Marki własne

Aktualności

Dofinansowanie na fotowoltaikę - Program „Mój Prąd”

Dowiedz się jak uzyskać dofinansowanie na fotowoltaikę z programu „Mój Prąd”. Kogo obejmuje program i jakie są jego zasady.

Czytaj dalej
Jesteśmy w Katowicach, odwiedź nasz sklep!

Odwiedź nasz oddział w Katowicach i zapoznaj się z pełnym asortymentem marki DeWALT oraz produktami instalacyjnymi Swatt.pl

Czytaj dalej
Raty ZERO na wszystkie produkty!

Gorąco zachęcamy do skorzystania z promocji ratalnej. Raty 0% na cały asortyment hurtowni. Oferta ważna tylko do 11 listopada 2019r.

Czytaj dalej
Pomyśl o sezonie grzewczym już dziś!

Zachęcamy do zapoznania się z promocyjnymi ofertami kotłów węglowych oraz pelletowych, czołowych producentów.

Czytaj dalej

Kotły zasypowe BIO 5 klasy

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
 • Szybki podgląd
  84,80 zł (brutto)

  Przeznaczenie: Stosowany do samoczynnej regulacji temperatury medium grzewczego w kotłach po przez regulację położenia przysłony powietrza zasilającego palenisko kotła.

  84,80 zł (brutto)
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  5 322,00 zł (brutto)

  Przeznaczenie: Kocioł zasypowy na węgiel DEFRO OPTIMA DS dzięki nowoczesnej konstrukcji cechuje się bardzo wysoką sprawnością wynoszącą 90%. Posiada komory z zawirowywaczami spalin, system doprowadzania powietrza wtórnego, poprawiające efektywność spalania. Spełnia normę PN-EN 303-5:2012 oraz posiada certyfikat ecodesign. Dzięki 10 kW mocy cieplnej jest w stanie ogrzać powierzchnię do 125 m2.

  5 322,00 zł (brutto)
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  5 677,00 zł (brutto)

  Przeznaczenie: Kocioł zasypowy na węgiel DEFRO OPTIMA DS dzięki nowoczesnej konstrukcji cechuje się bardzo wysoką sprawnością wynoszącą 90%. Posiada komory z zawirowywaczami spalin, system doprowadzania powietrza wtórnego, poprawiające efektywność spalania. Spełnia normę PN-EN 303-5:2012 oraz posiada certyfikat Ecodesign. Dzięki 14 kW mocy cieplnej jest w stanie ogrzać powierzchnię do 175 m2.

  5 677,00 zł (brutto)
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  6 033,00 zł (brutto)

  Przeznaczenie: Kocioł zasypowy na węgiel DEFRO OPTIMA DS dzięki nowoczesnej konstrukcji cechuje się bardzo wysoką sprawnością wynoszącą 90%. Posiada komory z zawirowywaczami spalin, system doprowadzania powietrza wtórnego, poprawiające efektywność spalania. Spełnia normę PN-EN 303-5:2012 oraz posiada certyfikat Ecodesign. Dzięki 19 kW mocy cieplnej jest w stanie ogrzać powierzchnię do 240 m2.

  6 033,00 zł (brutto)
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  6 417,00 zł (brutto)

  Przeznaczenie: Kocioł zasypowy na węgiel DEFRO OPTIMA DS dzięki nowoczesnej konstrukcji cechuje się bardzo wysoką sprawnością wynoszącą 90%. Posiada komory z zawirowywaczami spalin, system doprowadzania powietrza wtórnego, poprawiające efektywność spalania. Spełnia normę PN-EN 303-5:2012 oraz posiada certyfikat Ecodesign. Dzięki 24 kW mocy cieplnej jest w stanie ogrzać powierzchnię do 300 m2.

  6 417,00 zł (brutto)
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  6 600,00 zł (brutto)

  Przeznaczenie: Kocioł zasypowy na węgiel DEFRO OPTIMA DS dzięki nowoczesnej konstrukcji cechuje się bardzo wysoką sprawnością wynoszącą 90%. Posiada komory z zawirowywaczami spalin, system doprowadzania powietrza wtórnego, poprawiające efektywność spalania. Spełnia normę PN-EN 303-5:2012 oraz posiada certyfikat Ecodesign. Dzięki 30 kW mocy cieplnej jest w stanie ogrzać powierzchnię do 375 m2.

  6 600,00 zł (brutto)
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  10 260,00 zł (brutto)

  Przeznaczenie: Kocioł zasypowy DEFRO HG 25 na drewno opałowe o wysokiej efektywności, spełnia restrykcyjne wymogi 5 klasy według normy PN-EN 303-5:2012 oraz Ecodesign. Zastosowana gruba warstwa wełny szklanej stanowi bardzo dobrą izolację niwelując straty ciepła. Piec o mocy 23 kW jest w stanie ogrzać powierzchnię do 150 m2.

  10 260,00 zł (brutto)
  Dostępny
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Piec zasypowy - tradycyjny sposób ogrzewania domu w nowoczesnym i ekologicznym wydaniu!

Oprócz nowoczesnych i zautomatyzowanych kotłów węglowych, w ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo także tradycyjne piece zasypowe  BIO na ręczny załadunek - bez elektroniki, jednak wykonane według najnowszej technologii - spełniające wszelkie normy 5 klasy. Są to znacznie bardziej ekologiczne kotły, w których emisja szkodliwych związków została zredukowana do minimum.

Kocioł zasypowy na węgiel, to najstarszy i najtańszy sposób na ogrzanie domu oraz wody użytkowej za pomocą różnego rodzaju paliw stałych takich jak węgiel, drewno czy miał. Warto jednak mieć na uwadze, aby używać wartościowych, ekologicznych paliw, które oprócz tego, że mają lepszy wpływ na środowisko naturalne, to jeszcze zapewniają znacznie dłuższą żywotność kotła.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu - nasi specjaliści udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania, pomogą Państwu również w dobraniu odpowiedniego pieca zasypowego oraz niezbędnych akcesoriów.