Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Zestawy fotowoltaiczne OFF-GRID

Kompletne zestawy fotowoltaiczne wysypowe OFF-GRID z akumulatorem - Nie wymagają podłączenia do publicznej sieci elektroenergetycznej.

Gdzie sprawdzą się instalacje fotowoltaiczne OFF-GRID?

Instalacje fotowoltaiczne off-grid zyskują coraz większą popularność. Jest to spowodowane ciągłym udoskonalaniem rozwiązań i szeregiem zalet, którymi systemy wyspowe się wyróżniają. Tego typu rozwiązania są świetnym sposobem na zasilenie obiektów, które nie mają możliwości podłączenia do sieci energetycznej (np. w terenach górzystych). Instalacje off-grid zapewniają niezależność i niosą ze sobą korzyści ekonomiczne oraz ekologiczne. Co więcej, jest to rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w tradycyjnych domach, przyłączonych do sieci energetycznych. Obecnie, stan infrastruktury energetycznej w Polsce, pozostawia wiele do życzenia. Wyposażenie budynku mieszkalnego w instalację fotowoltaiczną off-grid z akumulatorami, to gwarancja bezpieczeństwa energetycznego, szczególnie podczas prac konserwacyjnych linii energetycznych lub przerw w dostawie prądu wynikających z czynników pogodowych.

Zestawy OFF GRID

Przy odpowiednio dobranym zestawie fotowoltaicznym off grid, można całkowicie uniezależnić się od lokalnego dostawcy energii elektrycznej i zapomnieć o rachunkach za prąd. Standardowo, w skład zestawu OFF GRID wchodzą panele fotowoltaiczneinwerter - falownik dedykowany do instalacji wyspowych lub inwerter hybrydowy, regulatory ładowania, akumulatory (ilość zależna od mocy instalacji) oraz komponenty niezbędne do podłączenia instalacji, czyli przewód solarny oraz konektory. Zestawy fotowoltaiczne off-grid to gwarancja niezależności, bezpieczeństwa oraz przede wszystkim rentowności inwestycji, która przynosi wymierne korzyści finansowe.

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.