Glikol propylenowy, płyn solarny -35°C, 10 l

Indeks 01010011
Stan: Nowy

Przeznaczenie: Nietoksyczny, bezpieczny dla zdrowia płyn przeznaczony do instalacji solarnych, pomp ciepła i innych układów w których istnieje ryzyko zamarzania.

POSIADA ATEST PAŃSTWOWEGO ZAKŁADU HIGIENY

PRODUKT POLSKI

191,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 1-3 dni robocze
calendar_today Planowana wysyłka: 19 - 21 maj 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 12,99 zł

Loading...

Płyn do instalacji solarnych -35°C, pojemność 10 litrów

OGÓLNE INFORMACJE

Płyn solarny na bazie glikolu propylenowego o pojemności 10 litrów, czyli nietoksycznego i bezpiecznego dla zdrowia środka chemicznego. Pozyskany w procesie produkcji, a nie regeneracji, jak większość oferowanych na rynku zamienników. Glikol propylenowy w przeciwieństwie do glikolu etylenowego jest bezpieczny dla zdrowia, co zostało potwierdzone atestem Państwowego Zakładu Higieny.

Temperatura zamarzania gotowego płynu: -35 °C

Kolor: zielony. Inne kolory dostępne przy większych zamówieniach.

GŁÓWNE CECHY I PARAMETRY

  • Uniwersalne, testowane przez kilkanaście lat rozwiązanie pod kątem zastosowania w instalacjach solarnych, pompach ciepła itp.

  • Płyn na bazie pierwotnego glikolu propylenowego pochodzącego z procesu produkcji, a nie regeneracji gwarantuje maksymalną żywotność.

  • Odczyn zasadowy płynu (pH > 7,5) w połączeniu z dodatkami najwyższej jakości inhibitorów korozji gwarantuje brak szkodliwego oddziaływania na elementy instalacji i co za tym idzie, wydłuża maksymalnie żywotność całego systemu.

  • Dodatki antyspieniaczy zapewniają szybkie i bezkolizyjne napełnienie instancji bez konieczności ponownego -wtórnego napełniania.

  • Wysoka temperatura wrzenia gwarantuje bezpieczne użytkowanie we wszelkiego typu instalacjach opartych o systemy solarne, pompy ciepła,  itp.
Klasa dystrybucji
A

Zobacz także