2 300 zbiornik bojler

Indeks 01010168
Stan: Nowy
Marka WEBER

Przeznaczenie: Zasobnik o pojemności 300 l. z warstwą emalii, anodą magnezową, 2 wężownicami, w izolacji termicznej, zabezpieczonej płaszczem typu skay, to pewne, sprawne i przede wszystkim  trwałe rozwiązanie w zakresie podgrzewu i magazynowania wody użytkowej w dowolnego typu obiektach. Produkt z atestem PZH.

2 891,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 1-3 dni robocze
calendar_today Planowana wysyłka: 19 - 21 maj 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 220,00 zł

Loading...

Zasobnik emaliowany z 2 wężownicami 300 l WEBER W2 300

GŁÓWNE ZALETY

Zasobnik dwuwężownicowy Weber jest wysokiej klasy urządzeniem, które charakteryzuje się wysoką sprawnością oraz minimalistycznym, estetycznym wyglądem. Dzięki warstwie emalii, a także anody magnezowej stanowi maksymalne zabezpieczenie zasobników przed szkodliwa korozją. Wszystko to wpływa na maksymalne wydłużenie żywotności urządzenia.

Dwie wężownice o wysokiej wydajności dają możliwość połączenia różnych źródeł ciepła, dzięki czemu korzystanie z bojlera jest dużo bardziej wydajne i ekologiczne. Zasobnik pozwala na podłączenie systemów solarnych, kotłów c.o. czy pomp ciepła. Istnienie manualnego termometru ciepła jest gwarancją odczytów temperatur bez potrzeby montowania i używania dodatkowych urządzeń do tego przeznaczonych. Zbiorniki 300l posiadają izolację termiczną z pianki poliuretanowej. Jej zastosowanie wpływa w pozytywny sposób na efektywność energetyczną.

Zasobnik 2-wężownicowy jest również wyposażony w płaszcz PCV, który zapewniać ma maksymalną ochronę przed uszkodzeniami, a także estetyczny wygląd. Ponadto płaszcz ten jest bardzo łatwy w czyszczeniu, dzięki czemu utrzymanie go w czystości jest bardzo proste. W standardzie jest to płaszcz w kolorze szarym.

UWAGA!
Wymiary zasobnika mogą się różnić od podanych na stronie w zależności od dostępności.

GWARANCJA 4 LATA

PARAMETRY TECHNICZNE

Klasa dystrybucji
D
Producent
WEBER
Model
W2
Pojemność
300l
Ilość wężownic
2
Orientacja
Pionowa