Glikol propylenowy, płyn solarny -35°C, 5l

Indeks 01010013
Stan: Nowy

Przeznaczenie: Nietoksyczny, bezpieczny dla zdrowia płyn przeznaczony do instalacji solarnych, pomp ciepła i innych układów w których istnieje ryzyko zamarzania.

POSIADA ATEST PAŃSTWOWEGO ZAKŁADU HIGIENY

PRODUKT POLSKI

100,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 1-3 dni robocze
calendar_today Planowana wysyłka: 19 - 21 maj 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 12,99 zł

Loading...

Płyn do instalacji solarnych -35°C, pojemność 5 litrów

OGÓLNE INFORMACJE

Płyn solarny na bazie glikolu propylenowego o pojemności 5 litrów, to nietoksyczny i bezpieczny dla zdrowia środek chemiczny, który jest pozyskiwany w procesie produkcji. Glikol propylenowy do CO jest bezpieczniejszy dla zdrowia niż glikol etylenowy. Potwierdza to atest Państwowego Zakładu Higieny.

Płyn zamarza w temperaturze -35°C. 

Kolor: zielony. Inne kolory dostępne przy większych zamówieniach.

 

GŁÓWNE CECHY I PARAMETRY

Glikol do centralnego ogrzewania jest rozwiązaniem testowanym pod kątem instalacji solarnych i w pompach ciepła. Płyn na bazie pierwotnego glikolu propylenowego, który pochodzi z produkcji, a nie z regeneracji to gwarancja żywotności.

Płyn ma odczyn zasadowy i łącząc się z dodatkami najwyższej jakości inhibitorów korozji, jest gwarantem braku szkodliwego oddziaływania na elementy instalacji, a co za tym idzie wydłużaniem maksymalnej żywotności całego systemu. Ponadto dodatek w postaci antyspieniacza zapewnia szybkie napełnienie instalacji bez konieczności wtórnego napełnienia.

Do właściwości płynu solarnego należy dorzucić wysoką temperaturę wrzenia, która jest gwarantem bezpiecznego użytkowania we wszelkiego typu instalacjach, które oparte są o solarne systemy lub pompy ciepła.

Klasa dystrybucji
A

Zobacz także