Wentylator przemysłowy podłogowy, cyrkulator Turbo Power Daxton Fan 330 W mobilny

Indeks 02080378
Stan: Nowy
Marka DAXTON FAN

Przeznaczenie: Przemysłowy wentylator (cyrkulator) podłogowy TURBO POWER marki Daxton Fan w kolorze czarnym do schładzania jak i wymuszania cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach. To wysokowydajny model do zastosowania zimą i latem w wielu gałęziach przemysłu, w dużych pomieszczeniach. Wentylator mobilny — z możliwością transportu przy pomocy wbudowanego wózka oraz regulowaną czaszą.

940,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3 -15 dni
calendar_today Planowana wysyłka: 21 maj - 2 czerwiec 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 15,00 zł

Loading...

Przemysłowy wentylator — cyrkulator mobilny TURBO POWER 600CTO o mocy 330 W marki Daxton Fan z regulowaną czaszą, czarny


ISTOTNE INFORMACJE


DAXTON FAN jest znanym importerem wentylatorów o różnorodnym zastosowaniu. Produkty wykorzystamy nie tylko do użytku domowego i komercyjnego, ale również przeznaczone są do profesjonalnej pracy w wielu gałęziach przemysłu. Zastosowanie solidnego, wysokowydajnego silnika oraz odpowiednie dobranie elementów składowych do urządzeń wentylacyjnych, to gwarancja trwałości i solidności produktów. Wentylatory marki Daxton Fan są urządzeniami z dopracowaną i estetyczną stylistyką.

Mobilny wentylator / cyrkulator przemysłowy TURBO POWER 600 CTO z regulowaną czaszą w poziomie o mocy 330 W marki Daxton Fan jest niezwykle wydajnym urządzeniem z przeznaczeniem do wymagającej pracy w wielu gałęziach przemysłu. Prezentowane urządzenie znacząco poprawia cyrkulację powietrza w pomieszczeniach dzięki swojej dużej mocy. Zastosujemy go w warsztatach, magazynach, w halach produkcyjnych i w innych dużych pomieszczeniach. Urządzenie może z powodzeniem także wspomagać pracę urządzeń osuszających, ogrzewających i ochładzających. Prezentowany model Turbo Power jest trafionym wyborem, jeśli użytkownik potrzebuje solidnego i wydajnego urządzenia dostosowanego do sprawnej, wydajnej i skutecznej pracy.

Stalowy, przemysłowy wentylator podłogowy (cyrkulator powietrza) z obudową w czarnym kolorze o średnicy 67 cm ma możliwość regulacji czaszy wentylatora w poziomie. Podstawą modelu jest wózek zapewniający mobilność urządzenia. Solidna, specjalna, stalowa siatka ochronna osłaniającą łopaty zapewnia komfortową i bezpieczną pracę produktu.

Model Turbo Power to wydajne urządzenie o dużym zasięgu pracy z dwoma prędkościami obrotowymi do wyboru. Regulację prędkości ustawiamy manualnie przy pomocy pokrętła, umieszczonego z tyłu wentylatora. Duży zasięg pracy urządzenia wprawia powietrze w pomieszczeniu w ruch obiegowy, prowadząc do wyrównania temperatury. Cyrkulator równomiernie rozprowadza chłodne lub ciepłe powietrze. W celu zwiększenia efektywności ogrzewania pomieszczeń wentylator może pracować również zimą, rozprowadzając ogrzane powietrze.

Producent na przedstawiany produkt udziela 2 lata gwarancji.GŁÓWNE CECHY WENTYLATORA TURBO POWER


 • Przemysłowy podłogowy wentylator / cyrkulator powietrza w kolorze czarnym
 • System wózkowy gwarantuje mobilność modelu TURBO POWER
 • 2 prędkości obrotowe
 • Zastosowanie cyrkulatora latem i zimą
 • Stalowa siatka zabezpieczająco - ochronna przed bezpiecznym użytkowaniem
 • Moc silnika 330 W
 • Urządzenie wykonano ze stali


ZALETY


 • Superwydajny
 • Wytrzymały
 • Przystosowany do pracy w trudnych warunkach
 • Dwie prędkości obrotowe
 • Regulacja czaszy wentylatora w poziomie
 • Wiele zastosowań urządzenia
Producent
Daxton Fan
Produkt
Wentylator / cyrkulator podłogowy
Model produktu
Turbo Power 600CTO
Kod produktu
SFDC3-600CTO
Zasilanie
220-240 V, 50Hz
Średnica
67 cm
Moc
330 W
Kolor korpusu
Czarny
Kolor łopatek
Srebrny
Sterowanie wentylatorem
Przy pomocy przełącznika (dwie prędkości obrotowe)
Wydajność
115 m³/min.
Średnica osłon
67 cm
Certyfikaty
CE, norma ERP327
Wymiary (wys x szer)
78 cm x 75 cm
Waga produktu
21 kg
Gwarancja producenta
2 lata

Zobacz także