Klimatyzator kasetonowy HEIKO SPLIT 5,0 kW + zestaw

Indeks 05010111
Stan: Nowy
Marka HEIKO

Przeznaczenie: Klimatyzator kasetonowy w wersji split HEIKO CA035-A1/JZ035-A1 o mocy 3,5 kW; produkt dostępny z panelem o 4-stronnym przepływie powietrza, maskownicą oraz pilotem. Idealny do montażu w standardowych sufitach kasetonowych w mieszkaniu biurze czy innych lokalach usługowych.

4 605,12 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3-6 dni roboczych
calendar_today Planowana wysyłka: 1 - 4 marzec 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 224,91 zł

Loading...

Klimatyzator kasetonowy HEIKO (CA050-A1/JZ050-A1) o mocy 5,0 kW - zestaw z maskownicą i pilotem


ISTOTNE INFORMACJE

Klimatyzator kasetonowy typu SPLIT marki HEIKO o mocy 5,0 kW, to urządzenie o kompaktowej i nowoczesnej budowie pasującej do każdego wnętrza. Będzie to idealna klimatyzacja do domu, mieszkania, ale także sprawdzi się w biurze, restauracji lub innym lokalu. 

Proponowany klimatyzator kasetonowy HEIKO (CA050-A1/JZ050-A1) o mocy 5,0 kW jest wyprodukowany w oparciu o innowacyjne rozwiązania. Składa się z  jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. Jest dostępny wraz z panelem, z czterostopniowym przepływem powietrza. Do zestawu dołączona jest maskownica, która umożliwia prosty montaż w standardowych sufitach kasetonowych. Dopełnieniem całości zestawu jest pilot do zdalnej obsługi, który sprawia, że klimatyzator będzie łatwym i intuicyjnym w użytkowaniu urządzeniem, a jego dyskretny kształt nie będzie zakłócał aranżacji pomieszczenia.

Warto zaznaczyć, że klimatyzator wyposażony został w czynnik chłodniczy R32 i dzięki temu jest urządzeniem przyjaznym dla środowiska. Dlatego sama eksploatacja klimatyzatora nie generuje wysokich kosztów. Podczas pracy w trybie TURBO, w ekspresowym tempie dopasuje pomieszczenie do preferowanych przez nas warunków. Natomiast konstrukcja całego systemu jak i części składowe, gwarantują cichą pracę urządzenia.

Klimatyzator kasetonowy Heiko to urządzenie, wykonane z wysokiej jakości podzespołów, jak sprężarka podwójna rotacyjna. Może pracować w zakresie temperatur 16°C - 30°C oraz w wysokiej klasie energetycznej podczas chłodzenia (aż A++). Urządzenia są wyposażone w system kierowania powietrza SMART usprawniający chłodzenie i grzanie. Natomiast tryb SLEEP zapewnia w nocy komfortowy sen podczas pracy. 

Producent udziela 5 lat gwarancji na klimatyzację i części zamienne oraz robociznę dla systemów Split i Mulit Split. Warunkiem obowiązywania gwarancji jest systematyczne dokonywanie płatnych przeglądów technicznych urządzeń, co najmniej 2 razy w każdym roku obowiązywania gwarancji. Szczegółowe dane techniczne produktu załączone w plikach do pobrania.


Klimatyzator kasetonowy Heiko (CA050-A1/JZ050-A1) typu SPLIT o mocy chłodzenia 5,0 kW zalecany jest do pomieszczeń o powierzchni do 50 m2To idealny wybór do domów, biur lub mniejszych lokali użytkowych typu sklepy, apteki, salony usługowe, a nawet restauracje.

GŁÓWNE ELEMENTY ZESTAWU


  • jednostka wewnętrzna CA050-A1
  • jednostka zewnętrzna JZ050-A1
  • maskownica PB-700HE4
  • pilot YR-HRC01

TRYBY PRACY KLIMATYZATORA HEIKO ARIA


  • TURBO - zapewnia pełną moc urządzenia
  • SLEEP - zapewnia komfortowy sen
  • AUTOMATYCZNY - zapewnia chłodzenie, grzanie, osuszanie wentylatora


WYMIARY JEDNOSTKI WEWNĘTRZNEJ


Wymiary jednostki wewnętrznej klimatyzatora kasetonowego HEIKO SPLIT
PODSTAWOWE ZALETY

Piórko

Cicha praca

Strzałka do góry

Wysoka energooszczędność

Klimatyzator

Kontrola przepływu powietrza

Klimatyzator 2

Przepływ powietrza Smart

Pilot

Pilot w zestawie

Czynnik R32

Ekologiczny czynnik chłodniczy

5 lat gwarancji

5 lat gwarancjiSPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

UWAGA


Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

Typ split - Zakup urządzeń przez osoby fizyczne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html


Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)


Typ split - Zakup urządzeń przez firmy instalacyjne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepła typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego aktywnego numeru certyfikatu F-Gaz który wystawiony jest dane identyczne z danymi kupującego umieszczonymi w zamówieniu (fakturze sprzedaży).

Typ split - Zakup urządzeń przez firmy nie posiadające certyfikatu F-Gaz

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego oświadczenia, że urządzenia przeznaczone są do dalszej odsprzedaży.

Klasa dystrybucji
E

Zobacz także