Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Energooszczędne naświetlacze, projektory i reflektory LED z czujnikiem ruchu

Naświetlacze, projektory i reflektory LED z czujnikiem ruchu, to idealne doświetlenie powierzchni użytkowych. Wykorzystywanie praktycznie wszędzie gdzie są one pomocne, ze względu na ich łatwą obsługę oraz funkcjonalność w każdych warunkach. Najczęściej jednak używane na placach budowy i podczas remontów. Są one odporne na warunki atmosferyczne, zabrudzenia, pył oraz są wysoce energooszczędne. Wbudowany czujnik ruchu w reflektorach LED pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej energii, ponieważ włącza się tylko wtedy gdy wykryje ruch.

Jak działają naświetlacze LED z czujnikiem ruchu?

Naświetlacze LED z czujnikiem ruchu włączają się wtedy, kiedy detektory ruchu wykryją ruch w określonym zasięgu, dzięki czemu nie musimy szukać włącznika światła i pilnować, aby go wyłączyć. Kiedy czujnik nie wykryje przez określony czas żadnego ruchu, naświetlacz LED się automatycznie wyłącza. Jest to świetne rozwiązanie do stosowania przy drzwiach wejściowych / wyjściowych, garażach, parkingach.

W naszej ofercie naświetlacze z czujnikiem ruchu dostępne są w różnych wariacjach i kolorach (czarny, biały szary), z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy także naświetlacze LED bez czujnika ruchu