Wentylator przemysłowy ścienny SFWI-600NW Daxton Fan 123 W z oscylacją

Indeks 02080375
Stan: Nowy
Marka DAXTON FAN

Przeznaczenie: Przemysłowy wentylator ścienny marki Daxton Fan to urządzenie służące do schładzania powietrza, jak również do wymuszania cyrkulacji powietrza w pomieszczeniach. Model SFWI-600NW z funkcją oscylacji jest wydajnym urządzeniem do zastosowania w przemyśle, w halach magazynowych, w rolnictwie i w hodowli. Urządzenie w kolorze czarnym o lekkiej konstrukcji; dostosowany jest do montażu naściennego bocznego.

830,00 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3-15 dni
calendar_today Planowana wysyłka: 22 lipiec - 3 sierpień 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 15,00 zł

Loading...

Wentylator przemysłowy ścienny z oscylacją o mocy 123 W SFWI-600NW marki Daxton Fan - kolor czarny


ISTOTNE INFORMACJEDAXTON FAN jest znanym importerem wentylatorów, nie tylko do użytku domowego i komercyjnego, ale również z przeznaczeniem do profesjonalnej pracy w wielu gałęziach przemysłu. Zastosowanie solidnych, wysokowydajnych silników oraz odpowiednie dobranie elementów składowych do urządzeń wentylacyjnych to gwarancja długoletniego korzystaniu z produktów. Wentylatory marki Daxton Fan są urządzeniami o ciekawym designie dodającym wnętrzom charakteru.

Wentylator przemysłowy ścienny SFWI-600Nw marki Daxton Fan o mocy 123 W, którego główną rolą jest wymuszanie dużego przepływu powietrza, zapewnia stałą jego wymianę w pomieszczeniu. Prezentowany model SFWI-600NW jest trafionym wyborem, jeśli użytkownik potrzebuje solidnego i wydajnego urządzenia dostosowanego do sprawnej i skutecznej pracy. Produkt użyteczny jest w wielu gałęziach przemysłu, np. ceramiczny, gastronomiczny (w kuchniach przemysłowych, na stołówkach i w jadłodajniach) oraz w innych sektorach. Urządzenie sprawdzi się także w warsztatach samochodowych, stolarniach, szklarniach czy przy hodowli zwierząt, aby poprawić ich warunki bytowe. Produkt wykorzystamy również podczas chłodzenia maszyn produkcyjnych, chłodzeniu maszyn CNC, jak i przy suszeniu materiałów, schładzając stygnące produkty i przyspieszając procesy produkcyjne.

Prezentowany ścienny wentylator przemysłowy o średnicy 70 cm poza wyborem samodzielnego zwiększenia lub zmniejszenia obrotów pracy urządzenia (do wyboru są dostępne 2 prędkości obrotowe) posiada także funkcję oscylacji. Funkcja oscylacji umożliwia szybkie chłodzenie pomieszczenia, działając poprzez schłodzenie nagrzanego powietrza i rozprowadzeniu go dzięki obrotom wiatraka. Oscylacja zapewnia utrzymanie stałej temperatury w pomieszczeniu oraz prawidłową cyrkulację powietrza.

Wentylator ścienny SFWI-600NW w kolorze czarnym posiada mocowanie boczne na ścianę, co pozwala na montaż urządzenia nawet przy ograniczonym miejscu (zdarza się, że akcesorium jest montowane bezpośrednio do maszyn, znacząco poprawiając warunki pracy i nie zajmując przy tym miejsca). Produkt wykonany jest  z  trwałej i mocnej obudowy, a solidny silnik zapewnia długoletnią pracę urządzenia. Na produkt producent udziela 2 lata gwarancji.GŁÓWNE CECHY WENTYLATORA PRZEMYSŁOWEGO SFWI-600NW


 • Wentylator przemysłowy w kolorze czarnym
 • Urządzenie przystosowane do montażu ściennego, bocznego
 • Siatka ochronna (czarna)
 • Ruch pracy jednokierunkowy lub oscylacja
 • Moc silnika 123 W
 • Wydajność wentylatora 10260 m³/h
 • Poziom hałasu w odległości 1 metra -78 dB


ZALETY


 • Duża wydajność
 • Wytrzymałość
 • Możliwość zmniejszenia lub zwiększenia obrotów
 • Funkcja oscylacji
 • Łatwość montażu
 • Różnorodne zastosowanie
Producent
Daxton Fan
Produkt
Wentylator ścienny
Model produktu
SFWI-600NW
Kod produktu
SFWI-600NW
Zasilanie
220-240 V, 50Hz
Prędkość obrotowa
1370 / 1245 obr./min.
Ilość kierunków obrotów
1 kierunek lub oscylacja
Natężenie prądu
1,0 A
Moc silnika
123 W
Średnica
70 cm
Kolor korpusu
Czarny
Kolor łopatek
Czarny
Typ montażu
Ścienny
Sterowanie wentylatorem
Przy pomocy łańcuszka
Wydajność
10260 m³/h
Średnica osłon
70 cm
Waga produktu
12,4 kg
Gwarancja producenta
2 lata
Certyfikat
CE

Zobacz także