Nowe Bateria bidetowa podtynkowa ze słuchawką bidetta JASMIN NERO BGJ N34M Deante - czarny mat

Bateria bidetowa podtynkowa JASMIN NERO BGJ N34M ze słuchawką

13020133

Nowy produkt

Przeznaczenie: Bateria bidetowa podtynkowa marki Deante model Jasmin Nero BGJ N34M, ze słuchawką typu bidetta. Produkt o czarno matowym wykończeniu; idealnie wpisze się w każdą aranżację łazienki.

Więcej szczegółów

Czas wysyłki: 3-6 dni roboczych

Masz pytania?

Zapytaj specjalistę

430,00 zł (brutto)

Najtańsza dostawa: 15,00 zł

Więcej informacji

Bateria bidetowa podtynkowa ze słuchawką typu bidetta, Deante JASMIN NERO BGJ N34M czarny mat

ISTOTNE INFORMACJE

Armatura serii JASMIN NERO BGJ N34M w czarnym, matowym kolorze, to kolejna propozycja renomowanej marki DEANTE, specjalizującej się w tworzeniu wysokiej jakości produktów wyposażenia łazienek i kuchni. Oferowane baterie łazienkowe, to produkty, które swój delikatny kształt łączą z tradycyjną formą, tworząc w ten sposób nieszablonowy design. Jednouchwytowa bateria bidetowa podtynkowa JASMIN NERO BGJ N34M ze słuchawką typu bidetta, posiada wykończenie w czarno matowym kolorze. Ten awangardowy kolor daje szereg możliwości aranżacji łazienki, według własnych wizualnych oczekiwań. Czarna armatura Deante w matowym wykończeniu nie tylko efektywnie wygląda przykuwając wzrok, ale jest też niezwykle trwała w użytkowaniu. Wszystko to dzięki technice, jaką zastosowano przy nanoszeniu matowej powłoki w tzw. procesie galwanizacji, a nie malowania, jak to ma miejsce zazwyczaj.

Baterie jednouchwytowe obecnie zyskują na popularności. Główną ich zaletą jest możliwość łatwiejszej regulacji strumienia wody, ponadto cechuje je błyskawiczna możliwość ustawienia temperatury, co oznacza drastyczne zmniejszenie zużycia wody, inaczej jak jest w przypadku baterii dwuuchwytowych.

Bateria bidetowa podtynkowa ze słuchawką typu bidetta JASMIN NERO BGJ N34M została wyposażona w silikonowe aeratory (z możliwością zmiany kąta), których zadaniem z jednej strony jest doskonale napowietrzenie strumienia wody, sprawiając, by był on równomierny i miękki, a z drugiej strony redukują zużycie wody do minimum. Jest to najprostsza i intuicyjna forma oszczędzania wody. Umieszczona na końcu wylewki siatka z malutkimi otworami napowietrza wodę, redukując zużycie wody do minimum. Aerator pomaga zwiększyć ciśnienie w instalacji, tworząc tym samym złudzenie większego strumienia przy faktycznie mniejszym zużyciu wody.

Bateria bidetowa podtynkowa JASMIN NERO BGJ N34M czarny mat jest oferowana bez zamknięcia odpływu.

Armatura łazienkowa z serii JASMIN, to linia baterii łazienkowych nowej generacji o subtelnym charakterze. Nie posiadają ostrych krawędzi, rogów i kątów prostych, a kształty doskonale wkomponują się się w współczesne aranżacje łazienek. Ponadto, produkty marki Deante posiadają wszelkie atesty oraz certyfikaty jakości, są również przyjazne środowisku. Charakteryzuje je wysoka jakość wykonania, a działania podejmowane w zakresie norm produkcji i kontroli jakości przy zastosowaniu zaawansowanej technologii użytych w niej podzespołów, stanowią gwarancję długoletniej bezawaryjnej pracy.

Producent udziela 7-letniej gwarancji na odlew korpusu baterii i ceramiczną głowicę oraz 2 lata na pozostałe elementy.

Dostępne warianty:

Bateria bidetowa podtynkowa ze słuchawką JASMIN BGJ 034M chrome połysk
Bateria bidetowa podtynkowa ze słuchawką JASMIN NERO BGJ N34M czarny mat

RYSUNEK TECHNICZNY

Bateria bidetowa podtynkowa ze słuchawką typu bidetta JASMIN BGJ N34M czarny mat - rysunek techniczny

ZALETY

Głowica ceramiczna 35 mm

Głowica ceramiczna 35 mm

Gwarancja 7 lat

Gwarancja 7 lat (odlew korpusu i głowica baterii), 2 lata gwarancji (pozostałe elementy)

Polski producent

Polska marka

DANE TECHNICZNE:

Bateria bidetowa podtynkowa JASMIN BGJ N34M ze słuchawką Deante czarny mat - dane techniczne tabela

KOD EAN: 5908212095652

KOLOR: CZARNY MATOWY

Opinie

Brak komentarzy.

Napisz opinię

Bateria bidetowa podtynkowa JASMIN NERO BGJ N34M ze słuchawką

Bateria bidetowa podtynkowa JASMIN NERO BGJ N34M ze słuchawką

Przeznaczenie: Bateria bidetowa podtynkowa marki Deante model Jasmin Nero BGJ N34M, ze słuchawką typu bidetta. Produkt o czarno matowym wykończeniu; idealnie wpisze się w każdą aranżację łazienki.

Produkty powiązane