Klimatyzator ścienny HYUNDAI HOME SILENT 2,6 kW

Przeznaczenie: Klimatyzacja ścienna w wersji split HYUNDAI serii HOME typ HYUNDAI SILENT HRP-S09WH o mocy 2,6 kW o wysokiej wydajności, komforcie użytkowania oraz z ultra cichą jednostką wewnętrzną. Zapewnia chłodzenie i grzanie pomieszczeń oraz łatwe sterowanie poprzez Wi-Fi lub dołączony do zestawu pilot.

05010143


X

Nowy produkt

2 509,00 zł (brutto)

Oczekiwanie na dostawę
Dostawa od: 148,83 zł

Oczekuje na dostawę

Klimatyzacja HYUNDAI HOME HRP-S09WH SILENT typu split o mocy 2,6 kW (wifi + pilot)

ISTOTNE INFORMACJE

Klimatyzacja typu SPLIT w wersji ściennej marki HYUNDAI z linii HOME SILENT HRP-S09WH w białym kolorze o mocy 2,6 kW z modułem Wi-Fi i pilotem w zestawie składa się z dwóch jednostek: wewnętrznego, białego panelu montowanego na ścianie tuż przy suficie oraz z jednostki zewnętrznej instalowanej na zewnątrz budynku, która wyposażona jest w wydajną i energooszczędną sprężarkę renomowanej marki SANYO, tzw. skraplacz.

Klimatyzator ścienny Hyundai SILENT to kolejna odsłona produktów branży chłodniczej marki Hyundai, którego wygląd oraz super cicha praca czyni proponowany klimatyzator komfortowym w użytkowaniu urządzeniem.  Dodatkowo, atutem klimatyzatora jest jego płynna regulacja natężenia wentylatora, która pozwala na procentowe ustawienie natężenia obrotów (od 1-99%) w zależności od potrzeb użytkownika. Co ważne, równolegle przy zmniejszaniu natężenia wentylatora dochodzi zmniejszenia poziomu hałasu nawet do 19dB (A), a wtedy  praca klimatyzatora Silent jest dosłownie niesłyszalna.
 
Warto zaznaczyć, że klimatyzatory Hyundai wyposażone są w czynnik chłodniczy R32, czyniąc je przyjaznymi dla środowiska. Konstrukcja całego systemu, jak i części składowe, gwarantują cichą pracę urządzenia. Producent udziela 5 lat gwarancji na dedykowany klimatyzator, licząc od daty montażu i uruchomienia urządzenia klimatyzacyjnego (szczegółowe warunki gwarancji w plikach do pobrania).

GŁÓWNE ELEMENTY ZESTAWU

  • jednostka wewnętrzna
  • jednostka zewnętrzna
  • Pilot (w standardzie)
  • Moduł wifi (w standardzie)

GŁÓWNE FUNKCJE UŻYTKOWE URZĄDZENIA

  • ZDALNA KONTROLA WIFI (STANDARD)
Klimatyzator Hyundai posiada w standardzie możliwość podłączenia modułu WiFi, dzięki któremu możemy zdalnie regulować temperaturę pracy, włączenie / wyłączenie urządzenia, zmieniać tryby pracy lub ustalać tygodniowy harmonogram działania naszego urządzenia.

  • WYDAJNE FILTRY POWIETRZA

Zaawansowane filtry powietrza o dużej gęstości i działaniu przeciw-pleśniowym, przeciw-grzybiczym, zadbają o najwyższą jakość powietrza w pomieszczeniu.

  • JAPOŃSKIE SPRĘŻARKI DC INVERTER W KLIMATYZATORACH HYUNDAI

Klimatyzator został wyposażony w sprężarkę DC Inverter japońskiego producentów Sanyo.  Wysoka jakość wykonania sprężarki oraz redukcja głośności, wydłuża żywotność pracy nawet do 10 lat bezawaryjnego działania.

  • PŁYNNA REGULACJA WENTYLATORA 1~99%

Płynna regulacja wentylatora umożliwia dostosowanie odpowiedniego poziomu nawiewu powietrza dla najbardziej wymagających.

  • CICHA PRACA do 19 dB(A), ORAZ TRYB QUIET do 16 dB(A)

Nowoczesna konstrukcja silników wentylatora DC oraz ulepszone wygłuszenie jednostki wewnętrznej sprawiają, że praca klimatyzatora Silent jest w zasadzie nie słyszalna.

