Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Kotły zasypowe BIO 5 klasy

Kotły zasypowe 5 Klasy to nowoczesne piece węglowe typu BIO bez podajnika, spełniające wszelkie normy 5 Klasy, wykonane według najnowszych technologii. Dostępne są piece zasypowe centralnego ogrzewania marki DEFRO.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Piec zasypowy 5 Klasy - tradycyjny sposób ogrzewania domu w nowoczesnym i ekologicznym wydaniu!

Oprócz nowoczesnych i zautomatyzowanych kotłów węglowych, w ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo także tradycyjne piece zasypowe BIO 5 Klasy bez podajnika - na ręczny załadunek marki DEFRO. Są to kotły zasypowe bez elektroniki, jednak wykonane według najnowszej technologii, spełniające wszelkie normy 5 klasy. Są znacznie bardziej ekologiczne niż znane do tej pory rozwiązania, w których emisja szkodliwych związków została zredukowana do minimum.

Kocioł zasypowy na węgiel 5 Klasy to najstarszy i najtańszy sposób na ogrzanie domu oraz wody użytkowej za pomocą różnego rodzaju paliw stałych takich jak węgiel, drewno czy miał. Warto jednak mieć na uwadze, aby używać wartościowych i ekologicznych paliw, które oprócz tego, że mają lepszy wpływ na środowisko naturalne, to jeszcze zapewniają znacznie dłuższą żywotność kotła. Alternatywą dla pieca zasypowego 5 Klasy są kotły zgazowujące na drewno, kotły na pellet i kotły na ekogroszek

Serdecznie zapraszamy do kontaktu - nasi specjaliści udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania, pomogą Państwu również w dobraniu odpowiedniego pieca zasypowego oraz niezbędnych akcesoriów.