Glikol propylenowy, płyn solarny -35°C, 20 l

Indeks 01010007
Stan: Nowy

Przeznaczenie: Nietoksyczny, bezpieczny dla zdrowia płyn przeznaczony do instalacji solarnych, pomp ciepła i innych układów w których istnieje ryzyko zamarzania.

POSIADA ATEST PAŃSTWOWEGO ZAKŁADU HIGIENY

PRODUKT POLSKI

381,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 1-3 dni robocze
calendar_today Planowana wysyłka: 29 - 31 maj 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 15,00 zł

Loading...

Płyn do instalacji solarnych -35°C, pojemność 20 litrów

OGÓLNE INFORMACJE

Płyn solarny na bazie glikolu propylenowego o pojemności 20 litrów, to nietoksyczny i bezpieczny dla zdrowia środek chemiczny, który jest pozyskiwany w procesie produkcji, a nie regeneracji jak większość oferowanych na rynku zamienników. Glikol propylenowy do CO jest bezpieczniejszy dla zdrowia niż glikol etylenowy. Potwierdza to atest Państwowego Zakładu Higieny.

Temperatura zamarzania gotowego płynu: -35 °C

Kolor: zielony. Inne kolory dostępne przy większych zamówieniach.

GŁÓWNE CECHY I PARAMETRY

  • Uniwersalne, testowane przez kilkanaście lat rozwiązanie pod kątem zastosowania w instalacjach solarnych, pompach ciepła, itp.

  • Płyn na bazie pierwotnego glikolu propylenowego pochodzącego z procesu produkcji, a nie regeneracji gwarantuje maksymalną żywotność.

  • Odczyn zasadowy płynu (pH > 7,5) w połączeniu z dodatkami najwyższej jakości inhibitorów korozji gwarantuje brak szkodliwego oddziaływania na elementy instalacji i co za tym idzie, wydłuża maksymalnie żywotność całego systemu.

  • Dodatki antyspieniaczy zapewniają szybkie i bezkolizyjne napełnienie instancji bez konieczności ponownego -wtórnego napełniania.

  • Wysoka temperatura wrzenia gwarantuje bezpieczne użytkowanie we wszelkiego typu instalacjach opartych o systemy solarne, pompy ciepła itp.
Klasa dystrybucji
A

Zobacz także