Dedykowany klimatyzator Hyundai o mocy chłodzenia 2,6 kW zalecany jest do pomieszczeń o powierzchni do 30 m2, to idealny wybór do domów, biur lub mniejszych lokali użytkowych typu sklepy, apteki, salony usługowe.

RYSUNEK SCHEMATYCZNY JEDNOSTKI WEWNĘTRZNEJKlimatyzator ścienny HYUNDAI HOME SILENT typu Split - schemat jednostki wewnętrznej

WYBRANE ZALETY URZĄDZENIA

Ikona: Klasa A++

Klasa energetyczna A++

Ikona: Błyskawica

Start z niskim poziomem prądu

Ikona: Wyłączony głośnik

Cicha praca oraz tryb Quiet

Ikona: Wentylator

Płynna regulacja biegów wentylatora 1~99%

Ikona: Wi-Fi

Sterowanie Wi-Fi (standard) + pilot

Ikona: DC

Silnik DC

Ikona: 5 lat gwarancji

5 lat gwarancji

SPRZEDAŻ I MONTAŻ URZĄDZEŃ ZAWIERAJĄCYCH F-GAZY

Zgodnie z Rozporządzeniem (UE) nr 517/2014 i nowelizacją ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), kupującego i sprzedającego obowiązują następujące przepisy w zakresie urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych, w tym pomp ciepła, zawierających F-gazy:

ZAKUP PRZEZ FIRMĘ

Klimatyzatory przenośne oraz pompy ciepła monoblokowe zakupić można bez dodatkowych czynności poprzedzających zakup. W przypadku złożenia zamówienia w hurtowni swatt lub za pośrednictwem naszego konta allegro. Zamówienia nie są obwarowane żadnymi dodatkowymi wymogami o ile kupujący nie ingeruje w układ chłodniczy.

Zakup klimatyzatorów typu split oraz pomp ciepłą typu split może zostać zrealizowany jedynie po wysłaniu przez kupującego na adres f-gaz@poleko.pl scanu umowy zawartej z firmą posiadającą stosowny certyfikat dla przedsiębiorstw lub scanu umowy zawartej z osobą fizyczną posiadającą certyfikat dla personelu. . Wzór umowy dołączony jest jako załącznik do aukcji allegro lub jako plik do pobrania w przypadku oferty na hurtowni swatt. Wysyłka towaru następuje po zweryfikowaniu poprawności umowy. Nie przesłanie umowy jest jednoznaczne z rezygnacją z zakupu z winy leżącej po stronie kupującego. Dostęp do firm posiadających stosowne uprawnienia znaleźć można tutaj: https://www.udt.gov.pl/wykazy/REJ_ZAKL_UPR_FG.html

Ze względu na restrykcyjne przestrzeganie przez naszą firmę przepisów Rozporządzenia nr 517/2014 i Nowelizacji Ustawy o SZWO i F-gazach z 12 lipca 2017 (tekst jednolity Dz.U.2017 poz.1951), czas realizacji zamówień obejmujących urządzenia klimatyzacyjne i pompy ciepła może się nieznacznie wydłużać ze względu na konieczność weryfikacji dokumentów (oświadczeń, certyfikatów i umów)

Klasa dystrybucjiX
KLIMATYZATOR HYUNDAIŚcienny
SeriaHOME
TypSILENT
Numer modelu j. wewn. / j. zewn.HRP-S09WH
Moc urzadzenia2,6 kW
Napięcie (V / f / Hz)220~240 / 1 / 50
klasa energetyczna (chłodzenie)A++
klasa energetyczna (grzanie)A+
Zakres pracy temp. (chłodzenie)-15°C~50°C
Zakres pracy temp.(grzanie)-15°C~30°C
Poziom ciśnienia akustycznego ( H / M / L / Q) - j.wewn.40/36/24/19 dB(A)
poziom hałasu j.zewn.52 dB(A)
Typ czynnikaR32
Współczynnik SCOOP4,0
sprawność sezonowa SEER6,1
Wymiary j. wewn. (dł. x szer. x wys.)792 x 279 x 195
Wymiary j. zewn. (dł. x szer. x wys.)830 x 540 x 325
Waga j. wewn.9,0 kg
Waga j. zewn.27,0 kg
KolorBiały
Zalecany do pomieszczeń o powierzchni30 m²
Gwarancja producenta5 lat

Produkty powiązane