Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Co o nas mówią

Mirek / Opineo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Realizacja transakcji zgodnie z opisem. Towar z bieżącej produkcji.
Łukasz / Ceneo
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐

Porządna jakoś towaru. / Ceneo
Dariusz / eTrusted
⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Kilkakrotnie kupowałem i naprawdę jestem zadowolony.

Aktualności

Zobacz wszystkie posty

Szlifierki mimośrodowe

Szlifierki mimośrodowe to elektronarzędzia, które doskonale sprawdzą się do precyzyjnej obróbki zgrubnej i między-operacyjnej różnorodnych materiałów i powierzchni. W ofercie naszego sklepu dostępne są profesjonalne szlifierki mimośrodowe marki DeWALT, zapewniające niezrównaną jakość i wydajności. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj

Szlifierka mimośrodowa marki DeWALT — niezastąpione narzędzie podczas wielu prac wykończeniowych

Szlifierka mimośrodowa marki DeWALT to narzędzie przeznaczone dla rzemieślników, profesjonalistów i majsterkowiczów, którzy oczekują doskonałego wykończenia powierzchni, ale także komfortowej pracy i efektywnej obróbki powierzchni, nawet w trudno dostępnych miejscach. Są to narzędzia przeznaczone do polerowania, szlifowania i usuwania materiału, które łączą ruch oscylacyjny z obrotowym. Jeżeli oczekujesz dokładnego, równomiernego efektu, szlifierka mimośrodowa marki DeWALT jest idealną propozycją. 

Do jakich prac przeznaczone są szlifierki mimośrodowe?

Szlifierka mimośrodowa to urządzenie przydatne do obróbki metalu (np. usuwanie rdzy z metalowych powierzchni), obróbki drewna (np. wykończanie, wygładzanie powierzchni lub elementów drewnianych) oraz wszelkich prac renowacyjnych (np. usuwanie starych powłok farb czy lakierów).

W naszym sklepie internetowym oferujemy wyłącznie oryginalne szlifierki mimośrodowe marki DeWALT. Dostępne są również szlifierki kątowe oraz szlifierki oscylacyjne, także w wersji bezprzewodowej - dostępne w kategorii: elektronarzędzia akumulatorowe. Dzięki wieloletniemu zaufaniu fachowców, te narzędzia gwarantują niezawodność, trwałość i najwyższą jakość obróbki powierzchni.