Nowe Bateria bidetowa JASMIN NERO BGJ N30M czarny mat

Bateria bidetowa JASMIN NERO BGJ N30M

13020132

Nowy produkt

Przeznaczenie: Bateria bidetowa marki Deante model Jasmin Nero BGJ N30M o nowoczesnym, czarno matowym wykończeniu. Pasuje niemal do każdego stylu łazienkowej aranżacji.

Więcej szczegółów

Czas wysyłki: 3-6 dni roboczych

Masz pytania?

Zapytaj specjalistę

280,00 zł (brutto)

Najtańsza dostawa: 15,00 zł

Więcej informacji

Bateria bidetowa Deante JASMIN NERO BGJ N30M czarny mat

ISTOTNE INFORMACJE

Armatura serii JASMIN NERO BGJ N30M w czarnym kolorze i matowym wykończeniu, to kolejna propozycja renomowanej marki DEANTE, specjalizującej się w tworzeniu wysokiej jakości produktów wyposażenia łazienek i kuchni. Oferowana bateria łazienkowa, to produkt, który swój delikatny kształt łączy z tradycyjną formą, tworząc w ten sposób nieszablonowy design. Jednouchwytowa bateria bidetowa JASMIN NERO BGJ N30M czarny mat przykuwa wzrok i daje szereg możliwości aranżacji łazienki według własnych, wizualnych oczekiwań. Jest nie tylko efektowna ale też niezwykle trwała w użytkowaniu. Odpowiada za to technika, jaką zastosowano przy nanoszeniu matowej powłoki w tzw. procesie galwanizacji, a nie malowania, jak to ma zazwyczaj miejsce.

Baterie jednouchwytowe obecnie zyskują na popularności. Główną ich zaletą jest możliwość łatwiejszej regulacji strumienia wody, ponadto cechuje je błyskawiczna możliwość ustawienia temperatury, co oznacza drastyczne zmniejszenie zużycia wody, inaczej jak jest w przypadku baterii dwuuchwytowych.

Bateria bidetowa JASMIN NERO BGJ N30M została wyposażona w silikonowe aeratory (z możliwością zmiany kąta), których zadaniem z jednej strony jest doskonale napowietrzenie strumienia wody, sprawiając, by był on równomierny i miękki, a z drugiej strony redukują zużycie wody do minimum. Jest to najprostsza i intuicyjna forma oszczędzania wody. Umieszczona na końcu wylewki siatka z malutkimi otworami napowietrza wodę, redukując zużycie wody do minimum. Aerator pomaga zwiększyć ciśnienie w instalacji, tworząc tym samym złudzenie większego strumienia przy faktycznie mniejszym zużyciu wody.

Armatura łazienkowa z serii JASMIN, to linia baterii łazienkowych nowej generacji o subtelnym charakterze. Nie posiadają ostrych krawędzi, rogów i kątów prostych, a kształty doskonale wkomponują się się w współczesne aranżacje łazienek. Ponadto, produkty marki Deante posiadają wszelkie atesty oraz certyfikaty jakości, są również przyjazne środowisku. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania, a działania podejmowane w zakresie norm produkcji i kontroli jakości przy zastosowaniu zaawansowanej technologii użytych w niej podzespołów, stanowią gwarancję długoletniej bezawaryjnej pracy.

Producent udziela 7-letniej gwarancji na odlew korpusu baterii i ceramiczną głowicę oraz 2 lata na pozostałe elementy.

Dostępne warianty:

Bateria bidetowa JASMIN BGJ 031M chrome połysk
Bateria bidetowa JASMIN NERO BGJ N30M czarny mat

RYSUNEK TECHNICZNY

Bateria bidetowaa stojąca JASMIN marki Deante BGJ N30M czarny mat - rysunek techniczny

ZALETY

Głowica

Głowica ceramiczna 35 mm

Auto serwisowe

Serwis dojazdowy

Aerator

Ruchomy Aerator - możliwość pokierowania strumieniem wody

Łapka w górę

Łatwy montaż

Gwarancja

Gwarancja 7 lat (odlew korpusu i głowica baterii), 2 lata gwarancji (pozostałe elementy)

Polska marka

Polska marka

Puzzle

Więcej modeli w serii Jasmin

Napowietrzanie wody

Napowietrzenie strumienia wody

DANE TECHNICZNE:

Bateriabidetowa stojąca JASMIN BGJ N30M Deante - dane techniczne tabela

KOD EAN: 5908212087152

KOLOR: CZARNY MATOWY

Opinie

Brak komentarzy.

Napisz opinię

Bateria bidetowa JASMIN NERO BGJ N30M

Bateria bidetowa JASMIN NERO BGJ N30M

Przeznaczenie: Bateria bidetowa marki Deante model Jasmin Nero BGJ N30M o nowoczesnym, czarno matowym wykończeniu. Pasuje niemal do każdego stylu łazienkowej aranżacji.

Produkty powiązane