Przewód solarny rura do kolektorów słonecznych 20 m

Przeznaczenie:  Podwójna rura solarna DN16 ze stali nierdzewnej, z kablem oraz wysokotemperaturową izolacją kauczukową o gr. 13 mm, jest uniwersalnym rozwiązaniem do sprawnego wykonania przewodów rurowych w instalacjach solarnych składających się z 1 do 6 kolektorów.

01010144


A

Nowy produkt

1 382,00 zł (brutto)

Dostępny
Dostawa od: 15,00 zł

Czas wysyłki: 1-3 dni robocze

Szacowany termin wysyłki: 4 - 6 październik 2022 

Podwójna rura solarna DN16, 20 m

OGÓLNE INFORMACJE

Podwójna rura solarna do kolektorów słonecznych DN 16 o długości 20 m, z kablem, izolacją i przyłączami. Jest najlepszym sposobem na szybki i profesjonalny montaż kolektorów słonecznych bez konieczności stosowania specjalistycznego sprzętu.

Karbowana rura solarna ze stali nierdzewnej umożliwia dowolne formowanie prowadzonych przewodów bez konieczności stosowania dodatkowych złączek, tak jak ma to miejsce chociażby w przypadku przewodów miedzianych, w których każda zmiana kierunku wymusza stosowanie kolan itp.

Kabel umieszczony w izolacji zapewnia sprawne podłączenie czujnika temperatury kolektora.

Wysokiej jakości izolacja termiczna wykonana z kauczuku syntetycznego zapewnia długa żywotność, nawet przy częstych przegrzewach instalacji i wysokich temperaturach pracy.

Przyłącza gwintowane GW 3/4 " umożliwiają sprawne połączenie z większością dostępnych na rynku grup pompowych i zestawów połączeniowych kolektora.

8 złączek (przyłączy gwintowanych) dołączonych do zestawu umożliwia dowolne skrócenie przewodów oraz podział na część umieszczoną pomiędzy kolektorem słonecznym i grupą pompową oraz grupą pompową i zbiornikiem.

PARAMETRY TECHNICZNE

  • Długość: 20 m

  • Rura solarna: DN 16, stal nierdzewna

  • Przyłącza: GW 3/4 " 

  • Izolacja termiczna: 13 mm, kauczuk syntetyczny

  • Powłoka PCV zabezpiecza rurę przed promieniami UV oraz czynnikami zewnętrznymi

  • Maksymalna temperatura pracy: -40 do +150 °C

  • Maksymalne ciśnienie robocze: 16 bar

  • Współczynnik przewodzenia ciepła: 0,042 Wm-1K-1 (przy 40°C)

Klasa dystrybucjiA

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: