Klimatyzator kasetonowy HEIKO SPLIT 7,1 kW + zestaw

Indeks 05010112
Stan: Nowy
Marka HEIKO

Przeznaczenie: Klimatyzator kasetonowy w wersji split HEIKO CA070-A1/JZ070-A1 o mocy 7,1 kW; produkt dostępny z panelem o obwodowym przepływie powietrza z maskownicą oraz pilotem. Idealny do montażu w standardowych sufitach kasetonowych w mieszkaniu biurze czy innych lokalach usługowych.

8 275,44 zł
Stawka VAT: 23%
Dostępny
access_time Czas wysyłki: 3-6 dni roboczych
calendar_today Planowana wysyłka: 23 - 26 czerwiec 2024 
local_shipping Najtańsza dostawa: 224,91 zł

Loading...

Klimatyzator kasetonowy HEIKO (CA070-A1/JZ070-A1) o mocy 7,1 kW - zestaw z maskownicą i pilotemISTOTNE INFORMACJE

Klimatyzacja kasetonowa typu SPLIT marki HEIKO o mocy 7,1 kW, to urządzenie o kompaktowej i nowoczesnej budowie pasującej do każdego wnętrza. Będzie to idealna klimatyzacja do domu, mieszkania, ale także sprawdzi się w biurze, restauracji lub innym lokalu.

Proponowany klimatyzator kasetonowy HEIKO (CA070-A1/JZ070-A1) o mocy 7,1 kW jest wyprodukowany w oparciu o innowacyjne rozwiązania. Składa się z jednostki wewnętrznej i zewnętrznej. Jest dostępny wraz z panelem, o obwodowym przepływie powietrza. Do zestawu dołączona jest maskownica, dzięki której nawiew powietrza następuję z czterech stron oraz z narożników zapewniając skuteczny przepływ powietrza w pomieszczeniu. Dopełnieniem całości zestawu jest pilot do zdalnej obsługi, który sprawia, że klimatyzator będzie łatwym i intuicyjnym w użytkowaniu urządzeniem, a jego dyskretny kształt nie będzie zakłócał aranżacji pomieszczenia.

Warto zaznaczyć, że klimatyzator wyposażony został w czynnik chłodniczy R32 i dzięki temu jest urządzeniem przyjaznym dla środowiska. Dlatego sama eksploatacja klimatyzatora nie generuje wysokich kosztów. Podczas pracy w trybie TURBO, w ekspresowym tempie dopasuje pomieszczenie do preferowanych przez nas warunków. Natomiast konstrukcja całego systemu jak i części składowe, gwarantują cichą pracę urządzenia.

Klimatyzator kasetonowy Heiko to urządzenie, wykonane z wysokiej jakości podzespołów, jak sprężarka podwójna rotacyjna. Może pracować w zakresie temperatur 16°C - 30°C oraz w wysokiej klasie energetycznej podczas chłodzenia (aż A++). Urządzenia są wyposażone w system kierowania powietrza SMART usprawniający chłodzenie i grzanie. Natomiast tryb SLEEP zapewnia w nocy komfortowy sen podczas pracy.

Producent udziela 5 lat gwarancji na klimatyzację i części zamienne oraz robociznę dla systemów Split i Mulit Split. Warunkiem obowiązywania gwarancji jest systematyczne dokonywanie płatnych przeglądów technicznych urządzeń, co najmniej 2 razy w każdym roku obowiązywania gwarancji. Szczegółowe dane techniczne produktu załączone w plikach do pobrania.

Klimatyzator kasetonowy Heiko (CA050-A1/JZ050-A1) typu SPLIT o mocy chłodzenia 7,1 kW zalecany jest do pomieszczeń o powierzchni do 70 m2. To idealny wybór do domów, biur lub mniejszych lokali użytkowych typu sklepy, apteki, salony usługowe, a nawet restauracje.

GŁÓWNE ELEMENTY ZESTAWU

  • jednostka wewnętrzna CA070-A1
  • jednostka zewnętrzna JZ070-A1
  • maskownica PB-950HE4
  • pilot YR-HRC01

TRYBY PRACY KLIMATYZATORA HEIKO ARIA

  • TURBO - zapewnia pełną moc urządzenia
  • SLEEP - zapewnia komfortowy sen
  • AUTOMATYCZNY - zapewnia chłodzenie, grzanie, osuszanie wentylatora


WYMIARY JEDNOSTKI WEWNĘTRZNEJ


Wymiary jednostki wewnętrznej klimatyzatora kasetonowego HEIKO SPLITPODSTAWOWE ZALETY

Piórko

Cicha praca

Strzałka do góry

Wysoka energooszczędność

Piórko

Obwodowy przepływ powietrza

Klimatyzator

Kontrola przepływu powietrza

Klimatyzator 2

Przepływ powietrza Smart

Pilot

Pilot w zestawie

Czynnik R32

Ekologiczny czynnik chłodniczy

5 lat gwarancji

5 lat gwarancjiSPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

UWAGA


Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

Typ split - Zakup urządzeń przez osoby fizyczne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html


Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)


Typ split - Zakup urządzeń przez firmy instalacyjne

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepła typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego aktywnego numeru certyfikatu F-Gaz który wystawiony jest dane identyczne z danymi kupującego umieszczonymi w zamówieniu (fakturze sprzedaży).

Typ split - Zakup urządzeń przez firmy nie posiadające certyfikatu F-Gaz

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego oświadczenia, że urządzenia przeznaczone są do dalszej odsprzedaży.

Klasa dystrybucji
X
Producent
HEIKO
Moc urządzenia
7,1 kW
Typ
Klimatyzator kasetonowy (SPLIT) o obwodowym przepływie powietrza
Przeznaczenie
grzanie/chłodzenie
Czynnik chłodniczy
R32
Nr. modelu
CA070-A1/JZ070-A1
Współczynnik COP
6,1
Bezprzewodowy sterownik (pilot)
YR-HRC01
Wymiary j. zewn (szer./gł./wys.)
890 / 353 / 697 (mm)
Wymiary j. wewn (szer./gł./wys.)
840 / 840 / 204 (mm)
Wymiary maskownicy (szer./gł./wys.)
950 / 950 / 50 (mm)
klasa energetyczna chłodzenie/grzanie
A++/A
wymiary zalecanego pomieszczenia
do 70 m2
Zasilanie (f/V/Hz)
1/220–240/50/60
Waga
94 kg
Gwarancja
5 lat

Zobacz także